שירותי חקירות

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

נתקלתם בבעיה ואתם מתלבטים האם לשכור לטובת פתרונה חוקר פרטי? חושבים האם עלות הפגיעה תהיה שווה פניה למשרד חקירות וקבלת שירותי חקירות? ההתלבטות כמובן לגיטימית אך חשוב שתדעו שבעיות שאינן נפתרות מהשורש לרוב ממשיכות ולכן ככל הנראה יגרמו לנזק רב יותר עם הזמן. באמצעות פניה למשרד חקירות או לחוקר פרטי תוכלו להנות משירות ומקצועיות ולקבל תוצאות מפורטות לצד ראיות אשר כבילות בבית משפט ביעילות ובמהירות. כך שתוכלו להבטיח שקט אישי או תעסוקתי לאורך זמן לאחר מכן.

חוקרים פרטים ומשרדי חקירות מציעים שירותים רבים ובהתאם תוצאות איכותיות ביעילות ובמקצועיות. את תוצאות אלו לא יהיה ניתן להשיג באותה הרמה בפעולה עצמאית, זאת כמובן מתוקף המקצועיות, הניסיון, הקשרים, המשאבים והכרת החוק שיש בידי חוקרים ומשרדי חקירות. ולכן, לא כדאי להתפשר ו"לנסות לבד" – כל שגיאה קטנה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך באפשרות להשגת תוצאות אמינות. כמו כן לאחר ההחלטה על פניה לחוקר או למשרד חקירות יש לבדוק קודם את איכויות השירותים, המגוון שמציע כל אחד, את הניסיון, המקצועיות וכן המלצות אודותיהם.

 

חוקר פרטי מומלץ

פניה לחוקר פרטי לרוב מתרחשת כאשר ישנו החשד לקיום של עבירה כלשהיא הפוגעת באורח החיים של אדם או של עסק. כלומר, מתרחש מצב חמור עד כדי הצדקה של הוצאה כספית מצד האדם או העסק בכדי למנוע את המשך המצב. בנקודה זו חשוב מאוד לא להתפשר על חוקר פרטי שאינו בעל ניסיון מספיק.

ניסיון של חוקר פרטי בא לידי ביטוי במגוון היבטים אשר חשובים ביותר לטובת קבלה של תוצאה אמינה וכבילה בבית המשפט. החוקר חייב לפעול בדיסקרטיות וברגישות, להיות מיומן אשר שם לב לפרטים הקטנים ונמנע משגיאות שלרוב נעשות על ידי חוקרים מתחילים ועוד. נקודה חשובה נוספת שלרוב ניתן יהיה למצוא בקרב חוקרים מנוסים ומיומנים תהיה המכשור הטכנולוגי הדרוש והמשאבים השונים אשר יתנו מענה לכלל החקירה.

 

משרד חקירות מומלץ

משרד חקירות הוא למעשה גוף בו עובדים מספר חוקרים. יתרונותיו של משרד החקירות יבואו לידי ביטוי במגוון דרכים:

ראשית, ישנו מגוון של חוקרים פרטיים כך שהמשרד יבצע עבור הלקוח את התאמת החוקר המתאים לסוגיה אל הלקוח.

שנית, ככל שהמשרד גדול ומוצלח כך יהיו בידיו יותר אמצעים טכנולוגים ומשאבים על מנת לבצע את החקירה האיכותית ביותר.

שלישית, למשרד חקירות בעל ניסיון יהיו בהתאם קשרים שונים עם גופים אשר רלוונטיים לחקירות, דבר אשר ייתן מענה רחב לסוגיות שונות בחקירה.

אך כאמור, יתרונותיו של משרד חקירות יתרחשו רק כאשר יהיה זה משרד חקירות מנוסה ומוצלח ולכן חשוב לפנות למשרד חקירות מומלץ שיהיה בעל היכולת לספק את התוצאה המדויקת ביותר ובצורה היעילה והדיסקרטית ביותר.

 

שירותי חקירות – גילוי בגידה

יציאות בשעות לא רגילות, התעסקות גבוהה מהרגיל במראה החיצוני, שיחות טלפון בשעות חריגות תוך הסתרה, פגישות מרובות עם חברים חדשים, בעיות בתקשורת, אהדה וקבלת מתנות רבות – אלו יכולים להיות סימנים מחשידים לבגידה. כמובן שלא כל קיום של אחד מאלו מצביע בהכרח על בגידה אך כאשר מתרחש שילוב של כמה מהם, ישנה סיבה לחשוד. התנהלות בחקירת בגידה בין בני זוג היא שונה מהתנהלות בחקירה רגילה לאור הקושי הרגשי עימו מגיע הלקוח.

לכן, לצורך גילוי בגידה חשוב לפנות לחוקר פרטי מנוסה ומיומן אשר יטפל בסוגיה ברגישות ובדיסקרטיות. כל מעידה או שגיאה שתגרום לצד החשוד כבוגד לחשוד כי מתקיימת חקירה עלולה להביא לתוצאות ההפוכות מהרצויות ולפגוע לחלוטין בהמשך החקירה וכמובן במערכת היחסים בין בני הזוג.

 

איתור נכסים

לעיתים יש לקרובינו נכסים אשר איננו יודעים על קיומם. הדבר טבעי ואפשרי אך מעלה בעיות בעת שהקרוב נפטר או לחילופין שהקרוב הוא בןבת זוג המעוניינים לסיים את הקשר המשותף.

בנוסף, לעיתים יכול להתקיים גם מצב של אדם אשר מסתיר את נכסיו מתוך כוונה לא לשלם חובות לאנשים להם חייב תוך הכרזה על פשיטת רגל. בכלל מקרים אלו עולה הצורך בשכירת חוקר פרטי. חוקר פרטי יאתר את הנכסים הקיימים, וישיב למשפחה אבלה את כל הנכסים השייכים לה, יחשוף בפני בן או בת הזוג את הנכסים של הצד השני עליהם יש לדון בעת חלוקת הרכוש וכן יסייע בתשלום חובות של בעל נכסים אשר מתחמק מתשלומם.

 

איתור אנשים

הצורך באיתור אנשים מתרחש לאור מגוון סיבות, הנפוצות ביניהן הינן: קרובים אשר נותק עימם הקשר, בני זוג שנעלמו ואינם מקיימים יותר את מחויבויותיהם, אנשים בחובות אשר שינו את מגוריהם על מנת שלא ידרשו מהם את הכסף ועוד. את איתור האנשים חשוב מאוד לבצע בדרכים חוקיות (שלא לפגוע בזכויות שונות כדוגמת הזכות לפרטיות) ולכן רצוי לפנות לחוקר פרטי מנוסה בחקירות מסוג זה.

בנוסף, פניה לחוקר פרטי תציע מגוון דרכים ומשאבים שדרושים לאיתורים אלו אשר לא ניתן לקבלם באיתור עצמאי. איתורים מורכבים יותר של אנשים הם איתורים של אנשים במדינות אחרות מאחר ואותם אנשים יצאו מגבולותיה של מדינת ישראל – ולכן, במקרים כאלו אף דרוש לפנות למשרד חקירות או לחוקר פרטי מיומנים לאיתור אנשים בחו"ל, על מנת לקבל את כלל המשאבים והקשרים הדרושים באיתור מסוג זה.

 

איתור כתובת מגורים

איתור כתובת מגורים לעיתים תהווה את החקירה כולה, כלומר כלל החקירה תהיה לטובת איתור הכתובת אך לעיתים איתור כתובת מגורים תהיה שלב ראשוני בדרך לאיתור אנשים ותהווה רק שלב אחד בחקירה אחרת. איתור כתובת מגורים בלבד לרוב תהיה פעולה יחסית פשוטה ובהתאם גם העלות שלה לא תהיה יקרה במיוחד. לטובת איתור כתובת המגורים יפעל החוקר הפרטי באפיקים שונים, כדוגמת שימוש בקשרים שיש בידיו (אשר לא קיימים בידי אדם פרטי) ועוד. סיכויי ההצלחה של איתור כתובת מגורים הם גבוהים ביותר, כך שפניה לחוקר פרטי תביא לתוצאות מדויקות ביעילות ובמהירות.

 

ולסיכום

בשוק ישנו מגוון רחב של חוקרים פרטים וכן של משרדי חקירות אך חשוב מאוד לבחור בגורם המקצועי ביותר אשר יביא לתוצאות איכותיות, מדויקות וכבילות בבית המשפט במידת הצורך. פרט לכך יש לשים דגש על ההכשרה והרישיון העומדים ברשותם, שכן החקירה חייבת להתבצע בצורה חוקית על מנת לקבל את התוצאות האמינות ביותר.

חוקר פרטי וכן משרד חקירות מציעים שירותים רבים ומגוונים: לגילוי בגידה – חקירה המצריכה מהחוקר להיות מנוסה ומיומן ולפעול תוך דיסקרטיות מלאה וברגישות גבוהה, לאיתור נכסים – סיוע ללקוחות לקבל את הנכסים, החובות והתשלומים המגיעים להם, לאיתור כתובת מגורים – לטובת קבלת מידע על אדם אשר נעלמו עקבותיו, וכן בהתאם גם איתור אנשים – עימם נותק הקשר וישנו הרצון או הצורך למצוא אותם, פעולה הדורשת מהחוקר או ממשרד החקירות לבצע חקירות מורכבות אשר לעיתים גם דורשות עבודה אל מול גורמים חיצוניים מחוץ לגבולות מדינת ישראל. פרט לאלו, חוקרים פרטים ומשרדי חקירות מציעים עוד שירותים רבים נוספים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים