חקירות פליליות

חקירות במישור הפלילי הן חקירות כה מגוונות ושונות באופיין מאחת לשנייה, עד שנדמה לפעמים כאילו חוקרים פרטיים עושים את עבודת המשטרה, אך לא בדיוק כך המצב כמובן. ניתן לשכור חוקרים פרטיים בתחום חקירות פליליות עבור שלל מקרים ולספק תוצאות מהירות.
בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים מדווחות על "עקיצות רומנטיות". לדאבוננו, עם כל הריגוש בהתפתחות הטכנולוגית, יש גם צער מסוים. האינטרנט בירך את כולנו במידע שפרוס בכל עבר, אך הוא גם מאלץ אותנו להתמודד עם כל מיני נוכלים באינטרנט.
במקרים מסוימים, נשים נעקצות על ידי נוכלים שגם לוקחים מהן כספים רבים, מחתימים אותם על כל מיני חוזים ועוד. סיטואציות אלו הן פליליות, ולא תמיד יש ביכולתה של המשטרה להתעסק עם אותם מקרים.
נשים רבות פונות אל חוקרים פרטיים בדבר "עבירות רומנטיות" כאלו, מבקשות לבצע איתור אנשים, מעקבים ועוד. מעבר לנושאים של זיופים והונאות רומנטיות, ניתן גם לשכור חוקר פרטי מומלץ עבור עוקץ עסקי, זיופים של מסמכי צוואות, זיופי מסמכים, קבלה של כספים במרמה ושקר, זיופי חתימות על מסמכי משכנתא ועוד.

חוקר פרטי פלילי מומלץ – חקירות פליליות

סחיטות, הן נושא כאוב למדיי עבור לא מעט אנשים, אשר נאלצים להתמודד עם כל מיני גורמי פשיעה כאלו ואחרים – שדורשים כספים, ביצוע פעולות מסוימות תוך כדי איומים ועוד.
אנחנו חיים בעידן בו הכול כמעט מתועד ואם אנשים לא נזהרים, ניתן לצלם אותם במהלך כל מיני מצבים מביכים, או חמור מכך.
לא פעם, חוקרים פרטיים נאלצים להתמודד עם מקרים פליליים של סחיטה באיומים. מקרים אלו מחייבים בחירה של חוקר פרטי מומלץ ביותר, כך שאם אתם תרים אחר חוקר פרטי במרכז או בכל נקודה אחרת בארץ, מומלץ לוודא שאתם שוכרים משרד חקירות פרטיות מקצועי ועתיר ניסיון רב שנים.
משרד חקירות פרטי עשוי להתמודד עם מקרים של פריצה לעסק וגניבות מהעסק ובתוך העסק, גילוי התחזות של אנשים, טוהר מידות בעסק ועוד.

חקירה פלילית רגשית

לעיתים, משרד חקירות פרטיות מקבל את הדרישה לעסוק בנושא של גילוי עריות בתוך המשפחה.
במקרים אלו, לפעמים האישה מזעיקה את שירותיהם של חוקרים פרטיים, בכדי להבין האם בעלה הוא פדופיל שחס וחלילה, מבצע מעשים פליליים-מיניים בילדי המשפחה. נושאים אלו הם מאוד רגישים, ולא תמיד המשטרה ממהרת להתערב בכך.
חוקר פרטי מומלץ חייב לגלות את הרגישות הגבוהה ביותר במקרים אלו, וגם לספק לא פחות מאשר דיסקרטיות מושלמת במהלך החקירה. אם אתן תרות אחר שירות של חוקר פרטי גילוי עריות במשפחה, אתן חייבות לשכור חוקר פרטי שיהיה מסוגל להכיל אתכן – כמו שמגיע לכן.

חקירות פליליות
חקירות פליליות

לצערכן, יכול להיות כי אתן כרגע בסיטואציה שלא חשבתם אי פעם שתהיו בה, אך יש מה לעשות, ותוכלו עוד היום לשכור משרד חקירות פרטיות מומלץ – בכדי להתחיל פרק חדש בחייכן.
ההתחלה תהיה קשה, ותהליך הצפת האמת יהיה קשה גם כן, ולכן אתן מוזמנות לפגישת ייעוץ ללא התחייבות עם חוקר פרטי. בפגישה, תזכו לחשאיות מוחלטת כמובן, כך שאתם גם לא חייבות להזדהות – לא בעת קביעת הפגישה ולא במהלך הפגישה.
שבו עם חוקר פרטי, תארו לו קודם כל מה אתן מרגישות ובמה אתן חושדות. לאחר מכן, אם יש חשש מוצדק לנושא של גילוי עריות במשפחה שלכן, תדונו באופציות העומדות בפניכן.

תחומים נוספים – חקירות פליליות חוקר פרטי

מעבר למה שציינו לעיל, ניתן לשכור חוקר פרטי במרכז ובכל נקודה בארץ, עבור איתור אנשים המאיימים עליכם מטלפונים חסויים, חקירות פליליות בנושא של הוצאות דיבה לאנשים, בירור לגבי ילדי המשפחה, בנושאים של עישון סמים ואלכוהול, בירור לגבי בני הזוג של בתכם – האם מדובר בגבר שמתחזה למישהו אחר? האם הוא רוצה לעקוץ את בתכם כלכלית?
אלו הן חלק מהדוגמאות, עבור שימוש בשירותיהם של חוקרים פרטיים פליליים. לא פעם, כדאי דווקא לפנות אל חוקר פרטי מומלץ שיבצע את העבודה שהמשטרה אמורה לבצע – אך מתקשה להגיע אליה בשל בעיות כוח אדם.

עבירות צווארון לבן ועבירות פליליות נוספות

מקרים נוספים של חשד כלפי גננת או סייעת מתעללת בגן ילדים, עובד סיעודי המתעלל בקשיש, עבירות צווארון לבן וכל פשע פלילי אחר, גם הם יכולים להיות תחת חסותו של החוקר הפרטי. כל עבירה חמורה שמצריכה בדיקה חשאית ויסודית במטרה לגלות אותה מצריכה פרישה של אמצעי מעקב ותיעוד מהימנים, כאשר המטרה היא לא להגביל את פעולת החשוד אלא לייצר מצב שבו הוא חופשי לבצע את הפשע, מתוך הנחה שאין רואה ואין שומע בסביבתו שעלול לעצור אותו.

לאחר שנחשפות ההוכחות ניתן להפעיל את מערכת החוק ולזמן את מבצע העבירה לחקירה במשטרה או לעצור אותו.

צרו קשר עם חברת חקירות פרטיות שתיתן לכם את המענה המדויק ביותר. בהצלחה ואל תשכחו, יש מה לעשות ועוד היום, לא משנה מה הצרה שרובצת לכם על הלב.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים