משרד חקירות

גילוי האזנות
גילוי האזנות

משרד חקירות עשוי לעסוק בתחומים מגוונים של מעקבים, איתור אנשים, בגידות בזוגיות, מודיעין עסקי, ריגול תעשייתי ועוד. בכדי לבחור בשירות משרד חקירות מקצועי, קיים הכרח לעבור דרך פגישת ייעוץ, ולהבין את התמונה המלאה הקשורה בשירות חקירות פרטיות.

 

משרד חקירות מוסמך

היות וחקירות פרטיות זה תחום מאוד מורכב, וגם כזה שמצריך רגישות מאוד גבוהה לצרכים של ולרגישויות השונות של אנשים המבקשים את השירות. קיים צורך – על פי החוק, ללמוד את התחום של חקירות פרטיות במשך מספר שנים אצל משרדי חקירות שמורשים להסמיך חוקרים פרטיים וללמדם את התחום. נוסף על כך, חוקר פרטי חייב לעבור סטאז' ולהתנסות בסוגי מעקבים מאוד מגוונים, בהתנסות צמודה לחוקרים פרטיים מנוסים ועוד רבות.

משרד חקירות

 

חוקר פרטי בגידות ומחירים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים משתמשים בשירותיהם של חוקרים פרטיים עבור גילויי ממצאים של בגידות בזוגיות ובנישואין. אם אתם חושדים בנושא של בגידה בנישואין או בקשר הזוגי, שכירת חוקר פרטי לטובת הנושא – עשויה לעזור לכם להציף את האמת במהרה.

במקרים מסוימים, אנשים בוחרים דווקא לעבוד על הקשר הזוגי, היות וגירושין זה לא תמיד הפתרון הכי מומלץ מסיבות כאלו או אחרות. מבחינת מחירים של חוקר פרטי בגידות ובתחומים אחרים של חקירות פרטיות, המחירים נעים בטווחים של כמה מאות שקלים עבור שעת עבודתו של חוקר פרטי בתחומים שונים.

ניתן לאתר חוקר פרטי אשר יגבה בערך 300 ₪ עבור שעת מעקב או עבודה, וקיימים גם משרדי חקירות פרטיות שגובים 600 ₪ ומעלה עבור שעת מעקב ושעת חקירה פרטית. שעת עבודתו של חוקר פרטי, מנוצלת באופן הכי טוב שניתן, היות ובניית תכנית העבודה נעשית מראש ובסיוע הלקוח המבקש את שירותו של החוקר הפרטי.

במהלך בניית תכנית העבודה, החוקר יתשאל את מבקש השירות לגבי שעות שבהן כדאי לעבוד ("שעות חשודות"). מיותר לציין, אך בכל זאת אנו רוצים להדגיש כי חוקר פרטי עובד מסביב לשעון 724. במידה ואתם זקוקים לשירות חקירות פרטיות, קחו בחשבון שהזמינות עבורכם תמיד תהיה במשך כל שעות היממה, היות וכך נדרש עבור חקירות פרטיות.

 

איך בוחרים משרד חקירות מומלץ ומקצועי?

תמיד ניתן להתייעץ עם אנשים אחרים שאתם מכירים, וכאלו שהיו זקוקים לשירות של חקירות פרטיות, אך גם ניתן לברר בצורה טלפונית לגבי משרדי חקירות פרטיות שונים, ולהגיע להחלטה באשר לסוג משרד החקירות שאנו מעוניינים לעבוד אתו.

יחד עם זאת, אנחנו חיים בעידן בו דברים מתועדים, ביקורות מועלות לאינטרנט לעיני כל, וניתן לקרוא את דעותיהם של אנשים אחרים באשר לשירות שאנחנו מעוניינים לשכור. תוכלו לאתר ביקורות של גולשים אחרים בנוגע לנושאי חקירות פרטיות מסוגים שונים, וממש ללמוד מניסיונם של אחרים למעשה.

השקיעו מאמץ ונסו לאתר גם ביקורות של אנשים אשר חוו תהליכים דומים לתהליך שאתם עומדים לעבור. נכון, לא ממש נפוץ למצוא ביקורות גולשים המתארות תרחישי בגידה (בעקבות מבוכה ומטעמי צניעות, כמובן), אך גם כאלו תוכלו לאתר.

אם תרצו, לפעמים אפילו תוכלו לאתר את האופציה לפנות ישירות לאותם אנשים (בפלטפורמות החברתיות השונות למשל), ולברר לגבי המקצועיות של משרד החקירות שאתם שוקלים לשכור לטובת מעקב כזה או אחר.

שימו לב, קיימים סוגים שונים של חקירות פרטיות, ואת חלק מהחקירות ניתן לבצע כאשר החוקר יושב במשרדו ומשתמש בכל מיני תוכנות ואמצעים טכנולוגיים שנועדו עבור גילוי וניטור מידע מסוגים שונים. במקרים אחרים, החוקר גם ייאלץ לצאת לשטח ולנהל מעקבים מורכבים.

 

בשורה התחתונה, הולכים עם הבטן

לכו עם התחושה שלכם. אם אתם ניצבים אל מול חוקר פרטי שמגלה רגישות רבה כלפיכם וכלפי מה שאתם עוברים, קיים סיכוי סביר שהוא מקצועי ובטוח בעבודתו. כשחוקר פרטי הוא חוקר מנוסה, הוא ישדר את הרוגע שצריך לשדר לאנשים – שגם ככה כבר לחוצים מאוד בדרך כלל.

נוסף על כך, בקשו הסברים לגבי מהלכי עבודתו והבטיחו לעצמכם שקט נפשי. צרו קשר עם חוקר פרטי בכדי לשבת לפגישת ייעוץ, אחר כך תוכלו להבין באם מדובר בחוקר פרטי שמומלץ עבורכם. במידה ובטנכם אומרת אחרת, צרו קשר עם חוקר פרטי נוסף וקבלו הצעות שונות.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לשיחה עם חוקר פרטי:
תוכן עניינים
מידע נוסף בנושא
חוקרים פרטיים
חוקר פרטי
חוקר פרטי משקיף

מחפשים חוקר פרטי ? השאירו פרטים - דיסקרטיות מובטחת!