חקירה לפני חתונה ונישואין – איסוף מידע על חתן/כלה

אומנם רוב האנשים שבוחרים להיכנס תחת חופה וקידושין, עושים זאת מתוך אמונה ואהבה גדולה לבן או לבת הזוג איתם הם חולקים חיים בשנים האחרונות. יחד עם זאת, לעולם אי אפשר להכיר אדם בצורה מושלמת ותמיד יש אפשרות שהוא או היא מסתירים סודות חשובים. בדיוק מסיבה זו בשנים האחרונות נעשים יותר מאמצים למצוא פתרונות עוד לפני החתונה, כדי להבטיח שבני הזוג נכנסים לנישואין נקיי כפיים. אחד הפתרונות הללו הוא חקירה לפני חתונה ונישואין, שמבוצעת על ידי משרד מקצועי בתחום החקירות.

 

מה אפשר לגלות על חקירה לפני נישואין?

חקירה לפני חתונה ונישואין יכולה להסתובב סביב נושאים כמו:

  1. חובות כספיים – האם לבן או לבת הזוג יש חובות כספיים משמעותיים אשר עשויים להפריע למהלך התקין של חיי המשפחה? בין שמדובר על חובות מעולם העסקים ובין שמדובר על חובות כחלק מהסכמי גירושים, זה הוא מידע חשוב אותו אתם רוצים לדעת לפני מעמד החופה.
  2. התנהגות לא נאותה – יכול להיות מצב שבו בן או בת הזוג מסתירים מידע רלוונטי וקריטי על התנהגויות או אירועים מסוכנים מהעבר שלהם, שיכולים להשליך על מערכות היחסים בעתיד. ואם אתם הולכים לחיות יחד באותו בית, חשוב לדעת את המידע הזה(לפרטים נוספים על עבודתם של אנשי משרדי החקירות.
  3. מערכות יחסים ישנות – בשנים האחרונות יצא לנו לשמוע על מקרים בהם אדם התחתן ביודעין עם אדם אחר, בעודו נשוי לבן זוגו או בת זוגתו הראשונים. זוהי כמובן עבירה על החוק, אך גם אירוע אישי מאוד מורכב אותו אפשר למנוע מבעוד מועד.
  4. אויבים מבית – האם ישנם סכסוכים אישיים בתוך המשפחה של בן הזוג לעתיד? יכול להיות שהסכסוכים הללו יכולים להשפיע על עתיד המשפחה והילדים שלכם? אלו הן שאלות חשובות חייבות לקבל מענה עוד לפני החתונה.

 

חוקרים למענכם בצורה דיסקרטית

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל להגיע ליום הנישואים שלכם שלווים ורגועים, הוא לפנות לעזרת אנשי משרדי חקירות מיומנים. אנשים למשרדים יעזרו לכם להכיר את עברו של בן או בת הזוג, ולברר את כל המידע שאתם רוצים על אורח החיים וההתנהלות האישית של האדם איתו אתם הולכים להקים בית בישראל. החלטה זו תאפשר לכם להיכנס לאירוע רגועים אך גם בטוחים בעצמכם, וזה הוא היתרון האמיתי שבתהליך חקירות לקראת נישואין.

 

חובות כספיים עלולים לגרום לכם להתמודד עם אתגרים אישיים וזוגיים קשים לאורך הדרך
התנהגות מסוכנת עשויה להיות בעיה בהמשך אל מול בן הזוג והילדים. זו היא חובה ברמה המוסרית, שיכולה להציל חיים באמת.
מערכות יחסים קודמות משפיעות על המצב האישי הן ברמה הכלכלית והן ברמה הזוגית. במידה ויש לבן הזוג השני מחויבויות נוספות, יש השפעה על התא המשפחתי שלכם.
מערכות יחסים קשות בבית  ריבים משפחתיים יכולים לזלוג גם אל תוך הבית שלכם, וכך להשפיע על המשפחה הקטנה שלכם.

למידע נוסף על אירועים וחתונות תוכלו להכנס לפורטל שלנו Save a date ע"י לחיצה כאן ולהרכיב את האירוע שלכם.

 

צילומים בים

שלושה סקים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם חוקר פרטי, אשמח לקבל פרטים.