חשיפת מתחזה

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

☑️ חשיפת מתחזה דיסקרטית.

☑️ ייעוץ ראשוני עם חוקר פרטי מנוסה, ללא עלות.

☑️ ניסיון רחב מלא בהצלחות.

☑️ עובדים עם ציוד החדיש לחשיפה איכותית.

☑️ מחירים אטרקטיביים – שירות מנצח!

☑️ התאמת הפתרון הטוב ביותר עבורך.

לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי על שירות חשיפת מתחזה:

077-803-9724 📞

 

ההתחזות הינה חלק בלתי נפרד מהאנושות וכך גם שירותי חשיפת מתחזה.

כבר מימי ההיסטוריה, ניתן להבחין במקרים שונים של התחזות, כדוגמת יעקב שהתחזה לאחיו עשיו וזכה בבכורה, ודוד שהתחזה למשוגע כאשר הגיע לבקש מקלט מאכיש מלך גת. התחזות פירושה להחזיק בזהות אחרת, כוזבת ובדויה על מנת להשיג מטרה כלשהי שללא ההתחזות היה קשה להשיגה ואף בלתי אפשרי.

 

הסיבות להתחזות

אנשים למעשה מתחזים מתוך כמה סיבות אפשריות, ביניהן: התחזות על מנת להוציא כספים במרמה, התחזות ממניע עסקי – לצורך ריגול למשל, התחזות כדי להסתיר את זהותם או את עברם על מנת להתקבל למקום עבודה או לקבל/להשיג קידום בעבודה וכד'.

באופן כללי, קיימים סוגים שונים של התחזות:

  1. התחזות מלאה בה האדם המתחזה מציג עצמו בזהות בדויה לחלוטין כגון פרופיל פיקטיבי שמופיע ברשת חברתית, שמתבטא ומגיב כרצונו במדיה ללא חשיפת זהותו האמיתית.
  2. התחזות חלקית בה האדם מציג עצמו עם תכונות כוזבות לחלוטין על מנת להשיג את מטרתו, כגון: גברים שהתחזו למישהו עם שם בדוי או עם תכונות בדויות והונו נשים כדי לנצל אותן, או אנשים שהציגו עצמם כ"אנשי עסקים" והפילו בפח לקוחות תמימים בעסקאות מרמה וכיו"ב.

 

הסיבות להתחזות

 

דרכי ההתחזות יכולים להיות דרך המדיה או בדרך פרונטאלית (פנים אל פנים), אך עם התפתחות המדיה והנגישות הקלה לאמצעי האינטרנט והרשתות החברתיות, פעולת ההתחזות נעשתה פשוטה וקלה יותר מאי פעם. אולם, בכל אחת מדרכי ההתחזות, מטרת המתחזה היא להציג מצגת שווא על מנת להשיג מטרה מסוימת כאמור.

יצירת מצגת שקרית כזו בנוגע לזהותו של האדם המתחזה, איננה עבירה פלילית, אולם כאשר אדם עושה שימוש במצגת שווא זו כדי להשיג אינטרס כלשהי בדרך מרמה, אזי הוא מסתכן באישום פלילי כנגדו.

לא תמיד קל לזהות אדם מתחזה, בייחוד כשמדובר בהתחזות על רקע רומנטי, כאשר בן/בת הזוג המרומים מונעים בעיקר מרגש ולכן נוטים יותר להאמין בבני זוגם. חשיפת אדם מתחזה עשויה להיות מלווה באכזבה, במשבר אמון ואף בשברון לב שקשה מאוד לשקמו.

 

חשיפת מתחזה בעולם הדייטים

רבים מאיתנו נתקלים לעיתים ברשת ובאתרי היכרויות אדם אשר מעורר בנו חשד האם אכן מדובר במישהו תמים שמחפש אהבה או שלמעשה מדובר במתחזה שמסתיר אינטרס סמוי.

 

חשיפת מתחזה בעולם הדייטים

 

ישנם אנשים שאף חוו מבוכה גדולה כאשר שוחחו עם מישהו ברשת, ואף פיתחו ציפיות אופטימיות לגביו וכשהגיעו למפגש עמו (מה שנקרא "דייט") נדהמו לגלות דמות שונה מאוד ממה שאותו אדם הציג בפניהם באתר או דרך הרשת (אכזבה שנובעת בד"כ ממראה חיצוני שונה שאותו ציפו לראות על סמך תמונות ותיאורים שהציג להם הצד השני לפני המפגש).

חשיפת מתחזה
חשיפת מתחזה

דרכי חשיפת ההתחזות

כשמדובר באדם שמתחזה על רקע רומנטי כדי לשבות בקסמו את הצד השני, המתחזה יהיה בד"כ כזה שמרעיף הרבה אהבה, חום, הומור הכלה וכיו"ב. למעשה כל התכונות שלהן השתוקק הצד השני שהתמכר לתחושה הטובה ולכן נפל בפח. לפיכך, כאשר מדובר במתחזה על רקע רומנטי, ניתן לשים לב לכמה דגשים כדי למנוע שברון לב ואכזבה:

  1.  כאשר אותו אדם שמתחזה נוטה לספר על עצמו סיפורים בצורה מופרזת, כאלה שמציירים אותו כגיבור, עד שלעיתים יש אפילו סתירות בדבריו, כדאי להיות חשדן וביקורתי ולבדוק היטב אם אכן סיפורים אלו אמיתיים. כמו כן, הרעפת חיבה מוגזמת בצורת מילים יפות ומחמאות כלפי הצד השני גם עשויה לעורר חשד.
  2. כדאי לשתף את החברים הקרובים ואפילו את המשפחה בסיפורים אשר אותו מתחזה נוהג לספר על עצמו, על מנת לשמוע את דעתם הכנה ואף לקבל מהם שיקוף למצב כפי שהוא נראה בעיניהם.
  3. חשוב לעקוב אחר רשתות חברתיות כגון, הפייסבוק ו/או אינסטגרם אחר פעילותו של אותו מתחזה ואחר האינטרקציות והקשרים שלו ברשת עם אנשים אחרים. כמו כן, מיעוט בתמונות או בפרטים אישיים בפרופיל של אותו מתחזה יכול גם כן להעיר חשד לגבי זהותו האמיתית.
  4. אם קיים ספק או חשד אפילו קטן לגבי אותו מתחזה ולגבי האינטרסים שלו, ניתן להיעזר בגורמים אחרים, כגון חוקרים פרטיים, שיכולים לעקוב אחר אותו אדם ולבדוק את אמינותו. ניתן אפילו לעשות חיפוש לגביו באינטרנט, לגבי כתובת, טלפון ומקום מגוריו.

עדיפה אי נעימות מול אותו מתחזה מאשר שברון לב גדול אם יתברר שהוא אכן מתחזה וסיפוריו שקריים.

 

דרכי חשיפת ההתחזות

 

חשיפת מתחזה – סיכום

באופן כללי, כדאי להיות ערניים ואף לנקוט בפעולות זהירות, על מנת שלא ליפול בקסמיהם של מתחזים, יש להיות קשובים לאדם שמספר לכם את "סיפורו", לשאול אותו שאלות מכוונות במידה והתעורר בכם חשד באשר לכוונותיו, כדי לדעת את זהותו האמיתית ולגלות אם יש אמת בדבריו או שהם למעשה שקר וכזב.

זה נכון לגבי אדם שמנסה למכור לכם דבר מה, כגון ריהוט, זה נכון לגבי איש מקצוע שמציג עצמו כך (כשיתכן שבפועל איננו כזה) על מנת לשווק לכם את שירותיו ואף לגבות ממכם סכומים שקריים ולא הוגנים.

 

חשיפת מתחזה - סיכום

 

וזה נכון כאמור לגבי אדם שמשתמש בקסמיו האישיים ו/או סיפוריו על מנת לכבוש את לבכם. קיימים גופים שונים, כגון חוקרים פרטיים, אשר עוסקים בפעילות מקצועית שמטרתה מעקב אחר אנשים מתחזים ואיתורם.

חוקרים אלו נגישים וניתן להגיע אליהם גם באמצעות חיפוש באינטרנט. מומלץ לו לאדם להיוועץ ואף להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי כאשר הוא נקלע לסיטואציה מסוימת שמעוררת אצלו חוסר שקט, חשדות ואף חרדות, ואין בידיו הכלים לפענח את הסיטואציה לבדו.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים