איתור אנשים

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

ישנם לא מעט מקרים, בהם קיים צורך ממשי להיעזר בשירות משרד חקירות פרטיות עבור איתור אנשים שחייבים כספים, איתור אנשים עבור זכאות לירושות, איתור קרובי משפחה שנעדרים ועוד. הביצוע נעשה על ידי חוקר פרטי ובדרכים ייחודיות.

איתור אנשים בעזרת משרד חקירות

אם לאחרונה חוויתם את ההיעלמות של אדם שאתם מכירים שנים, קיימת הסבירות שאתם זקוקים לשירות של חוקר פרטי איתור אנשים, בכדי לנסות ולפענח את התעלומה. במקרים מסוימים, אנשים נשארים חייבים בסכומים של כספים רבים, מחליטים להיעלם, ולא ניתן לאתר אותם ללא שירות של אנשי מקצוע העוסקים באיתור אנשים. איתור אנשים הוא תחום שחוקרים פרטיים עוסקים בו רבות, היות וניתן להשתמש בשירות חוקר פרטי בכדי להביא את התוצאות באופן מהיר יותר.

בנוסף, ניתן להשתמש בשירות חקירות פרטיות גם בכדי להציף נושאי בגידה בזוגיות, לגרום לצדדים הבוגדים להתוודות באשר לבגידה, ולפעמים אפילו לגרום לכך שייווצר שיח בין בני הזוג לטובת שיפור הזוגיות. כמובן שלא תמיד ניתן להתגבר על בגידות בזוגיות, אך אפשר לנסות לשכור חוקר פרטי, להציף את הדברים שכואבים לנו, ולנסות לדבר על הבגידה שהתרחשה – אם התרחשה.

איתור אנשים בעזרת משרד חקירות

 

איתור קרובים

המקרים בהם אנשים מאבדים קשר עם בני משפחתם או סביבת חייהם הרגילה מבלי להשאיר כל סימן הם רבים הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

אנשים שגורשו מהבית או עברו נידוי מהקהילה, שטסו למדינה זרה וניתקו קשר, הצטרפו לכת, עברו לנהל אורח חיים שונה, מחפשים את הוריהם או אחיהם הביולוגיים וכד' יאותרו על ידי החוקר והוא יספק למשפחותיהם מידע חדש ועדכני כלפיהם, עם כתובת או טלפון ליצירת קשר מצד המחפשים במידה והם רוצים בכך.

איתור אנשים
איתור אנשים

יום אחד הבנאדם נעלם ואין לו זכר – משטרה או חוקר פרטי?

אין ספק שהמשטרה הוא גוף עמוס למדיי, והזמינות של המשטרה לא תמיד לטובתנו כאשר אנו דורשים לאתר אנשים באזורים שונים בארץ. היות והמשטרה כה עמוסה ובעלת כוח אדם מצומצם שלא תמיד זמין לבקשותינו אם הם לא עניין של חיים ומוות, קיימת האפשרות להסתייע בשירות משרד חקירות פרטיות שיאתרו עבורנו את האדם שנעדר.

במקרים מסוימים, המשטרה אף עשויה לחדול מלנסות לאתר אנשים לאחר מספר ימים, היות ואם המשטרה לא הצליחה לעלות על זכר כלשהוא באשר לאותו אדם נעדר, קיים הסיכוי שפשוט לא יהיה לה את כוח האדם המתאים בכדי להתמודד עם הסוגיה, וניסיונות איתור האדם פשוט ייפסקו ללא כל תוצאה מספקת. משרד חקירות פרטי, מהצד השני, בדרך כלל לא ירפה מהתיק שלכם עד שהוא יהיה מסוגל להביא תוצאות כאלו או אחרות שיתנו מענה ראוי למבקש האיתור.

יום אחד הבנאדם נעלם ואין לו זכר – משטרה או חוקר פרטי?

 

כיצד חוקר פרטי מאתר אנשים?

כנראה שאין אפילו אדם אחד בעולם הזה, שמסוגל להתנהל מבלי להשאיר אחריו עקבות כאלו או אחרות. לפעמים העקבות הן עסקיות, לפעמים בצורת מעברי דירה, בזבוזי כספים וחיובי כרטיסי אשראי ועוד.
בחלק מהמקרים, כשמשרד חקירות פרטיות מתבקש לבצע איתור אנשים, המשרד גם יבחר לפנות אל משרד הפנים בכדי לנסות ולברר לגבי מעברי דירה ואיתור כתובת של החשוד כנעדר. במידה וקיימות כתובות חדשות במשרד הפנים עבור האדם הנעדר, יהיה קל יותר להתחקות אחריו ולהביא את התיק לסיומו.

תוכלו גם בעצמכם לפנות למשרד הפנים בכדי לנסות ולקבל מידע כזה או אחר לגבי כתובות מגורים חדשות של האדם הנעדר, אך חוקר פרטי ישתמש בשיטות נוספות בכדי לנסות ולאתר את הנעדר. מבין השיטות, אפשר למשל לציין את הנושא של תשאול אנשים קרובים לנעדר, ניסיונות לאתר כתובות בדרכים שאינן נתמכות במשרד הפנים, מעקבים ועוד. השיטות של איתור אנשים משתנות ממקרה למקרה, אך בהחלט קיימים קווים מנחים כאלו ואחרים באשר לשיטות הפעולה של איתור אנשים בכל אזור בארץ.

יחד עם זאת, ניתן גם לאתר אנשים בחו"ל, היות ומשרד חקירות מקצועי יהיה מסוגל לבצע איתור נעדרים באזורים רבים ובאמצעות דרכים משוכללות. במידה ואתם זקוקים ליצור קשר עם אדם בחו"ל, אך אינכם מצליחים לאתרו, זכרו כי איתור אנשים מתבצע הן בגבולות הארץ והן מחוצה להן.

כיצד חוקר פרטי מאתר אנשים?

 

אילו פרטים צריך לספק לחוקר פרטי בכדי לאתר אנשים?

למעשה, כל פרט, ולו הכי קטן שתוכלו לספק, עשוי לסייע בקידום החקירה הפרטים ואו איתור הנעדר. לרוב, חוקר פרטי יברר לגבי מספרי טלפון של הנעדר, מספר בית העסק שבבעלות הנעדר, דרכי התקשרות שונים ועוד.
ניתן לאתר אנשים אשר חייבים כספים בסדרי גודל שונים, לאתר אנשים הזכאים לקבלת ירושות ועוד. תוכלו לנסות ולאתר את האדם בעצמכם, אך אין ספק שהסתייעות בשירות משרד חקירות פרטיות, עשוי לקדם את התהליך הרבה יותר מהר. צרו קשר, חוקר פרטי יחזור אליכם בהקדם עם מענה מקצועי ומדויק.

אילו פרטים צריך לספק לחוקר פרטי בכדי לאתר אנשים?

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים