הקלטות סתר

לא פעם, אנשים מוצאים את עצמם בסיטואציות בהן הם מוקלטים והם בכלל לא מודעים לכך. במקרים אלו, יש מה לעשות וכל שעליכם לעשות, זה לפנות אל חברת חקירות פרטיות שתסיר הקלטות סתר למענכם.

חוקרים פרטיים עוסקים בתחומים רבים ומגוונים, ואין ספק כי מדובר בעולם מעניין מאוד. חוקר פרטי מומלץ, הוא חוקר פרטי שידע כיצד לבצע את העבודה מבלי להתגלות, מבלי לחשוף את מבקשי החקירה, ולהוביל לגילוי האמת כמה שיותר מהר תוך מזעור הסיכונים למבקש החקירה.

לא פעם, מבקשי חקירות פרטיות נחשפים בעקבות מלאכה לא מוצלחת של חוקרים פרטיים, מה שעשוי להוביל לנזקים חמורים ביותר. כאשר מדובר למשל בריגול תעשייתי, הקלטות הן נפוצות ביותר, ולפעמים יש לבצע גילוי הקלטות סתר תוך חשאיות מלאה.

חוששים כי מצוטטים לכם בבית או במשרד?

מבלי להקנות לכם תחושה פרנואידית מדי, לעולם אין לדעת מי מתבונן ומי מקשיב, כך שאם אתם חושדים שקיים אצלכם ריגול תעשייתי, עליכם לגייס חוקרים פרטיים לגילוי הקלטות הסתר, ועל החוקרים הפרטיים לבצע זאת בדיסקרטיות מלאה.

במידה והחוקר הפרטי יתגלה בזמן שהוא תר אחר הקלטות במשרד, המרגל התעשייתי עשוי להבחין בכך ולגרום לאי-אלו השלכות שונות. אם אתם מרגישים שמקליטים אתכם, יש סיכוי שאתם לא טועים ואתם לא פרנואידים.

 

חוששים כי מצוטטים לכם בבית או במשרד?

 

לא פעם, כשמדובר בגורמים משמעותיים בשווקים השונים של המסחר והכלכלה, חוקרים פרטיים נדרשים לגלות הקלטות סתר גם בבית, ולא רק במשרד המנכ"ל או הבעלים.

אם אתם מחזיקים בתפקידים משמעותיים בחברה או בבית העסק, כדאי אחת לתקופה לבצע גילוי הקלטות סתר גם בבית וגם במשרד.

הקלטות סתר
הקלטות סתר

חקירות פרטיות, הקלטת סתר והאזנות

הקלטות סתר עשויות להתבצע דרך הטלפון, דרך מצלמות וידאו זעירות, דרך המחשב, דרך מצלמת המחשב ועוד. בשורה התחתונה, לא כדאי לקחת סיכון כאשר אתם מחזיקים ברשותכם מידע רגיש כזה או אחר.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת חוקרים פרטיים מומלצת. משרד חקירות פרטיות תמיד ידע כיצד להשיב לכם את גמולכם בזמן הכי מהיר שניתן. יחד עם זאת ולאו דווקא מנגד, כדאי לזכור גם שלא מומלץ לפזר צ'קים ללא כיסוי.

במילים אחרות, מומלץ לתאם ציפיות עם חברת החקירות הפרטיות שלכם, ותמיד להיות מוכנים לכל מיני תוצאות וכל מיני גילויים של אמיתות כאלו ואחרות.

 

חקירות פרטיות, הקלטת סתר והאזנות

 

גילוי הקלטות סתר והאזנות

בין אם נגרמה לכם עוולה או שמא אתם חוששים כי מאזינים לכם, אתם צריכים לשכור חוקר פרטי. גם אם יסתבר שטעיתם, לפחות תקבלו תשובה חד משמעית. חוקרים פרטיים ישתמשו בשלל אמצעים משוכללים בכדי לגלות האזנות סתר והקלטות.

חקירה פרטית חייבת להתבצע בחשאיות מוחלטת, והחוקר הפרטי המקצועי תמיד יעשה הכול בכדי לא לחשוף אתכם ולא לחשוף את החקירה. כשמדובר בתחושת הביטחון שלכם, אין לחסוך ואין להמתין שנייה אחת מיותרת. חשים לביטחונכם או מרגישים שמצוטטים לכם? צרו קשר עם משרד חקירות פרטיות מומלץ.

 

גילוי הקלטות סתר והאזנות

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם חוקר פרטי, אשמח לקבל פרטים.