הקשר בין חוקר פרטי לחברות ביטוח

נתבקשתם מבחורה צעירה לעזור לה להחליף גלגל בצד הדרך? מצאתם שטר של 100 שקלים על יד דלת הכניסה לבית שלכם? גברת בגיל יחסית צעיר מבקשת מכם עזרה עם שקיות הקניות שלה? לפני שתקפצו לעזור או להרים את השטר – חשבו האם תבעתם את הביטוח שלכם לאחרונה, ורק אחרי זה תפעלו. נשמע מוזר? הנה מאמר שיסביר את זה – הקשר בין חוקר פרטי לחברות ביטוח.

 

חברות הביטוח הן בשבילנו או נגדנו?

הקשר בין חוקר פרטי לחברות ביטוח הוא ישיר – שניהם רוצים לגלות משהו שיהווה ראייה. ראייה למה? אז ככה. כשאתם עושים פוליסת ביטוח ומשלמים עבורה כספים רבים, אתם מצפים שיום אחד ובמקרה הצורך תוכלו לתבוע את חברת הביטוח ולקבל את הכספים בקלות.

אך לא כך הדבר. אף אחד לא אוהב לתת כסף מרצונו החופשי, ועל אחת כמה וכמה כשהדבר מגיע לחברות הביטוח, שנתבעות על ידי המבוטחים על סכומים גדולים של מאות אלפי ואף מליוני שקלים. אז מה הן עושות על מנת להימנע מתשלום? כאן בדיוק מגיע הקשר בין חוקר פרטי לחברות ביטוח.

 

זכוכית מגדלת של חוקר

 

הקשר בין חוקר פרטי לחברות ביטוח

נניח שיש בידיכם ביטוח בריאות, ואתם רוצים לתבוע את חברת הביטוח על פגיעה בגב. מה עושה חברת הביטוח אתם שואלים? בנקודה הזאת בדיוק חוקרי הביטוח יוצאים לפעולה. חוקרי הביטוח הם חוקרים לכל דבר, שתפקידם למצוא את ראייה שתוכל להוות פרצה בתביעה שלכם.

כך, לדוגמה, במקרה כמו פגיעה בגב, יציב חוקר הביטוח שטר בפתח ביתכם, או ישתמש באדם נוסף על מנת לבקש מכם לסייע לו בהרמת ציוד או שקיות מהסופר השכונתי, בהחלפת גלגל וכל מה שיגרום לכם להפעיל את הגב שלכם. לרוב, ובגלל שאתם ביסודכם אנשים טובים ששמחים לעזור, אתם תפלו בפח הזה.

כעת כל מה שנותר לחוקר לעשות הוא לצלם אתכם, והנה לו הוכחה מעולה לעובדה שהגב שלכם תקין לגמרי, וכל התביעה שלכם היא הבל הבלים גדול ומופרך.

 

איך אפשר להתמודד עם התופעה?

אחרי שהבנו את הקשר בין חוקר פרטי לחברות ביטוח, אפשר להבין שמרגע שתבעתם את חברת הביטוח אתם בעצם נבחנים על ידיה תחת המון זוגות עיניים. הקפידו להיות זהירים, אל תיפלו בפחים שמציבות חברות הביטוח והיו חכמים. רק כך תוכלו לקדם את הסיכוי שחברת הביטוח תשלם לכם את הכספים המגיעים לכם ובזמן הקצר ביותר.

 

איך יודעים את איזו חברת ביטוח לתבוע?

חברת הביטוח הנתבעת היא חברת הביטוח דרכה מתקיימת הפוליסה שלכם. על מנת לבדוק באיזו חברת ביטוח קיימת עבורכם פוליסת ביטוח בכל תחום שהוא היכנסו לאתר https://harhabituach.co.il.  באתר יוצג בפניכם כל המידע הביטוחי שלכם, החל מפוליסות הביטוח הקיימות ועד באיזו חברה קיימת הפוליסה. בהצלחה!

חוקר
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים