איתור כתובת

בשנים האחרונות הביקוש לשירותיהם של חוקרים פרטיים רק עולה ועולה. אין ספק שיחד עם העלייה בביקוש מגיעה השתכללות התחום והטכנולוגיה בתחום החקירות הפרטיות. כיום, המכשור הקיים מספק תוצאות מהירות וחקירות יעילות מאוד וגם שירותים שונים בהם איתור כתובת של אנשים.

 

איתור כתובת

 

בין תחומיהם של החוקרים הפרטיים קיים נושאים רבים. לרוב החקירות הינן בתחום האישות והעולם העסקי. בתחום האישות: חקירות בנושא בגידות בתוך היחסים, בדיקת רקע לפני חתונה, חקירות כלכליות בנושאים משותפים, משמרות על הילדים, מזונות וכדומה.

בתחום העסקי לרוב העיסוק הוא סביב:  לקיחת שוחד, מעילות, גניבת כספים, פגיעה באמון וחקירות עבד טרם קבלה לעבודה. כמו כן נפוץ מאוד בתחום החקירות בארץ גם חקירות כלליות בנושאים אישיים ופרטיים.

בין היתר כמו איתור כתובת, איתור אדם נעדר, חקירות כלכליות על בני משפחה וכדומה. עולה הביקוש של רבים מהאנשים לאתר בני משפחה או חברים קרובים אשר אבדו עקבותיהם בעקבות ריב או סכסכוך או פגיעה ביחסים. אין ספק שמצב כזה הוא לא נעים כלל ודורש טיפול עדין ורגיש בנושא.

 

איתור כתובת (1)

 

לעיתים, חוקר פרטי עשוי לשפוך אור על אבל שגרם לפני שנים או אדם שאבד ולא מוצאים את עקבותיו בנסיבות מצערות וכך להשיב את השקט למשפחות. במידה ואתם עומדים בפני מצב בו אתם שוקלים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בנושא איתור כתובת, הוסיפו לקרוא וגלו את כל הפרטים הדורשים לכם.

מהם כישוריו של חוקר פרטי?

לפני שאתם שוקלים לזמן חוקר פרטי אשר יבצע עבורכם איתור כתובת, חשוב להכיר את הכשרתו של חוקר פרטי ולדעת למי אתם פונים. כמו כן, לאחר שתכירו מעט את התחום תדעו לבחור לכם חוקר פרטי המתאים לכם ביותר ולשכור שירות איתור כתובת אשר יהיה היעיל ביותר עבורכם. חוקר פרטי הינו אדם אשר מוכשר לאסוף מידע על הזולת וזאת במסגרת החוק תחתיו הוא כפוף ועבור לקוחותיו.

 

מהם כישוריו של חוקר פרטי?

 

בשנת 1972 נחקק חוק האוכף את תחום החקירות הפרטיות בארץ ומותיר פעולות מסוימות וכמו כן גם סעיפים השומרים על פרטיות האזרחים. חוקר פרטי עובר הכשרה ארוכה ולימודים שלאחריהם צריך לעבור התמחות במשך שלוש שנים במשרד חקירות מוסמך, תחת מנהל המשרד ובפיקוחו של משרד המשפטים.

כל שנה יש על חוקר פרטי לחדש את רישיונו, במידה ולא הוגשה נגדו תלונה משפטית. כמו כן, בסיום הכשרתו מקבל חוקר פרטי רישיון לעבוד אך ורק כשכיר במשרד חקירות ורק לאחר חמש שנות עבודה הוא יכול לקבל רישיון של מנהל משרד חקירות ומאז רשאי הוא לקבל תיקים פרטיים.

חוקרים פרטיים בארץ עובדים תחת פיקוח מוקפד ומנוהלים בצורה ישירה ממשרד המשפטים. חוקרים פרטיים בארץ אינם רשאים לעבוד במקביל למשטרה, וקיים הבדל ברור מאוד בין השניים, עירוב של אזרח או חוקר פרטי בפרט בחקירה משטרית, מהווה עבירה על החוק.

 

מהם כישוריו של חוקר פרטי?(1)

 

חוקרים פרטיים תפקידם בחברה הוא לתת מענה לכל אותם מקרים בהם המשטרה אינה מפנה מזמנה לטפל בתיקים מסוימים אשר אינם בוערים מספיק בעיניהם או אינם נוגעים לנושאים פליליים. ישנם מקרים בהם נדרש חוקר פרטי בכדי לחשוף דבר הקשור לנושאים אישיים בחייהם של אזרחים וכיום רק חוקרים פרטיים נותנים מענה על כך, ולכן גם תפקידם מעוגן בחוק.

איתור כתובת
איתור כתובת

כיצד חוקרים פרטיים מבצעים את עבודתם?

כפי שצוין, חוקרים פרטיים עוברים הכשרה והתמחות מאוד מוקפדים. לאחר שהם לומדים את סודות המקצוע, ומתמקצעים בה הם רשאים לעבוד בצורה חוקית בישראל. חוקרים פרטיים תמיד משתמשים בכלי עזר בכדי לבצע את עבודתם.

אם בעבר, רוב הכלים היו פשוטים ורוב העבודה התבססה על תצפיות ארוכות, או האזנות סתר באופן פיזי, כיום קיים ציוד מתקדם אשר מאפשר לחוקרים לבצע את עבודתם בצורה יעילה ודיסקרטית יותר מאי פעם.

 

כיצד חוקרים פרטיים מבצעים את עבודתם?

 

הציוד אשר קיים היום בשוק כולל, מצלמות מתקדמות בגודל מסווה אשר יכולות לצלם לאורך זמן רב מאוד תמונות ברמה גבוהה אשר לרוב קבילות גם בבית משפט. כמו כן, קיים ציוד האזנה אשר מקליט קולות ושיחות בצורה ברורה, שומר את החומר המוקלט בצורה יעילה ועם הרבה שטח אחסון מה שמקצר משמעותית את זמן החקירה.

כמו כן, קיימות תוכנות וטכניקות לריגול באינטרנט, סביב מיילים, מסמכים ורשתות חברתיות שונות. עוד כלי חשוב הקיים לחוקר פרטי הוא ללא ספק הכישרון והיצירתיות שלו המביאות לתוצאות מרשימות. בכל הנושא של איתור כתובת נצטרך החוקר לפעול בצורה יצירתית ומותאמת למקרה ולפתור את התעלומה ממש כמו חידה.

 

כיצד מבצעים החוקרים הפרטיים איתור כתובת

איתור כתובת הינה תחום מוכר בעיסוקיהם של חוקרים פרטיים. ישנם לא מעט מקרים בהם אזרח מסוים רוצה לאתר כתובת של בן משפחתו או חבר קרוב אשר אבדו עקבותיהם או באיתור אנשים שחייבים כספים, איתור אנשים עבור זכאות לירושה וכדומה.

האיתור כמובן נעשה על ידי חוקר פרטי ובדרכים ייחודיות. כפי שצוין, נדרש צורך להתאים את החיפוש למקרה ובאופן ייחודי ויצירתי לפעול כדי להשיג את המידע הנדרש בצורה דיסקרטית.

 

כיצד מבצעים החוקרים הפרטיים איתור כתובת

 

מתוך נתונים של אתרי חקירות רבים עולה שמספר האנשים המחפשים אחר בן משפחה שאבד להם הוא גבוה מאוד ולכן הרבה חוקרים פרטיים מנוסים מאוד בתחום. כאשר חוקרים פרטיים פועלים עבור איתור כתובת הם מחפשים אחר עקבות: לפעמים העקבות הן בתחום העסקי, לפעמים בצורת מעברי דירה, חיובי אשראי, קשרים עם אנשים, שכנים, מכרים וכדומה.

כאשר מבצעים חקירת איתור כתובת עורכים חקירת עבר משמעותית, מהרגע בו ידוע פרטים רבים על אותו נעדר ועד הרגע בו נאבדה כתובתו. פעמים רבות מבצעים חוקרים פרטיים מעקבים ותצפיות על אנשים קרובים ולעיתים גם על האדם עצמו במידה והוא מסרב לתת כתובתו ומוצא דרכים להימלט. אין ספק שמדובר בתחום סבוך אך לרוב פתרונות מושגים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים