הפתעה או בגידה – איך תדעו?

גם בחיי הזוגיות הכי פתוחים, שיתופיים, כנים ואמינים בעולם אנחנו מוצאים את עצמנו עוצרים ושואלים "מה קורה פה?". אנחנו רוצים להאמין שהכל טוב בינינו ושאם מתרחשים כל מיני מקרים חשאיים בקרב הצד השני הם בוודאי בשביל להפתיע אותנו. אבל במקרים מסויימים אנחנו מוצאים את עצמנו מופתעים ולא לטובה, ומגלים שדווקא מדובר בבגידה. בשביל שלא תשלו את עצמכם מצד אחד ובשביל שלא תכניסו את עצמכם לסרטים מיותרים מצד שני, הכנו לכם את המאמר החשוב: הפתעה או בגידה – איך תדעו?

 

הם עצבניים יותר וחסרי סבלנות יותר? כנראה שמדובר בבגידה

כדי לדעת אם מדובר על הפתעה או בגידה, כדאי לשים לב לשינויי התנהגות שיכולים להעיד על מה עומד מאחוריהן. הרי אין מי שמכיר טוב יותר את בן או בת הזוג שלכם מאשר אתם עצמכם, ואתם כבר יודעים אילו פעולות והתנהגויות אופייניות להם ואילו דווקא ממש לא ומשמשות בתור התנהגויות ופעולות חריגות בנוף. אם לאחרונה חלים כל מיני שינויים, קטנים או גדולים כאחד, בהתנהגות של בן או בת הזוג שלכם – כנראה שמדובר כאן על הפתעה או בגידה.

כעת הגיע הזמן לפענח על אילו שינויים מדובר. אם בני הזוג שלכם עצבניים יותר, חסרי סבלנות, מגיבים אליכם בקצרה וחסרי נינוחות – כנראה שמדובר בבגידה.

 

הפתעה או בגידה – איך תדעו?

אם אתם שמים לב להתנהגות חריגה של בן או בת הזוג שלכם עם הטלפון הנייד שלהם, זה יכול להתפרש לשני כיוונים. יכול להיות שמתוכננת לכם הפתעה, אך אז הסתרת הטלפון הנייד תהיה מלווה בחיוכים וחיבוקים, וככל הנראה בני הזוג שלכם לא יהססו להגיד לכם שמדובר בהפתעה. לעומת זאת, התנהגות חריגה והסתרה של הטלפון הנייד שמלווה בכעסים וצעקות, ככל הנראה תעיד על בגידה.

 

כבדו את הפרטיות והשתדלו לא לחטט בחפצים שלהם

גם אם אתם מאוד רוצים לדעת אם מדובר על הפתעה או בגידה, אנחנו ממליצים לכבד את הפרטיות של בני הזוג שלכם ולא לחטט להם, לא בחפצים ובוודאי שלא בטלפון הנייד. נכון שזה קשה ורבים מכם בוודאי יתפתו לעשות זאת, אבל חיטוט שכזה יביע על חוסר אמון, ואז אם מדובר על הפתעה – תתאכזבו לגלות שביצעתם את הפעולה החודרנית הזו. ההמלצה שלנו היא אם אתם ממש סקרנים או מודאגים – דברו על הנושא בצורה פתוחה וחשפו את החששות שלכם בפני בן או בת הזוג.

 

רוצים להימנע מבגידה? שפרו את יחסי המין שלכם

בגידות בדרך כלל מגיעות בעקבות מגוון סיבות, כשאחת מהן היא חוסר סיפוק מיני. כדי להימנע ממצב כזה אנחנו ממליצים לשפר את חיי המין שלכם, לתבל אותם במגוון תנוחות חדשות ומוצרים טבעיים. מוצרים כמו ויאגרה ללא מרשם, סיאליס, לויטרה או קמגרה יכולים לשפר את יחסי המין שלכם פלאים ולמנוע מצב של בגידה. תהנו!

אישה רואה בגידה

גברו אישה מחובקים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לא תאמינו כמה פשוט זה יהיה כשאנחנו בצד שלכם, חייגו עכשיו:
(דיסקרטיות מובטחת)
תוכן עניינים
שירותים נוספים באותו איזור
איזורי שירות נוספים
חוקרים פרטיים
חוקר פרטי
חוקר פרטי משקיף