גילוי בגידות

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

לפעמים, אנשים מתחילים לגלות כל מיני התנהגויות חדשות וכאלו שנראות חשודות לבני זוגם, כך שהצורך לשכור חוקר פרטי שמבין בתחום גילוי בגידות שיגיע אל האמת הוא מהותי. אם אתם מרגישים לאחרונה כי יכול להיות שמתרחשת בגידה במערכת היחסים שלכם, נסו להגיע אל האמת.

זיהוי סימני בגידה

אז איך מזהים סימני בגידה? – קודם כל, חשוב לציין שכל בנאדם מתנהג אחרת כאשר הוא מרמה או בוגד, מבצע  הונאה כזו או אחרת או מוליך שולל אנשים מסביבו. לפעמים, אנשים בטוחים שהם מכירים את בני זוגם לא פחות ממעולה וכמו את כף ידם, אך בפועל, המציאות היא אחרת.

בפעמים רבות, אנשים מגלים שהם חיו במשך שנים עם אנשים שהסתירו זהויות מקבילות. וכן, זה לא רק בסרטים. אמנם אנחנו רגילים לראות בסרטים שאנשים יושבים לבדיקות פוליגרף כאלו או אחרות, אך בפועל חוקרים פרטיים ישתמשו בשיטות מאוד מוסוות בכדי להגיע אל האמת.

פוליגרף לא נועד עבור מקרים אלו, אך חוקר פרטי בגידות כן ישתמש בסוגים שונים של אמצעים טכנולוגיים וציוד מעקב בכדי להגיע אל האמת, שלפעמים עשויה להיות גם כאובה עבור מבקש המעקב.

זיהוי סימני בגידה

 

התנהגות מוזרה של בן הזוג או בת הזוג

אחד מהסימנים הנפוצים שמזוהים עם בגידות במערכות יחסים, הוא הסימן של ניסיונות טשטוש ראיות כדי לא להגיע למצב שנקרא גילוי בגידות. לא פעם, אנשים מגיעים הביתה וישר זורקים את הבגדים שלהם למכונת הכבידה תוך כדי שהם מתרצים איזשהו סיפור על קפה שנשפך עליהם או מזון.

במקרים אלו, שאנשים ממהרים להתקלח בשנייה שהם מגיעים הביתה או ממהרים לזרוק את הבגדים לסל הכביסה בבית, קיים צורך ממשי לבדוק את ההתנהגות, שבהחלט נחשבת חשודה מאוד. מעבר לכך, לפעמים אנשים מקבלים שיחות לטלפון הנייד ומקפידים להתלחש.

גילוי בגידות
גילוי בגידות

איך אדע אם אני נבגד

במקרים בהם אתם עדים לכך שבני הזוג מקבלים שיחות וממהרים לנתק או להנמיך את עוצמת קול הדיבור, יכול להיות שאתם נבגדים. מעבר לכך, זה אולי קצת לא יפה להגיד את זה, אך אם בן הזוג פתאום רוכש מתנות רבות וזרי פרחים, יכול להיות שהוא מרגיש אשם לגבי משהו שהוא ביצע.

הדבר נכון גם לגבי נשים, כמובן.

חשוב לציין, אין אנו מעודדים אתכם לחשוד בכל פרט ופרט שמתחדש במערכות היחסים שלכם, אך כן אנו מעודדים אנשים לפקוח עין על המתרחש סביבם, היות ולא צריך תמיד פוליגרף בכדי לדעת אם בנאדם משקר לנו. לפעמים, מספיקה תחושת הבטן בכדי ללכת לפגישת ייעוץ עם חוקר פרטי או משרד חקירות המתמחה בתחום גילוי בגידות.

איך אדע אם אני נבגד

 

חקירות גילוי בגידות

הן מדווחות בעיתונים ובכותרות החדשות במקרים חריגים (של בכירים או מפורסמים בעיקר) ותוכניות הריאליטי מנפנפות בהן מכל כיוון, אבל ניאוף שלט בעולם מאז ומתמיד וככל שהוא הופך לפחות מוסרי בעיני החברה, כך יש מי שמבצע אותו יותר.

חוסר נאמנות נתפס כמנהג פסול אך נפוץ מאוד ותפקידו של החוקר הפרטי הוא לחשוף את פעולותיו החשודות של בן הזוג הלא נאמן, כדי שהצד הנפגע יוכל להפעיל שיקול דעת הגיוני לגבי המשך צעדיו קדימה עם הפרטנר.

הצגת ההוכחות מטעם החוקר יכולה להביא למצב של פרידה, גירושין ותביעות משפטיות במגוון רחב של תחומים, לאו דווקא בעניינים שבינו לבינה.

בן או בת זוג שהעלימו מהצד השני רכוש למשל, או שניהלו באופן סמוי עסק פלילי-מחתרתי עלולים להיענש על כך גם מטעם המדינה אם יתגלה שביצעו עבירה פלילית.

חקירות גילוי בגידות

 

חוקר פרטי גילוי בגידות מחירים

חוקרים פרטיים נעזרים באמצעים שונים ומגוונים כדי לנסות ולהגיע אל האמת כמה שיותר מהר וביעילות מוחלטת שאינה בוחלת באמצעים. על פי החוק, חוקר פרטי אינו רשאי לבצע כל מיני האזנות סתר לאנשים, אך ניתן להשתמש בשיטות שונות הכוללות הסוואות וצילומים (ישנם מקומות פרטיים שאסור לצלם בהם, אך חוקר פרטי יידע כיצד לספק את התוצאות), מעקבים, שימוש בתוכנות ואמצעים טכנולוגיים ועוד.

מתחים ולחצים שגורמים למריבות רבות, הם גם סימנים מחשידים. לפעמים, אנשים שבוגדים מרגישים שהם נתונים ללחץ רב וסטרס.
מה שרובץ להם בדרך כלל על הראש, הוא הנושא של להיתפס. חלק מהאנשים, כשהם לחוצים מאוד, נוטים לריב יותר ולהתווכח.

חוקר פרטי גילוי בגידות מחירים

אם לאחרונה אתם חשים כי מערכת היחסים שלכם עולה על שרטון ללא כל סיבה מוצדקת כזו או אחרת, פקחו עין ונסו להבין מדוע שלא תגיעו למצב של גילוי בגידות. אם עדיין לא מצאתם סיבה לכך, יש סיכוי שאתם חווים בגידה במערכת היחסים שלכם.

המחירים של חוקרים פרטיים, כאמור, משתנים בהתאם למקרה שיש לחקור. אם אתם זקוקים להפעלתו של חוקר פרטי במהלך שעות הלילה, קחו בחשבון שהמעקבים יהיו מאתגרים, מורכבים וקשים יותר לביצוע מאשר מעקבים במהלך שעות היום והאור.

בשל כך, גם המחירים עשויים להשתנות ולהגיע עם למעלה מ-600 ₪ עבור שעת עבודת חוקר פרטי בגידות. במקרים אחרים, ניתן גם לשכור שירות משרד חקירות פרטיות בתמורה ל-300 שקלים לשעת מעקב ועבודה.

צרו קשר עם חוקר פרטי מומלץ בכדי לבנות תהליך עבודה.

בפגישה, תוכלו לדון במקרה ולספר את גרסתכם. במהלך פגישת הייעוץ עם חוקרים פרטיים מומלצים בכל מקום בארץ, גם תקבלו הצעת מחיר שתכלול את כמות שעות העבודה המשוערות עבור המקרה שלכם. שימו לב, בשטח לפעמים הדברים משתנים, כך שבדרך כלל מדובר בהערכה.

חוקר פרטי גילוי בגידות מחירים

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

0 +
שנות ניסיון
% 0
דיסקרטיות וסודיות
0 +
מקרים שטופלו
7/ 0
זמינים עבורכם מסביב לשעון

רוצים שנחזור אליכם לייעוץ חינמי? השאירו פרטים

100% סודיות ודיסקרטיות - בהתחייבות!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים