לוגו חוקר פרטי רקע שקוף

האם ניתן לעקוב אחרי חשבונות בנקים

אין ספק שכאשר מדברים על חקירות במישור העסקי, אחת מהשאלות הבוערות ביותר היא השאלה איך נראים חשבונות הבנק של האדם שמולו אנחנו עומדים. אם, לדוגמא, אתם חושדים שאחד מהעובדים שלכם גונב מהעסק בצורה שיטתית כבר מלפני שנים, ברור שאחד מהדברים הראשונים שתרצו לעשות כדי להוכיח זאת זה לחפש את הכסף. האם הוא העביר הכול לחשבון הבנק שלו? והאם יש לו חשבונות בנק סודיים במקומות אחרים בעולם? כדי לבצע את הבירורים הללו אתם צריכים לפנות אל בלש פרטי, שכן לבד אין לכם שום סיכוי לעקוב אחרי חשבונות הבנקים או לחפש חשבונות חדשים.

כספומט

בלש פרטי שעובד רק בצורה חוקית

בין אם אתם רוצים שאיש המקצוע יברר עבורכם האם לעובד שבו אתם חושדים יש חשבונות בחו”ל ובין אם אתם רוצים שהבלש יבצע מעקב אחר חשבונות בארץ, יש לבדוק אל מי אתם פונים. אומנם זה נכון שיש מספר פעולות בתחום הזה שבלשים פרטיים יוכלו לעשות ולבצע, אך לצערנו הרב, לא כל הבלשים עובדים בצורה חוקית. זכרו: הדבר האחרון שאתם צריכים זה להסתבך עם החוק כי החוקר או הבלש שלכם ביצעו מעקב לא חוקי. בנוסף, אם המעקב לא יהיה חוקי, גם לא תוכלו להשתמש בכל הנתונים שיעלו ממנו. לכן, אם יש לכם דילמה לגבי השאלה באיזה חוקר או בלש אתם בוחרים לביצוע המשימה, כדאי יהיה לבדוק שהוא עושה עבודה בהתאם לחוק.

בלש פרטי עם המלצות

עדיין יש לכם דילמה ואתם לא יודעים בידי איזה בלש פרטי להפקיד את המשימה של מעקב אחר חשבונות בנקים? אם כך, אפשר להבין ללבכם. האמת היא שכבר בחיפוש ראשוני אפשר לראות שלא מעט בלשים עובדים בישראל, אך מצד שני, לא כולם יתנו לכם שירות מספיק טוב. זו הסיבה שבגללה כדאי יהיה לברר כל מה שאתם יכולים אודות הבלש שאליו תפנו, בין אם זו סוגיה כמו האם יש לו רישיון ובין אם זו סוגיה כמו האם הוא מוכר ומוצלח. האם המחירים שהוא יגבה מכם סבירים? והאם השירות שהוא ייתן לכם יכול להיות יעיל ומהיר? כדאי יהיה גם לקרוא מספר חוות דעת אודות הבלש שאח”כ ינסה לעקוב אחר חשבונות בנקים שונים, כי חוות הדעת תמיד מסייעות. אומנם זה לא נעים לדעת שנתתם לאיש מקצוע הוראה לעקוב אחרי מישהו, אך אם אתם מאמינים שהעובד פוגע בעסק וגונב מכם, זכותכם לבדוק זאת לעומק בצורה חוקית.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שירות לקוחות
תוכן עניינים
רוצים לדבר איתנו ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים חוקר פרטי ? השאירו פרטים - דיסקרטיות מובטחת!