5 סימנים מסגירים לבוגד

כל מי שעמד בזמנו מתחת לחופה רצה להאמין שזה לעולם, אך בפועל כולנו יודעים שהרבה מאוד זוגות בוחרים להתגרש בישראל, וחלק בגלל בגידה. נדמה לכם שבן הזוג בוגד? אתם תוהים האם יש סימנים שיכולים להעיד על כך? כל הסימנים שכדאי להיות ערים להם במאמר שלפניכם.

 

החיבור האינסופי לטלפון

כולנו אנשים מודרניים שמחזיקים טלפונים ניידים וזה אומר שאנחנו מחוברים בכל רגע נתון לרשתות החברתיות, לעבודה ולחדשות. עם זאת, כאשר רואים שבן הזוג מתחיל להיות מחובר לטלפון יותר מאשר כרגיל ובצורה קצת שונה, זה בהחלט יכול להיות סימן מחשיד.

 

צלצול שקט ושימוש בטלפון בשירותים

עד היום בן הזוג שלכם מעולם לא לקחת את הטלפון לשירותים? כל השנים תמיד התרגזתם מהווליום של צלצול הטלפון שלו ופתאום הוא כל הזמן על שקט? בן הזוג לוקח את הנייד לכל מקום? עצרו לרגע ובדקו את העניין, כי בהחלט יכול להיות שאם תפנו אל חוקר פרטי הוא יבשר לכם, בסופו של דבר, שבן הזוג אכן מנהל סוג של חיים כפולים.

 

הוצאות חריגות

אם אתם שמים לב להוצאות חריגות מחשבון הבנק המשותף, בהחלט יכול להיות שגם הצעד הזה יעיד על כך שלבן הזוג שלכם יש מישהו שעבורו הוא קונה מתנות בסתר.

 

מצבי רוח משתנים

אנשים לא תמיד לגמרי מודעים לכך, אך עוד סימן שיכול להעיד על משהו שלא תקין ועל בגידה, אלה הם מצבי רוח משתנים. אם פתאום בן הזוג מאוד שמח או מאוד עצוב, יכול להיות שלא אתם אחראים לכך ושאתם בכלל לא קשורים לעניין, אלא אדם שלישי שמצא את דרכו אל מערכת היחסים שלכם.

 

פינוקים בלי סיבה

מפנקים אתכם יותר מידי? פתאום בן הזוג חוזר עם פרחים? מתנה קטנה או השוקולדים שאתם הכי אוהבים וזאת למרות שמדובר על "סתם יום של חול"? אם כך, עלול מאוד להיות שאלה הם פשוט רגשות האשמה שלו. לכן, אם אתם מרגישים שמפנקים אתכם יותר מידי ואין לכך סיבה, רצוי שתהיו עם היד על הדופק כי עלול להיות שיש כאן משהו אחר מעבר.

 

מה עושים כשחושדים ולא יודעים?

אין ספק שאתם יכולים להתחיל לעקוב אחרי בן הזוג בדרכים שונות עד שתגלו האם הוא בוגד בכם או לא. עם זאת, לעשות את זה לבד זה עלול להיות קשה, מורכב וכמעט בלתי אפשרי. לכן כדאי שתדעו שאתם יכולים לפנות גם אל משרד חקירות ולהזמין שירות של חקירה פרטית. זה נכון: אף אחד מאתנו לא חשב שהוא יגיע לשלב הזה בחיים, אך אם אתם חושדים שבוגדים בכם, לפחות עדיף לדעת את האמת. בחרו לכם את משרד החקירות הטוב ביותר, צאו לדרך והביטו למציאות ישר בעיניים, כי זה עדיף מאשר להמשיך לטמון את הראש בחול.

 

איש מקצוע
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים