איתור חייבים

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

חוקרים פרטיים עשויים להשתמש בשלל אמצעים טכנולוגיים ודרכים מקוריות בכדי לבצע איתור חייבים כספים לאדם אחר או לגורם כלשהוא, וההסתייעות במשרד החקירות המקצועי מספיק, עשויה להוביל לכך שתקצרו את התהליכים באופן משמעותי ביותר.

 

איתור חייבים משרד חקירות פרטיות

אז למה לבזבז זמן ולנסות לאתר חייב כסף בעצמכם, אם באפשרותכם לשכור חברת חקירות פרטיות מקצועית שתעשה את העבודה עבורכם? ברוב המקרים, אנשים בהחלט בוחרים בשירות של משרד חקירות, היות ואדם שבורח כאשר הוא חייב כסף – בדרך כלל לא יקל על המשימה לאתר אותו.

אנשים אלו שחייבים כספים, הם אנשים שלרוב יבצעו את כל מה שניתן לבצע בכדי להיעלם מהעין של אלו הדורשים את אשר מגיע להם. חוקרים פרטיים יבצעו מעקבים, תשאולים, בדיקות אשראי, בירורי כתובות וטלפונים, יחקרו כלכלית את הנחקר ועוד רבות.

 

איתור חייבים משרד חקירות פרטיות

 

מחירים של חוקר פרטי לאיתור חייבים

תוכלו לאתר חוקרים פרטיים אשר גובים מחירים שונים עבור חקירות פרטיות, והמחירים של חקירות פרטיות משתנים בעקבות העובדה שהחקירות עצמן – גם משתנות ומקבלות אופי אחר מפעם לפעם. רבים מחפשים אחר חוקר פרטי במרכז שיספק להם מענה מדויק עבור איתור חייבים, ותוך כדי התהליך, מוצאים את עצמם מתנהלים אל מול נחקר שברח בכלל לחו"ל או לאזורים אחרים בארץ.

בין אם אתם תרים אחר חוקר פרטי במרכז או בכל מקום אחר, קחו בחשבון כי איתור חייבים יכול להתבצע גם מעבר לים. זאת, באמצעות אמצעים שונים העומדים לרשותם של חוקרים פרטיים לאיתור חייבים ואיתור אנשים.

 

מחירים של חוקר פרטי לאיתור חייבים

 

באופן כללי, אפשר לציין כי מחירים של חוקר פרטי עשויים לנוע בטווחים שבין כמה מאות שקלים. ניתן לאתר חוקרים פרטיים שגובים 300 ₪ עבור שעת מעקב ואו עבודה, וניתן גם לאתר חוקר פרטי שיגבה ממכם 600 ₪ ומעלה, הכול תלוי באמצעים העומדים לרשותו של החוקר, בהתאם לניסיונו המקצועי, והמחירים גם מתקשרים באופן אוטומטי לגודל הצוות שהחקירה מצריכה.

כלומר, אם מדובר בחקירה פרטית שמצריכה צוות רב של חוקרים פרטיים, כמובן שהמחיר יעלה בהתאם. אם מדובר בחקירה פרטית שמצריכה חוקר בודד, תוכלו לנסות לאתר חוקר פרטי במחירים די זולים. בכל מקרה, ההשקעה בהחלט עשויה להיות משתלמת, היות ולאמת פשוט אין מחיר.

איתור חייבים
איתור חייבים

איתור חייבים מעבר לים ובחו"ל

קיימים מקרים רבים, בהם נדרשת מעורבותם של חוקרים פרטיים עבור איתור אנשים. הסיבות לכך, הן יכולות להיות כלכליות, סיבות הקשורות במערכות זוגיות, בהונאות אשר מתבצעות בקשרים זוגיים ועוד.

לא פעם, אנשים נותרים פגועים כלכלית ורגשית לאחר שהונו על ידי אדם אשר חשבו שהכירו טוב. במקרים אלו, מומלץ ביותר לאתר חוקר פרטי שיאתר את האדם החייב לכם כלכלית ורגשית, היות והמשטרה פשוט לא תעסוק בנושאים אלו בדרך כלל.

זאת, משום שהמשטרה מוגבלת ביותר בנושאי כוח אדם, כך שמקרים של הונאות "קטנות", פשוט לא תמיד מעניינות את המשטרה.

 

מחירים של חוקר פרטי לאיתור חייבים

 

כמה זמן לוקח איתור חייבים באמצעות חוקר פרטי?

איתור חייבים על ידי חוקר פרטי, הוא תהליך שעשוי לארוך מספר ימים, שבועות או אפילו חודשים. במידה ואתם מבקשים לאתר חייבים או לאתר אנשים מסיבות כאלו או אחרות, היערכו בהתאם וקחו בחשבון כי התהליך לוקח זמן.
יחד עם זאת, לא משנה כמה זמן ייקח התהליך של איתור חייבים, הוא בטוח יהיה קצר יותר מאשר מקרים בהם תחליטו לפעול לבד, ולנסות ולאתר אנשים שחייבים לכם כספים.

קיימים גם מקרים שיש צורך לאתר אנשים עם זכאות לירושה, לאתר אנשים בעלי זכויות שיש לנצלן ועוד. איתור חייבים לפעמים מתבצע באמצעות התחקות אחר חשבונות האשראי של הנחקר, באמצעות תשאול הקרובים ואו המכרים של הנחקר ועוד. נוסף על כך, ניתן גם להשתמש במאגרים השונים של משרד הפנים בעצמכם.

 

כמה זמן לוקח איתור חייבים באמצעות חוקר פרטי?

 

איתור באמצעות אמצעים משוכללים

אם תחליטו, תוכלו לברר לגבי כתובות חדשות של חייב הכסף במשרד הפנים, אך קחו בחשבון כי משרדי חקירות פרטיות משתמשים גם באמצעים משוכללים מכך, דבר אשר יחסוך לכם המון התעסקות בביורוקרטיה מאוד מורכבת ועמוסה.

אם אתם מרגישים נבגדים בכל צורה כזו או אחרת, מומלץ להציף את האמת כמה שיותר מהר, וכך תוכלו להמשיך הלאה עם חייכם ולסגור את הפרק הלא נעים שאתם נמצאים בו כרגע.

 

איתור באמצעות אמצעים משוכללים

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

0 +
שנות ניסיון
% 0
דיסקרטיות וסודיות
0 +
מקרים שטופלו
7/ 0
זמינים עבורכם מסביב לשעון

רוצים שנחזור אליכם לייעוץ חינמי? השאירו פרטים

100% סודיות ודיסקרטיות - בהתחייבות!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים