המדריך המלא להתקנת מצלמת אבטחה בבית

הפורצים של המאה ה-21 מתוחכמים יותר מאי פעם ומשליטים אימה על כלל הערים והמושבים ברחבי הארץ.

עם שיטות פריצה מתקדמות, חוסר מעצורים, מעקבים אחרי תנועת התריסים והאור בבתים ופריצה בכל שעות היום, ממש לא ברור היום מתי תתרחש הפריצה הבאה שתגרור אחריה אובדן של חפצים יקרי ערך,

בלאגן בבית ומעל הכל – פשוט פחד ותחושה של חדירה עצומה לפרטיות.

בגלל המצב הזה, אנשים רבים מעדיפים להתקין מצלמות אבטחה כדי להיות כמה שיותר בשליטה על מה שמתרחש להם בתוך הבית.

רוצים להתמגן גם בעצמכם? בדיוק בשביל זה הכנו לכם את המדריך המלא להתקנת מצלמת אבטחה בבית.

 

אילו סוגים של מצלמות אבטחה קיימות?

לפני שניגשים להתקנת מצלמת אבטחה בבית, כדאי להכיר את סוגי המצלמות הקיימים היום. מדובר על שפע לא מבוטל של סוגי מצלמות שיוכלו לתת לכם את השקט הנפשי שאתם כל כך מחפשים. בין אם אתם מחפשים מצלמות אבטחה בתל אביב ובין אם אתם מחפשים מצלמות אבטחה לכל איזור אחר בארץ, כדאי שתכירו את הסוגים הבאים:

מצלמות אבטחה אלחוטיות – מצלמת אבטחה מסוג זה מאפשרת התחברות באופן ישיר לרשת האלחוטית של הבית שלכם, מה שיחסוך את ההתקנה בכבלים לשידור נתונים, הדבר פשוט יקרה מעצם החיבור לרשת האלחוטית.

 

המדריך המלא להתקנת מצלמת אבטחה בבית

מצלמות נסתרות הן אחד הסוגים היותר נפוצים של מצלמת אבטחה בבית, ולמה? בעיקרון ברגע שהפורץ נכנס אל הבית, הדבר הראשון שהוא מחפש הוא את מצלמת אבטחה, כדי שיוכל לנטרל אותה ובעצם לא לאפשר לכם גישה ישירה אל הפעילות שלו בתוך הבית. לכן, מצלמות נסתרות הן פתרון מעולה לצורך הזה.

אזעקה ביתית היא כלי נפוץ מאוד ושימושי ביותר, היות והיא מזהה תנועה חשודה בבית ומיד דואגת לעדכן אתכם שהתנועה מתרחשת. היתרון בשנת 2020 של אזעקה ביתית היא שהיא מתחברת ישירות לטלפון הנייד שלכם ויכולה להתריע לכם באופן מידי על תנועה חשודה, מבלי שתצטרכו לשמוע מהשכן שהאזעקה שלכם בבית מצפצפת.

 

מצלמת אינטרקום – יעיל ופשוט

מצלמת אבטחה מסוג מצלמת אינטרקום היא סוג נהדר של מצלמת אבטחה. היות ופריצות מסויימות מתרחשות דרך הכניסה הראשית לבית, מצלמת אינטרקום יכולה לתת לכם תמונת מצב של החוץ בעוד אתם בבית ויכולים להתחיל להתמגן לקראת הפורץ שממתין מעבר לפינה.

 

איך בוחרים מצלמת אבטחה?

מצלמת אבטחה צריכה להיות איכותית בכמה קריטריונים. היא צריכה לתפוס תמונה כמה שיותר רחבה, כדי שתוכלו על ידי מצלמה אחת לקלוט כמה שיותר שטח מצולם בבית. בנוסף, מצלמת אבטחה צריכה להיות יעילה גם בחושך או באפלה, ככה שתוכלו לקבל תמונת מצב בכל רגע ורגע ביום.

בנוסף, מצלמת אבטחה יש להציב במקומות מרכזיים בבית, בפינה העליונה והצידית שבחלל, כך שתוכל להיות שימושית מקצה לקצה.

 

בית מאובטח

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לשיחה עם חוקר פרטי:
תוכן עניינים
שירותים נוספים באותו איזור
איזורי שירות נוספים
חוקרים פרטיים
חוקר פרטי
חוקר פרטי משקיף

מחפשים חוקר פרטי ? השאירו פרטים - דיסקרטיות מובטחת!