איתור אנשים בדרום

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

☑️ איתור אנשים בדרום – שירות מקצועי ואמין.

☑️ ייעוץ ראשוני חינם עם חוקר מומלץ ומנוסה בתחום.

☑️  ניסיון עשיר באיתור נכסים, כתובות, חייבים ועוד.

☑️ שירות דיסקרטי וסודי.

☑️ חוקר מוסמך עם זמינות מיידית.

☑️ איתור אנשים המשתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

להתייעצות עם חוקר לגבי שירות מעקב אנשים בדרום:

077-803-9724 📞

 

נעלם אדם קרוב אליך? חיפשת אותו בכל מקום ולא מצאת? אתה מודאג ולא יודע מה לעשות? משרד חקירות מוסמך הוא הפתרון הטוב ביותר לאיתור אנשים בדרום. היעדר אנשים הוא מקרה שכיח ותדיר כיום.

במקרים אלו רוב האנשים יפנו למשטרה ויבקשו עזרה במציאת הנעדר. עם זאת, למשטרה יש משאבים מוגבלים ופעמים רבות היא תוותר על החיפושים לאחר זמן קצר. לכן, מומלץ לאתר אנשים בדרום בעזרת חוקר פרטי מקצועי שישקיע את מיטב מאמציו ומשאביו וימצא את הנעדר בצורה מהירה, פשוטה, שקטה ויעילה יותר.

 

מתי נוצר צורך לאתר אנשים בדרום?

ישנם מקרים רבים בהם יש צורך לאתר אנשים. להלן מספר דוגמאות למקרים בהם נפנה לחוקר פרטי ונחפש את הנעדר בעזרת האמצעים והידע שלו:

 • כאשר נעדר קרוב משפחה או מכר מסוים ואיננו מצליחים למצוא אותו, סביר להניח שנפנה לחוקר פרטי שיסייע בחיפוש. חיפוש זה מהול ברגשות רבים העולים מקרבתו של המחפש לנעדר.
 • כשבני נוער וילדים בורחים מבתיהם, נאתר אנשים בדרום ונעשה כל מאמץ למצוא אותם ולהחזיר אותם הביתה.
 • כאשר חייב נמנע ונמנע מתשלום החוב, ננסה להתחקות אחריו.
 • כאשר יש צורך בחיפוש אחר זכאי ירושה משפחתית, נאתר וננסה לאתר את הזכאים ונעניק להם את ירושתם.

איתור אנשים בדרום

האם עדיף להיעזר במשטרה או בחוקר פרטי כדי לאתר אנשים בדרום?

קיימים יתרונות רבים לאיתור אנשים בדרום בעזרת חוקר פרטי. ראשית, תהליך האיתור שמתבצע בעזרת חוקר פרטי יתבצע במהירות עד שהחוקר ימצא את הנעדר. לעומת זאת, כאשר מחפשים אנשים בעזרת המשטרה, למשטרה יש סדר עדיפויות מסוים והיא עלולה להפסיק את החיפושים לאחר זמן קצר.

בנוסף, החוקר הפרטי יעניק לכם יחס אישי, יתייחס אל המקרה שלכם ברגישות הנחוצה וידאג לכם ולאיתור הנעדר בלבד. יתר על כן, איתור אנשים בעזרת חוקר פרטי יתבצע בדיסקרטיות ובסודיות.

איתור אנשים בדרום

מהו חוקר פרטי?

חוקר פרטי הוא אדם שקיבל רישיון ממשרד המשפטים והוסמך לערוך חקירות פרטיות בתחומים שונים. החוקר הפרטי ישתמש באמצעים שונים על מנת לספק מידע אמין ללקוחותיו.

חוקרים פרטיים מבצעים חקירות בתחומים רבים לרבות: חקירות כלכליות, חקירות אישות, חקירות משפטיות, חקירות סייבר, חקירות פליליות ועוד. חוקרים פרטיים מסוימים מבצעים את עבודתם באופן פרטני ואחרים בוחרים לעבוד במשרד לקוחות יחד עם חוקרים נוספים.

 

כיצד מבצעים תהליך איתור אנשים בדרום?

חוקר פרטי ישתמש באמצעים שונים על מנת למצוא את הנעדר ולברר לאן נעלם. במשך התהליך החוקר ישתמש בפנייה למשרד הפנים, בבדיקת כל הכתובות שקשורות לאדם הנעדר, בבדיקת הרכישות של כרטיס האשראי ועוד. בנוסף, החוקר הפרטי יבצע מעקבים, תשאולים ודיבובים, הוא יחפש את האדם בעזרת מספר הטלפון, יחפש רמזים ברשתות החברתיות ועוד.

איתור אנשים בדרום

מהי העלות של איתור אנשים בדרום?

העלות של איתור אנשים בדרום משתנה על פי סוג החוקר הפרטי או משרד החקירות בו אתם נעזרים והיא תלויה במספר שעות החיפוש, בציוד הנדרש לחקירה ובמרחק שהחוקרים עוברים על מנת למצוא את הנעדר. מחיר נמוך מדי עלול להעיד על חוקר לא מנוסה ומקצועי שיבצע עבודה חובבנית שלא תניב תוצאת מספקות. לפיכך, מומלץ לבחור בחוקר פרטי שעלות השירותים שלו סבירה ובינונית.

איתור אנשים בדרום

מהו איתור חייבים?

פעמים רבות אנשים יורדים למחתרת ומתחבאים בגלל שהם חייבים סכום גדול שהם לא מסוגלים לעמוד בו. במקרים אלו המשטרה לא תגדיר את החייב כנעדר ולכן יש לפנות לחוקר פרטי מוסמך ומקצועי. יש להקפיד לבחור חוקר פרטי או משרד חקירת שמתמחה בחקירות כלכליות. בנוסף, יש לברר האם המשרד עסק בעבר באיתור חייבים והאם הוא מנוסה בתחום.

 

איתור אנשים בדרום
איתור אנשים בדרום

 

כיצד נבחר חוקר פרטי עבור איתור אנשים בדרום?

בחירת חוקר פרטי עבור איתור אנשים בדרום מהווה תהליך לא פשוט שיש לבצע בצורה מחושבת ושקולה. ראשית, יש לוודא שהחוקר בעל וותק רב בתחום. חפשו המלצות וחוות דעת על העבודה של החוקר. שנית, עליכם לברר האם החוקר הפרטי מעודכן בתחומי הטכנולוגיה והאם הוא משתמש בחידושים השונים הקשורים לחקירות ומודיעין.

לאחר מכן עליכם לקבוע פגישה עם החוקר. ודאו שאתם חשים בחיבור וקשר טוב ושאתם מקבלים מהחוקר רושם של אדם רציני, ענייני, רגיש, עניו ומקצועי. לאחר מכן עליכם לבקש הצעת מחיר מהחוקר הפרטי ולבדוק שהוא מאתר אנשים בעזרת אמצעים חוקיים בלבד.

איתור אנשים בדרום

מהם הקשיים המתעוררים בתהליך איתור אנשים בדרום?

 • קבלת מידע: השלב הראשון באיתור אנשים בדרום הוא איסוף מידע כללי על הנעדר. בשלב זה החוקר מנסה לאסוף כמה שיותר מידע על הנעדר שיסייע לו בחיפושים. מידע זה כולל בין השאר: מידע על קרובי המשפחה, החברים ובני הזוג, מידע על העבודה ועל שגרת היום יום, מידע על המראה החיצוני ועוד. על מנת להשיג את המידע יש לפעול באמצעים שונים, להשתמש בציוד משודרג, לתשאל אנשים ולדעת להפעיל קשרים שיסייעו באיסוף המידע.
 • יצירתיות: איתור אנשים דורש יצירתיות רבה. במשך התהליך החוקר הפרטי צריך לדעת לחשוב מחוץ לקופסא, להבין דבר מתוך דבר ולפעול בצורות יצירתיות שיביאו למציאת הנעדר במהירות. בנוסף, לעיתים מתעורר צורך להציב מצלמות סמויות על מנת לאתר את הנעדר. יש לפעול ביצירתיות כאשר בוחרים את המקום המתאים להציב בו מצלמה נסתרת.
 • בחירת טכניקות: כאשר חוקרים פרטיים מאתרים אנשים הם בוחרים בטכניקות המתאימות. על מנת לרכוש את המיומנות של התאמת הטכניקה למקרה יש להתנסות בתחום פעמים רבות.
 • קשרים: במהלך החקירה יש להפעיל קשרים רבים שיסייעו בחיפוש אחר הנעדר. לפיכך מומלץ לבחור בחוקר מקצועי ומנוסה בתחום שעבד עם מקרים דומים ומכיר אנשים שיסייעו לו במקרה.

 

איתור ילדים חטופים

כאשר בני זוג נמצאים בתהליכי גירושין מורכבים ובהחלטת משמורת קשה אחד מההורים עלול לפעול בצורה קשה ולחטוף את הילד. במקרים אלו מתעורר צורך לפנות לחוקר פרטי מיומן שיפעיל את הקשרים שלו ויצליח למצוא את הילד החטוף ולהשיב אותו הביתה בשלום. זוהי סיטואציה קשה ומורכבת ולכן על החוקר הפרטי להתייחס אליה ברגישות וברצינות.

איתור אנשים בדרום

פעולות מקדימות לאיתור אנשים בדרום

טרם תחילת תהליך איתור אנשים בדרום, על החוקר הפרטי לבצע מספר פעולות מקדימות. ראשית, יש לבצע בירור מעמיק לגבי חשבונות הטלפון, השיחות האחרונות, החברים של הנעדר, קשרים רומנטיים ישנים ונוכחיים של הנעדר ועוד. בנוסף, אם אין צורך לבצע את החיפוש בדיסקרטיות, מומלץ להפיץ תמונה ברורה של הנעדר ולהוסיף בקשה שאדם שיש לו מידע על המיקום הנוכחי של הנעדר שיתקשר למספר של המחפש.

 

אילו אמצעים ישמשו אותנו עבור איתור אנשים בדרום:

בעת ביצוע חקירה של איתור אנשים, נעשה שימוש באמצעים רבים המסייעים בחיפוש מהיר, יעיל ומקצועי. להלן שלוש דוגמאות לאמצעים טכנולוגיים נפוצים בהם משתמשים חוקרים לאיתור אנשים:

 • צילום סמוי : פעמים רבות יש צורך להשתמש בצילום סמוי שנותן לנו מידע אמין והוכחות חותכות.
 • מכשירי ציתות : נשתמש במכשירי האזנה ומכשירי הקלטה על מנת להקליט מידע מסוים שיעזור לנו למצוא את הנעדר במהירות.
 • מכשיר GPS .

איתור אנשים בדרום

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

0 +
שנות ניסיון
% 0
דיסקרטיות וסודיות
0 +
מקרים שטופלו
7/ 0
זמינים עבורכם מסביב לשעון

רוצים שנחזור אליכם לייעוץ חינמי? השאירו פרטים

100% סודיות ודיסקרטיות - בהתחייבות!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים
מידע נוסף בנושא