איתור אנשים בעין מאהל

☑️ איתור אנשים בעין מאהל – שירות מקצועי ואמין.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות עם חוקר מומלץ ומנוסה בתחום.

☑️ ניסיון עשיר באיתור נכסים, כתובות, חייבים ועוד.

☑️שירות דיסקרטי וסודי.

☑️ חוקר מוסמך בזמינות מיידית.

☑️ איתור אנשים בעזרת הטכנולוגיה החדישה ביותר.

לשיחת ייעוץ עם חוקר על שירות איתור אנשים בעין מאהל:

077-803-9724 📞

 

אדם שקרוב אליכם נעלם? חיפשתם אותו בכל מקום אפשרי ולא מצאתם? אתם מודאגים ואינכם יודעים מה לעשות? משרד חקירות מוסמך הוא הפתרון הטוב ביותר עבור איתור אנשים בעין מאהל. היעדרות של אנשים הינה מקרה נפוץ ושכיח כיום.

במקרים אלו, מרבית האנשים יפנו למשטרה ויבקשו עזרה במציאת האדם הנעדר. אולם למשטרה יש אמצעים מוגבלים ופעמים רבות היא תתייאש מהחיפוש לאחר זמן קצר. לפיכך, מומלץ לבצע איתור אנשים בעין מאהל בעזרת חוקר פרטי מקצועי שישקיע את מיטב מאמציו ואמצעיו וימצא את הנעדר בצורה מהירה, פשוטה, שקטה ויעילה יותר.

 

מתי מתעורר צורך לבצע איתור אנשים בעין מאהל?

קיימים מקרים רבים שבהם מתעורר צורך לבצע לאתר אנשים. להלן מספר דוגמאות למקרים שבהם נפנה לחוקר פרטי ונחפש את הנעדר בעזרת האמצעים והידע שלו:

 • כאשר קרוב משפחה או מכר מסוים נעדר ואנו לא מצליחים למצוא אותו, קרוב לוודאי שנפנה לחוקר פרטי שיסייע בחיפושים. חיפוש זה מעורב עם רגשות רבים שנובעים מהקרבה של המחפש לנעדר.
 • כאשר בני נוער וילדים בורחים מביתם אנו נבצע איתור אנשים בעין מאהל ונשקיע את מירב המאמצים על מנת למצוא אותם ולהשיב אותם הביתה.
 • כאשר בעל חוב נמנע ומתחמק מלשלם את החוב ננסה לאתר אותו.
 • כאשר מתעורר צורך לחפש זכאים לירושה משפחתית, אנו נבצע איתור וננסה למצוא את הזכאים ולהעניק להם את ירושתם.

איתור אנשים בעין מאהל

האם עדיף להיעזר במשטרה או בחוקר פרטי באיתור אנשים בעין מאהל?

קיימים יתרונות רבים לאיתור אנשים בעין מאהל בעזרת חוקר פרטי. ראשית, תהליך האיתור שמתבצע בעזרת חוקר פרטי יתבצע במהירות עד שהחוקר ימצא את הנעדר. לעומת זאת, כאשר מחפשים אנשים בעזרת המשטרה, למשטרה יש סדר עדיפויות מסוים והיא עלולה להפסיק את החיפושים לאחר זמן קצר.

בנוסף, החוקר הפרטי יעניק לכם יחס אישי, יתייחס אל המקרה שלכם ברגישות הנחוצה וידאג לכם ולאיתור הנעדר בלבד. יתר על כן, איתור אנשים בעזרת חוקר פרטי יתבצע בדיסקרטיות ובסודיות.

איתור אנשים בבית שמש

 

מהו חוקר פרטי?

חוקר פרטי הוא אדם שקיבל רישיון ממשרד המשפטים והוסמך לערוך חקירות פרטיות בתחומים שונים. החוקר הפרטי ישתמש באמצעים שונים על מנת לספק מידע אמין ללקוחותיו.

חוקרים פרטיים מבצעים חקירות בתחומים רבים לרבות: חקירות כלכליות, חקירות אישות, חקירות משפטיות, חקירות סייבר, חקירות פליליות ועוד. חוקרים פרטיים מסוימים מבצעים את עבודתם באופן פרטני ואחרים בוחרים לעבוד במשרד לקוחות יחד עם חוקרים נוספים.

 

כיצד מבצעים תהליך איתור אנשים בעין מאהל?

חוקר פרטי ישתמש באמצעים שונים על מנת למצוא את הנעדר ולברר לאן נעלם. במשך התהליך החוקר ישתמש בפנייה למשרד הפנים, בבדיקת כל הכתובות שקשורות לאדם הנעדר, בבדיקת הרכישות של כרטיס האשראי ועוד. בנוסף, החוקר הפרטי יבצע מעקבים, תשאולים ודיבובים, הוא יחפש את האדם בעזרת מספר הטלפון, יחפש רמזים ברשתות החברתיות ועוד.

איתור אנשים בעין מאהל

מהי העלות של איתור אנשים בעין מאהל?

העלות של איתור אנשים בעין מאהל משתנה על פי סוג החוקר הפרטי או משרד החקירות בו אתם נעזרים והיא תלויה במספר שעות החיפוש, בציוד הנדרש לחקירה ובמרחק שהחוקרים עוברים על מנת למצוא את הנעדר. מחיר נמוך מדי עלול להעיד על חוקר לא מנוסה ומקצועי שיבצע עבודה חובבנית שלא תניב תוצאת מספקות. לפיכך, מומלץ לבחור בחוקר פרטי שעלות השירותים שלו סבירה ובינונית.

 

מהו איתור חייבים?

פעמים רבות אנשים יורדים למחתרת ומתחבאים בגלל שהם חייבים סכום גדול שהם לא מסוגלים לעמוד בו. במקרים אלו המשטרה לא תגדיר את החייב כנעדר ולכן יש לפנות לחוקר פרטי מוסמך ומקצועי. יש להקפיד לבחור חוקר פרטי או משרד חקירת שמתמחה בחקירות כלכליות. בנוסף, יש לברר האם המשרד עסק בעבר באיתור חייבים והאם הוא מנוסה בתחום.

איתור אנשים בעין מאהל

כיצד נבחר חוקר פרטי עבור איתור אנשים בעין מאהל?

בחירת חוקר פרטי עבור איתור אנשים בעין מאהל מהווה תהליך לא פשוט שיש לבצע בצורה מחושבת ושקולה. ראשית, יש לוודא שהחוקר בעל וותק רב בתחום. חפשו המלצות וחוות דעת על העבודה של החוקר. שנית, עליכם לברר האם החוקר הפרטי מעודכן בתחומי הטכנולוגיה והאם הוא משתמש בחידושים השונים הקשורים לחקירות ומודיעין.

לאחר מכן עליכם לקבוע פגישה עם החוקר. ודאו שאתם חשים בחיבור וקשר טוב ושאתם מקבלים מהחוקר רושם של אדם רציני, ענייני, רגיש, עניו ומקצועי. לאחר מכן עליכם לבקש הצעת מחיר מהחוקר הפרטי ולבדוק שהוא מאתר אנשים בעזרת אמצעים חוקיים בלבד.

 

מהם הקשיים המתעוררים בתהליך איתור אנשים בעין מאהל?

 • קבלת מידע: השלב הראשון באיתור אנשים בעין מאהל הוא איסוף מידע כללי על הנעדר. בשלב זה החוקר מנסה לאסוף כמה שיותר מידע על הנעדר שיסייע לו בחיפושים. מידע זה כולל בין השאר: מידע על קרובי המשפחה, החברים ובני הזוג, מידע על העבודה ועל שגרת היום יום, מידע על המראה החיצוני ועוד. על מנת להשיג את המידע יש לפעול באמצעים שונים, להשתמש בציוד משודרג, לתשאל אנשים ולדעת להפעיל קשרים שיסייעו באיסוף המידע.
 • יצירתיות: איתור אנשים דורש יצירתיות רבה. במשך התהליך החוקר הפרטי צריך לדעת לחשוב מחוץ לקופסא, להבין דבר מתוך דבר ולפעול בצורות יצירתיות שיביאו למציאת הנעדר במהירות. בנוסף, לעיתים מתעורר צורך להציב מצלמות סמויות על מנת לאתר את הנעדר. יש לפעול ביצירתיות כאשר בוחרים את המקום המתאים להציב בו מצלמה נסתרת.
 • בחירת טכניקות: כאשר חוקרים פרטיים מאתרים אנשים הם בוחרים בטכניקות המתאימות. על מנת לרכוש את המיומנות של התאמת הטכניקה למקרה יש להתנסות בתחום פעמים רבות.
 • קשרים: במהלך החקירה יש להפעיל קשרים רבים שיסייעו בחיפוש אחר הנעדר. לפיכך מומלץ לבחור בחוקר מקצועי ומנוסה בתחום שעבד עם מקרים דומים ומכיר אנשים שיסייעו לו במקרה.

איתור אנשים בעין מאהל

איתור ילדים חטופים

כאשר בני זוג נמצאים בתהליכי גירושין מורכבים ובהחלטת משמורת קשה אחד מההורים עלול לפעול בצורה קשה ולחטוף את הילד. במקרים אלו מתעורר צורך לפנות לחוקר פרטי מיומן שיפעיל את הקשרים שלו ויצליח למצוא את הילד החטוף ולהשיב אותו הביתה בשלום. זוהי סיטואציה קשה ומורכבת ולכן על החוקר הפרטי להתייחס אליה ברגישות וברצינות.

איתור אנשים בעין מאהל

פעולות מקדימות לאיתור אנשים בעין מאהל

טרם תחילת תהליך איתור אנשים בעין מאהל, על החוקר הפרטי לבצע מספר פעולות מקדימות. ראשית, יש לבצע בירור מעמיק לגבי חשבונות הטלפון, השיחות האחרונות, החברים של הנעדר, קשרים רומנטיים ישנים ונוכחיים של הנעדר ועוד. בנוסף, אם אין צורך לבצע את החיפוש בדיסקרטיות, מומלץ להפיץ תמונה ברורה של הנעדר ולהוסיף בקשה שאדם שיש לו מידע על המיקום הנוכחי של הנעדר שיתקשר למספר של המחפש.

 

אילו אמצעים ישמשו אותנו עבור איתור אנשים בעין מאהל:

כאשר מבצעים חקירה של איתור אנשים משתמשים באמצעים רבים שמסייעים בחיפוש מהיר יעיל ומקצועי. להלן שלוש דוגמאות לאמצעים טכנולוגים נפוצים שמשמשים חוקרים באיתור אנשים:

 • צילום סמוי: פעמים רבות מתעורר צורך להשתמש בצילום סמוי המעניק לנו מידע אמין והוכחות חותכות.
 • מכשירי ציתות: נשתמש במכשירי ציתות ומכשירי הקלטה על מנת להקליט מידע מסוים שיסייע לנו למצוא את הנעדר במהירות.
 • מכשיר GPS.

איתור אנשים בעין מאהל

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים