מכון פוליגרף מוסמך ומקצועי

פוליגרף הוא מכשיר אשר מאפשר לקלוט את התגובות של האדם, ובהתאם לכך לדעת האם הוא משקר או דובר אמת. עם זאת, מדובר במכשור מתקדם ולכן את הבדיקה יש לבצע באמצעות מכון פוליגרף מוסמך. במדריך נסביר כיצד לבחור מכון פוליגרף, ומה חשוב לדעת לגבי מהימנות המבחן.

 

בדיקת פוליגרף: מכשור מתקדם ומהימנות בדיקה גבוהה במיוחד

בשנת 1920 פותח לראשונה מכשיר הפוליגרף אשר שינה לחלוטין את הדרך שבה בני אדם מגלים את האמת. משחר ההיסטוריה בני האדם ניסו להבין מתי אדם משקר, ומתי הוא דובר אמת. מכשיר הפוליגרף (מכונת אמת) מאפשר לדעת בדיוק של 70%-95% האם האדם אכן עבר את הבדיקה או נכשל, במגוון נושאים: פלילי, כלכלי, בגידות ודיני משפחה, פוליגרף תקופתי לעובדים, מועמדים לעבודה, ריגול תעשייתי, מידע משפטי וכן אימות גרסאות ויישוב סכסוכים. מבחן פוליגרף כפי שהכרנו בעבר השתנה, וזאת בשל פיתוח של מכשור מתקדם המאפשר לבצע את הבדיקה הן באופן המסורתי והן באמצעות אמצעים טכנולוגים מתקדמים מאי פעם.

 

כיצד לבחור מכון פוליגרף מוסמך ומקצועי לצורך בדיקת פוליגרף מקיפה?

לאור העובדה כי מדובר במכשור מתקדם, חשוב לבחור במכון פוליגרף המעסיק בודקי פוליגרף אשר הוסמכו לתחום, כמו גם מוכרים ע"י בית המשפט. מדובר בראייה אשר לא נחשבת כמוצג משפטי אולם היא כן נלקחת בחשבון. בנוסף, חשוב לבחון כי הצוות המקצועי מקפיד על דיסקרטיות כמו גם על התאמה אישית של סוג הבדיקה לצרכים שלכם, לצורך קבלת תוצאות מדויקות בתאם לדרישות. מכון פוליגרף מוביל בתחומו אשר זוכה להמלצות מהמגזר העסקי והפרטי הוא מכון פוליגרף אמינות אשר מספק שירות ייחודי ומהימן של בדיקות פוליגרף בהובלתו של אבי לפ, מנכ"ל החברה אשר הוא בודק פוליגרף מוסמך ובעל ניסיון של שנים רבות בענף. אם אתם מחפשים מכון פוליגרף אשר יעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר בענף, אין ספק כי בחירה במכון פוליגרף אמינות היא הבחירה הטובה ביותר, וזאת לאור מכשור מקצועי וכן צוות מיומן בעל ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום.

 

בדיקות פוליגרף באמצעות מכון פוליגרף אמינות: לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר

פוליגרף אמינות נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום בדיקות הפוליגרף, וזאת כתוצאה משירות מיומן ומקצועי אשר מבוסס על צוות מיומן ומקצועי אשר הוכשרו לבצע בדיקות פוליגרף באופן מקצועי וע"פ דרישה. החברה מתמחה בכל בדיקות הפוליגרף, בהתאמה אישית ועם שימת דגש על מתן ייעוץ מקצועי אשר מאפשר לכם להגיע לחקר האמת באחוזי דיוק גבוהים. לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ עם אחד מבודקי הפוליגרף אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר הרשמי ולהשאיר פרטים. לאחר זמן קצר נציג ישוב אליכם, לצורך תיאום מבחן פוליגרף במשרדי החברה או באתר אחר, ע"פ דרישה ובהתאמה אישית.

קצב לב

דופק
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם חוקר פרטי, אשמח לקבל פרטים.