קבלת תביעה מעורך דין בשל שימוש בחוקר פרטי

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

לא מזמן התחלתם לחשוד שמשהו מתנהל בצורה לא תקינה בעסק? התחלתם לבדוק אפשרות של תביעת עובד שפוגע בעסק שלכם? ברור לכם, כמעט ללא כל צל של ספק, שאותו עובד גונב מכם ומהעסק? אם כך, ברור מדוע החלטתם לפנות אל בלש פרטי שיעזור לכם לשפוך אור על הדברים. הרבה פעמים הבלשים הפרטיים הם הצעד הראשון שנעשה בדרך לתביעה, שכן אם הבלש הפרטי, כתוצאה מהחקירה שהוא יעשה, יביא לנו נתונים שיעזרו לנו להוכיח את צדקתנו בבית המשפט, אז למה שנוותר על כך? מה שכן, חשוב להבין שלא כל הבלשים הפרטיים שומרים על החוק ולא כל דבר מותר להם.

אומנם זה נכון שאם הם עובדים עם רישיון הם כן יוכלו לבצע פעולות מעקב וחקירות שונות, אך יחד עם זאת, לא כל פעולה של בלש פרטי מקובלת ומוסכמת. לכן, אם קיבלתם תביעה מעורך דין בשל שימוש בחוקר פרטי או בבלש פרטי, אין ספק שעכשיו גם אתם צריכים עורך דין שיעזור לכם.

חוֹקֵר
חוֹקֵר

האם החוקר הפרטי שלכם עובד עם רישיון?

אם אתם נמצאים היום רק בשלב שבו אתם חושבים באיזה צעדים לבחור ואיך לנסות ולהוציא את האמת לאור, כדאי שתשימו לב היטב לאיזה אנשי מקצוע אתם פונים. בין אם אתם מחפשים חוקר פרטי ובין אם אתם רוצים להעסיק בלש פרטי, יש כמה דברים שלא כדאי יהיה לוותר או להתפשר עליהם. לדוגמא: האם לחוקר שלכם יש את הרישיון הנדרש לביצוע המשימה? מעבר לכך שהרישיון דרוש, מי שיש לו רישיון לעסוק בתחום הזה לא ירצה לאבד אותו. לכן טבעי שהוא יעשה הכול כדי לשמור על רישיונו, כולל ביצוע פעולות חוקיות בלבד. בנוסף, כמובן שתמיד עדיף יהיה לבחור חוקר או בלש שיש לגביהם לא מעט המלצות, שכן כך תוכלו לדעת שאיש המקצוע שלכם יעבוד בצורה חוקית שלא תשאיר מקום להפתעות לא נעימות בעתיד.

האם שירותיו של החוקר הפרטי חייבים להיות יקרים?

לבסוף, כאשר אתם מחפשים לכם חוקר פרטי שיעשה עבודה חוקית שלא תוביל לתביעה מעורך דין, ברור גם מדוע אתם מעדיפים להימנע מהוצאה כלכלית גדולה. אומנם זה נכון שאם אתם בוחרים את איש המקצוע הטוב והידוע ביותר הוא כנראה ירשה לעצמו לגבות מכם יותר, אך לא תמיד הסכומים חייבים להיות מופקעים. לכן אנחנו מציעים לכם למעשה לדבר עם כמה חוקרים, להבין איך הם עושים את העבודה שלהם ולנסות להבין גם כמה זה יכול לעלות לכם. אומנם לא פעם המחיר משתנה תוך כדי החקירה, כי מתברר שיש עוד אנשים צריך לחקור או לעקוב אחריהם, אך לא תמיד הנתונים הללו חייבים להשפיע בצורה מהותית על המחיר. בררו כל מה שאתם יכולים מראש אודות שיטות העבודה של החוקר וכך תימנעו מתביעות מיותרות.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים
מידע נוסף בנושא