האם אתם צריכים חוקר פרטי כדי למצוא כספים אבודים?

כספים אבודים עלולים להישאר בקרנות פנסיה מוזנחות, במסלולי חיסכון שאף אחד לא יודע עליהם או בקופות גמל של בני משפחה שנפטרו. אבל האם יש צורך בהעסקת חוקר פרטי כדי לקבל את המידע הרלוונטי מהגופים המוסדיים? המאמר הבא יוכיח לכם שלא בהכרח

 

יש הרבה סיבות לכך שכספים הולכים לאיבוד. קודם כל, מעבר בין דירות למשל כרוך באובדן של הניירת. כאשר מאבדים ניירת ושוכחים מזה, אין שום אפשרות לדעת איזו הפקדה בוצעה לאיזו קופת גמל ועד מתי קיימת התחייבות מסוימת לחברת ביטוח ספציפית ולא לחברה אחרת.

שנית, כספים עלולים ללכת לאיבוד ברילוקיישן לחול, כאשר עוזבים את המדינה, על רקע שינוי בסטטוס המשפחתי וכן הלאה. בנוסף, הרבה כספים הולכים לאיבוד כאשר בני משפחה נפטרים או כאשר המעביד מבצע תיעוד לקוי.

 

הר הכסף כפתרון לאיתור יעיל

החדשות הטובות הן שניתן לבצע איתור מסודר של כל הכספים שנמצאים אצל הגופים המוסדיים השונים. בשביל איתור כזה אפילו לא צריך להעסיק חוקר פרטי, אלא פשוט להשתמש באתר האינטרנט של הר הכסף כדי לקבל תוצאות בתוך 21 ימי עסקים. על בסיס הדוח המפורט, ניתן לראות איפה הכסף נמצא, האם הוא במסלולים הנכונים ואיזה המלצות לחיסכון יש לכל משפחה.

 

הבדלים בין הר הכסף לבין חוקר פרטי

אבל יש בכל זאת סיטואציות שבהן השימוש באתר האינטרנט של הר הכסף עלול שלא להספיק. ראשית, יכול להיות שהשימוש באתר הר הכסף לא יהיה רלוונטי כאשר בני זוג מסתירים כספים אחד מהשני. אם תהליך הגירושין עולה על שרטון ובני הזוג לא רוצים שהצד השני יידע על כספים שיש להם, הם עלולים להחביא אותם בחשבונות בנק בארץ ובחו"ל. במקרים כאלה אי אפשר לאתר את הכספים האבודים דרך אתר האינטרנט של הר הכסף וצריך לפנות אל חוקר פרטי.

חוץ מזה, חוקר פרטי יכול לרכז גם את האיתור של הכספים וגם את האיתור של זכויות נוספות. בעוד הר הכסף מתמקד במידע שמגיע דרך הגופים המוסדיים ובכסף שיש בקרנות פנסיה, גמל או מסלולי ביטוח, חוקר פרטי יכול לבדוק כספים שנשארו אצל בני משפחה רחוקים או לא הגיעו ליעדם בגלל רשלנות של עורכי דין, רואי חשבון וכן הלאה.

 

לא מוותרים על הר הכסף

אין סיבה לחיות בחוסר ידיעה לגבי כספים שמסתובבים בגופים מוסדיים או בשלל חברות פרטיות. כיום יש למצבים כאלה פתרון, כמו למשל הר הכסף או כאמור גיוס חוקר פרטי לטובת המשימה.

אז בכל מקרה, מומלץ להתחיל בניסיון לאתר כספים דרך הר הכסף כי זה בחינם וכי התוצאות מהירות ואפקטיביות. אם אחרי זה מחליטים שיש צורך באיתור נוסף, אפשר בהחלט לפנות אל חוקר פרטי ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

 

כסף
כסף
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים
מידע נוסף בנושא