בגידות באינטרנט

אנחנו חיים בעידן דיגיטלי למדיי, כזה אשר גם מתיר לאנשים להרגיש אנונימיים יותר, ולבצע בגידות באינטרנט שזולגות אל העולם האמתי לפעמים. בדרך כלל אך לא תמיד, פלרטוטים באינטרנט גם יובילו למעשי בגידות בזוגיות בפועל.

אין ספק שהאמצעים הטכנולוגיים של היום מביאים עמם ברכה רבה והתחדשות, אך יחד עם זאת, כיום יש גם הרבה יותר דרכים לבצע התנהגויות סוררות כאלו או אחרות.
כשמדובר בנושא של בגידות באינטרנט ובפלטפורמות החברתיות השונות, יש צורך לשכור חוקר פרטי שמכיר ובקיא בסוגי החקירות הללו, אשר בהחלט מאופיינות אחרת מאשר מקרי חקירות אחרים.
משרד חקירות פרטיות אמנם לא ישתמש באמצעי של פוליגרף בכדי לתשאל את בני הזוג שלכם, אך הוא כן ינצל את הרשת הדיגיטלית בכדי לשלוק כל פריט מידע אפשרי בקשר לבני הזוג החשודים במעשי בגידות בזוגיות על ידי בני זוגם.

כדאי לזכור, חוקר פרטי מומלץ הוא חוקר שיידע כיצד לשמור על אנונימיות מוחלטת ודיסקרטיות בעת מהלך החקירה הפרטית, היות ולא תמיד אנשים באמת מתבררים כאשמים.
בשל כך, אין למהר ולהסיק מסקנות שגויות, כמובן.

 

בוגדים באינטרנט – זו בגידה אם "רק" מפלרטטים?

אין אפשרות באמת לתת כאן תשובה חד משמעית, מפני שכל אחד ואחת מגדירים בגידה בזוגיות באופן אחר. עבור אחת, בגידה תהיה אפילו הסתכלות ברחוב על אישה אחרת, ועבור מישהו אחר בגידה בזוגיות תהיה בגידה, כשהאישה משוחחת באינטרנט עם זרים או בחורים שהיא אינה מכירה. בעקבות העובדה כי כל אחד מגדיר בגידות בזוגיות בצורה אחרת, חוקרים פרטיים מתמודדים עם מקרי חקירות מאוד מגוונים.

לפעמים, חוקרים פרטיים נעזרים בכל מיני תוכנות לאיתור וניטור מידע באינטרנט, ולפעמים יש לבצע מעקבים בשטח בכדי להציף את האמת ולהבין האם אתם נבגדים או אולי רק מדמיינים וחושבים כך. זכרו, בכל מקרה בו תשכרו את שירותו של חוקר פרטי מומלץ באזור המרכז או בכל מקום אחר, בדרך כלל תתבקשו להגיע לפגישת היכרות וייעוץ, בה תוכלו לבנות יחדיו את תכנית העבודה וגם לקבל הערכת מחיר.

בגידות באינטרנט
בגידות באינטרנט

איך עוקבים באינטרנט אחר בגידות

ישנם כמה דברים שתוכלו לנסות ולברר בעצמכם. אם אתם שמים לב שבני הזוג שלכם מקפידים על מחיקת היסטוריית ההודעות שלהם או מחיקת היסטוריית הגלישה באינטרנט, יכול להיות שמתחולל בזוגיות שלכם משהו שכדאי לפקוח עין לגביו, ולבצע את הבדיקות המתאימות בעזרת חוקר פרטי בגידות שיספק גם שעות מעקב מוגדרות על בני הזוג.

באינטרנט אנשים נוטים להפיץ סרטונים שלהם (כמו למשל הסתמסויות ברשת הוואטסאפ, שעשויות לכלול שליחה של סרטוני עירום וסרטונים מיניים אחד לשני), אך משדר חקירות מומלץ יידע כיצד להציף את המידע הזה, ובמקרים מסוימים גם ניתן לעקוב אחר האופן בו הסרטונים מופצים, למי הם מופצים ועוד.

איך עוקבים באינטרנט אחר בגידות

 

בגידות באינטרנט: נטיות הומוסקסואליות

תחום נוסף של חקירות בגידות באינטרנט כיום, הוא התחום הכולל אנשים שמבצעים בגידות בעקבות נטיות הומוסקסואליות. במקרים רבים, אנשים בוחרים להישאר נשואים מתוך הפחד לפרק את החבילה, אך מקיימים רומנים הומוסקסואליים מהצד.

חוקר פרטי מומלץ ומנוסה בתחום של בגידות, יידע לספר לכם כיצד נשים מקבלות יותר בהבנה בגידות המבוססות על מניעים אלו. המקרים הללו, של בגידות הכוללות מניעים שמבוססים על נטיות מיניות, הם מקרים שהרבה יותר קל לנשים לסלוח עליהם ולהמשיך הלאה עם חייהם, היות וזה לא בשליטתו של הגבר, הוא פשוט כנראה הסתיר את זה במשך חייו.

בגידות באינטרנט: נטיות הומוסקסואליות

 

אינטרנט מקום בגידות אידיאלי או לא?

הכול תלוי בסוג האנשים שאתם. אם אנשים מחפשים לבגוד במערכת היחסים שלהם, הם ימצאו את הדרך לכך, אך יחד עם זאת, האינטרנט מהווה מקום שקל לשמור על האנונימיות בו, כך שקל יותר לאנשים לבצע בגידות בפלטפורמה הזו וליזום קשרים שיובילו אל תוך העולם האמיתי.

במקרים בהם אתם חושדים כי מתרחשת בגידה בזוגיות שלכם, כדאי קודם כל לנשום ולהבין שיכול להיות שאתם טועים. אם אתם עדיין בטוחים בצדקתכם, שקלו לקבוע פגישת ייעוץ עם חוקר פרטי לבגידות שיעניק לכם אוזן קשבת והצעת פתרונות מעקב שונים. יחד עם הכול, זכרו, אף אדם אינו אשם עד אשר יוכח אחרת. בצעו את צעדיכם באופן סבלני ושקול, וודאו שאתם לא מבצעים שגיאות שאחר כך יהיה קשה לכפר עליהן.

אינטרנט מקום בגידות אידיאלי או לא

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email