הכל על משרד חקירות סרדל שטרית

משרד החקירות סרדל ושטרית נחשב למשרד המוביל בישראל בתחום החקירות הפרטיות והעסקיות. במאמר הבא נעניק לכם סקירה מלא אודות המשרד – החל מהיום בו הוקם ועד להיותו המשרד המוביל בתחום החקירות.

 

משרד חקירות סרדל שטרית – משרד חקירות מוביל

משרד חקירות סרדל שטרית  הוקם 2017 ומאז נחשב למשרד חקירות, פוליגרף וביטחון מהנחשבים בישראל. המשרד מספק שירות מהימן ומקצועי אשר מבוסס על ניסיון של שנים רבות בענף החקירות ומעקבים, כל זאת לאור מצבת העובדים אשר כוללת את בכירי מערכת הביטחון וחוקרים פרטיים בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום החקירות והמעקבים.  מתוך הבנה למורכבות של חקירות רגישות, המשרד מעניק דגש משמעותי על מתן שירות דיסקרטי הן בעבור המגזר הפרטי והן בעבור המגזר העסקי. המשרד פועל ברישיון משרד המשפטים ומקפיד להעניק לכל לקוח את המענה המותאם לו, באמצעות טכניקות חקירה מתקדמות ודיסקרטיות אשר נעשות הן באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים והן באמצעות מכון פוליגרף מקצועי.

 

מיטב החוקרים בישראל

כחלק מהיותו מוביל בענף החקירות, חרט על דגלו המשרד לספק מעטפת מלאה של שירות חקירות ומעקב, תחת קורת גג אחת. כפועל יוצא, מועסקים במשרד במשרה מלאה חוקי מז"פ מומחים אשר להם עבר עשיר במערכות הביטחון של ישראל, כמו גם חוקרים פרטיים מהשורה הראשונה אשר כולם בעלי רישיון לעסוק בתחום. המשרד הוקם ע"י נצ"מ בדימוס אילן סנדל והחוקר הפרטי בעל ניסיון של 22 שנה בענף שרון שטרית אשר בחזונם רצו להקים את המשרד מתוך מטרה להנגיש את הניסיון אותו צברו במהלך השנים, ולכן במסגרת יצירת קשר עם המשרד תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים במשרד אשר עומד בשורה הראשונה של הענף.

חוקר

משרד ייחודי ומוביל בתחום החקירות והמעקבים

ביחס למשרדי חקירות אחרים, מהווה משרד החקירות סרדל שטרית משרד ייחודי ובולט בנוף, וזאת לאור שירותים אשר ניתנים למגזר העסקי והציבורי כמו גם לכוחות הביטחון הכללי תחת קורת גג אחת. השירותים כוללים בין היתר מחלקות ייעודיות אשר הוקמו מתוך מטרה לספק מענה מדויק בעבור צרכי הלקוח, ולכן כל מחלקה מעניקה שירות אישי וסיוע, בהתאם לשירות לו הוא זקוק. כך לדוגמא, ניתן לקבל באמצעות המשרד מחיקת רישום פלילי, נטילת טביעת אצבעות לטובת תהליך קבלת דרכון, בדיקת פוליגרף וכן מחלקה ייעודית העוסקת בתחום המז"פ והפשיעה החמורה.  סל השירותים של החברה מפורט בהרחבה באתר הרשמי, אולם על דרכי הפעולה הייחודיות של החברה לא ניתן לפרט, מפאת רגישות החקירות והמעקבים אותה מבצע המשרד באופן עקבי מאז הוקם.

 

כל סוגי החקירות הפרטיות – בדיסקרטיות מלאה

אם אתם זקוקים למשרד חקירות מוביל בתחומו אשר יאפשר לכם לקבל מענה מדויק לצרכים שלכם, אנו מזמינים אתכם לפנות כבר עכשיו באמצעות האתר או בחיוג למספר 072-3974188.

תביעות אצבע
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לא תאמינו כמה פשוט זה יהיה כשאנחנו בצד שלכם, חייגו עכשיו:
(דיסקרטיות מובטחת)
תוכן עניינים
שירותים נוספים באותו איזור
איזורי שירות נוספים
חוקרים פרטיים
חוקר פרטי
חוקר פרטי משקיף