הכרויות דיסקרטיות: איך להימנע מטעויות נפוצות?

בעידן הליברלי והמודרני בו אנחנו חיים כיום כל נושא הקשרים האינטימיים והזוגיים הופך להיות יותר ויותר גמיש ואנחנו יכולים למצוא עוד ועוד סוגי קשרים חדשים ומעניינים. לצד זה אנשים רבים עדיין יעדיפו לנהל קשרים דיסקרטיים ולהכיר בצורה דיסקרטית אנשים חדשים. הכרויות דיסקרטיות מאפשרות לנו להכיר בצורה יותר בטוחה ולכוון בדיוק לסוג הקשר שאנחנו רוצים.

תוכלו למצוא היום הרבה סוגי קשרים מאד מעניינים כגון זוגיות פתוחה, שוגר דדי או שוגר מאמא, יחסים פוליאמורים (אנשים שנהנים מריבוי זוגיות ולא רק זוגיות אחת), חילופי זוגות ועוד – הרשימה מאד ארוכה. אך על מנת לנהל קשרים מסוג זה בצורה נעימה ונוחה חשוב, בחלק מהמקרים, לשמור על דיסקרטיות. אז מה הן הדרכים הכי טובות להכיר הכרויות דיסקרטיות וכיצד נמנעים מטעויות נפוצות – כל הדברים הכי חשובים, בכתבה שלפניכם.

 

שלוש טעויות נפוצות שאנשים עושים כשהם מחפשים קשר דיסקרטי וכיצד להמנע מהם

טעות ראשונה – בחירה לא נכונה של מקומות החיפוש

כי למצוא באמת את הקשר הכי מתאים עבורכם עליכם קודם כל להבין איפה כדאי לכם לחפש. חיפוש קשר דיסקרטי צריך להעשות במקומות בהם תוכלו לפגוש אנשים כמוכם, גברים ונשים המחפשים דברים דומים. ההמלצה הגורפת הכי לוהטת בשוק ההכרויות היום היא אתרי ההכרויות. אתר הכרויות טוב מאפשר לכם הכרות בקצב שלכם עם רמת החשיפה המדויקת עבורכם. כך תוכלו להכיר מישהו או מישהי ולהחליט כמה אתם נחשפים בפניהם והאם הם יכולים באמת להתאים לקשר דיסקרטי. אתרים טובים ואיכותיים הם גם אתרים בהם תוכלו לפגוש אנשים שמחפשים את מה שאתם מחפשים, וכך לחסוך זמן רב ולא לבזבז הרבה אנרגיות, אותן תוכלו לשמור לקשר עצמו!

מפגשי הכרויות אונליין

טעות שנייה – לא מגדירים בדיוק מה אתם רוצים

באתרי הכרויות ובכלל במציאת קשר דיסקרטי חשוב להגדיר מה אתם באמת מחפשים בלי התנצלויות. ראשית תהיו כנים עם עצמכם, זה הכי חשוב. הכירו את עצמכם באמת והקשיבו למאווים ולרצונות האמיתיים שלכם. אם חשקה נפשכם בקשר מיוחד, בין אם מדובר בהכרויות של חילופי זוגות או יחסים פתוחים או שאולי אתם מחפשים בכלל הכרויות שוגר דדי כל המידע >> שוגר מאמא או כל סוג של קשר אחר קצת לא ״רגיל״ או נורמיטבי אל תתביישו מעצמכם. לכו עם האמת שלכם. כשתדעו מה אתם מחפשים יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא. תוכלו להגדיר לדייטים הפוטנציאלים שלכם מה אתם רוצים וככה לכוון את הקשר בצורה יותר טבעית ואורגנית למקום אליו אתם מעוניינים להגיע.

 

טעות שלישית – סומכים בקלות מדי

קחו קצת זמן בתוך ההכרות הראשונית לפני שאתם נכנסים לקשר. אם תכירו את הפרטנרים שלכם קצת יותר לעומק תוכלו להרגיש בטוחים יותר שהקשר באמת יהיה דיסקרטי וכך תוכלו להנות ממנו הרבה יותר. תוכלו להשתחרר ולהיות באמת אתם, ללא דאגות. לסיכום, היום נוכל למצוא קשרים מכל מיני סוגים. הגדירו מה באמת מעניין אתכם, חפשו אתר מצוין וצאו לחיפוש בטוח אחרי ההרפתקה הבאה שלכם. בהצלחה!

סוכר דדי עם הילדה שלו

אפליקציית היכרויות מקוונת
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים