חוקר פרטי בגידות

עולה החשד שבן\בת הזוג אינם כנים איתכם? לאחרונה ההתנהלות שלהם החלה להיות מוזרה ולא אופיינית? אתם מתחילים לחשוד בבגידות? אנו מכירים את בני הזוג שלנו בצורה הטובה ביותר, ולכן, כל חשד כזה אכן יכול להיות מוצדק. עם זאת, חשדות אלו בעלי השפעה רבה על חיינו האישיים והרגשיים לאור הקשר החזק עם האדם החשוד ולכן לא נרצה לקפוץ למסקנות במהירות. הדרך לבירור הצדקת החשד אינה פשוטה אך חיונית לטובת המשך חיים טובים ובריאים נפשית. ובדיוק בשביל זה, נועד המדריך לפעולה בעת חשד לבגידה ב4 שלבים, אותה ילווה החוקר הפרטי.

 

שלב א' – חשדות

הכל מתחיל מחשד ראשוני, תחושת בטן שהתנהלות בן\בת הזוג אינה כשורה. יכול להיות שתחילה לא נבחר שלא לעשות דבר בעניין, מתוך הרצון האנושי שלנו להאמין שיש סיבה הגיונית לכך וכי לא מדובר בנורא מכל, בבגידה. אך אם ראיתם שעובר זמן וההתנהגות המוזרה אינה משתנה חזרה למצב הנורמלי, רצוי לנסות להבין האם ישנה באמת סיבה לחשד.

קיימות מספר תופעות אשר לרוב יכולות להעלות את החשד לרוב יתגלה לבסוף כמוצדק: הראשונה הינה חרדה לפרטיות בצורה מוגזמת, זו באה לידי ביטוי בסיסמאות חדשות במכשירים האלקטרונים השונים, הסתרת הודעות ועוד. השנייה הינה התעסקות רבה במראה החיצוני, השלישית, לו"ז צפוף וחזרה מאוחרת הביתה בשילוב עם תירוצים משונים שלרוב עוסקים בעבודה, הרביעית, פינוקים מוגזמים אשר לרוב באים בכדי למלא את תחושות האשם של בן\בת הזוג הבוגדים, חמישית, הוצאת כספים במזומן לטובת מימונים של צימרים, טיסות, מלונות.. והשישית הינה שינויים ביחסים האינטימיים בין בני הזוג. כמובן שבמידה ומתקיימים שינויים מסוגים אלו אין זה אומר שבהכרח מתרחשת בגידה, אך יהיה נכון לבדוק את העניין לעומק ולוודא.

 

שלב ב' – פניה לחוקר פרטי

לאור הרגש הרב בחשדות לבגידה עולה לרוב הצורך מצד החושד לברר כמה שיותר מהר האם אכן מתרחשת בגידה ולכן לעיתים יחליט לפעול בצורה אימפולסיבית לבדו. אך אין הדבר נכון. כדאי ואף רצוי במקרים מסוג זה לפנות לגורם מקצועי. גורם זה מחד יהיה מנותק מהפן הרגשי ועל כן יקבל החלטות שקולות ומאידך הינו בעל כלל הכישורים, הידע והניסיון הדרושים בכדי להגיע לתוצאות המהימנות ביותר בצורה יעילה.

פרט לכך, יהיה חשוב מאוד לפעול בצורה מדויקת, שכן העלאת חשד בקרב הצד הבוגד תוכל לשנות לחלוטין את תוצאות החקירה. דיוק בפעולת החקירה כוללת גם דיסקרטיות ולכן במקרים אלו יש לשתף כמה שפחות אנשים.

 

שלב ג' – תהליך החקירה לגבי בגידות ואיסוף ראיות

החוקר יאסוף את כלל הפרטים הנחוצים לטובת החקירה ויחל במעקב אחר הצד החשוד בבגידה. לצורך כך, ישתמש החוקר באמצעים טכנולוגים שונים ובשיטות שונות כאשר כמובן אלו יהיו תואמים לחוק. עניין זה יהיה חשוב ביותר לצורך קבלת הראיות לאחר מכן בבית המשפט. מציאת הראיות תהיה לרוב צילום של בן הזוג הבוגד בעת בגידתו, הוכחה לקיום טיסות, הוצאות כספיות לשימוש הבגידה ועוד. את כלל הראיות יביא החוקר הפרטי אל הצד החושד בכדי שיוכל להחליט בעצמו מהו הצעד הבא הנכון ביותר עבורו.

חוקר פרטי בגידות
חוקר פרטי בגידות

שלב ד' – החלטה על דרך הפעולה

אנו כבני אדם תמיד נרצה להאמין שלא באמת התרחשה בגידה וכי אין זה סוף הזוגיות. ולכן, בעת קבלת התוצאות נרצה לשקול את דרך הפעולה להמשך, האם נרצה להילחם על הזוגיות או שלחילופין ראיות הבגידה יבטלו כל אפשרות מבחינתנו לזוגיות. ולכן, את שלב זה ניתן לחלק ל2 אפשרויות :

  • ד.1 – הצגת הראיות לצד הבוגד, בניסיון ללבן את העניינים ומציאת דרך להמשך הזוגיות באמצעות ייעוץ זוגי, טיפול זוגי וכד'. לרוב, דרך זו לא נבחרת לאור חוסר האמון שנוצר בין בני הזוג וכן בהתאם לנורמות החברה כי בגידה הינה חציית קו אדום.
  • ד.2 – פניה לבית משפט והליך גירושין. בהחלטה לפניה בדרך זו תהיה חשיבות רחבת היקף לממצאי החוקר הפרטי והראיות שיש ביד הצד הנבגד. חשיבות זו תבוא לידי ביטוי הן בהליך הגירושין והן בהמשך החיים מבחינת כלכלית שכן בגידה מונעת את קבלת הזכויות הרגילות. כמו כן, במידה והזוג היה נשוי בזמן הבגידה, תהיה הבחנה בהשלכות בין אישה שבגדה לגבר שבגד:

 

זכויות האישה המתבטלות בעת גילוי כי בגדה – אי קבלת הכתובה, שלילת קבלת זכות המזונות, אי קבלת פיצויים, אובדן זכויות סוציאליות שנצברו במהלך הנישואים, תשלום החובות שנצברו בעקבות הבגידה, איסור על נישואין עם הגבר שעימו נעשתה הבגידה,  ובנוסף, גבר אשר נבגד יכול לכפות על האישה הבוגדת בגירושין גם ללא הסכמתה.

זכויות הגבר המתבטלות בעת גילוי כי בגד – חובת תשלום הכתובה, מתן פיצויים, תשלום החובות שנצברו בעקבות הבגידה.

 

חשוב לדעת

לא כל ראיה להוכחת בגידה תהיה קבילה בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. שכן, ראיות לבגידה לא תמיד שומרות על פרטיות הצד הבוגד. לרוב, יהיה זה בית הדין הרבני מקבל את רוב הראיות, לעומת בית המשפט לענייני משפחה אשר ישקול זאת יותר.  ולכן, חשוב אף יותר טרם ביצוע כל פעולה, לפנות לחוקר פרטי אשר ידע לפעול ולמצוא את הראיות האמינות והקבילות ביותר.

 

לסיכום

בני הזוג שלנו הינם בעלי משמעות וחשיבות רבה על כמעט כל תחומי חיינו שכן הם מהווים את האדם הקרוב אלינו ביותר. ולכן, חשד לבגידה יהיה גם הוא בעל חשיבות גבוהה ביותר, ובהתאם, חשוב לתת לחשד מקום ולנסות להבין האם מוצדק, שכן חיים לצד חשד אינם בריאים ויכולים להרוס את הזוגיות.

במצבי חשד כאמור, יהיה נכון לפנות אל חוקר פרטי בדיסקרטיות גמורה, בכדי לקבל תשובה וודאית באמצעות ראיות חותכות אשר יסייעו בהמשך הפעולה באם ימצא החשד נכון וכן בכדי לפעול בצורה לא אימפולסיבית ושקולה שתמנע מהצד השני לדעת במידה וימצא כי החשד אינו מוצדק. חשיבות הראיות אותן ישיג החוקר הפרטי הינן בעלות חשיבות גבוהה ביותר ויהיו בעלי השלכות רבות על המשך החיים של בני הזוג הן בעניין המשפטי בתהליך הגירושין והן מבחינה כלכלית.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים