חוקר פרטי בעין מאהל

☑️ חוקר פרטי בעין מאהל.

☑️ חוקר בכיר בסיירת החוקרים הפרטיים הישראל!

☑️ ייעוץ ראשוני עם חוקר פרטי מנוסה, ללא עלות.

☑️ ניסיון רב ומאות חקירות מוצלחות.

☑️ עובדים עם הציוד החדיש ביותר בשוק.

☑️ מחירים אטרקטיביים – שירות אישי צמוד בכל שעה!

☑️ התאמת הפתרון הטוב ביותר.

לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי שנותן שירות בעין מאהל:

077-803-9724 📞

נותנים שירות מכל הלב גם בעין מאהל

 

מה הניסיון שלכם כגוף בתחום החקירות הפרטיות?

אנו גוף עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום החקירות הפרטיות. החוקרים הפרטיים שעובדים בסיירת החוקרים שלנו מקצוענים ברמות על!

מנוסים מאוד.

חלקם עושים את זה עשור שלישי ברציפות!

אנחנו לא מעסיקים חוקרים בתחילת דרכם, רק חוקרים מנוסים שהוכיחו את עצמם.

 

האם יש לכם רישיון והאם אתם מוסמכים על ידי הרשויות הרלוונטיות?

כן, כל החוקרים הפרטיים שלנו מוסמכים על ידי הרשויות המקומיות ופועלים בהתאם לכללים והחוקים תוך התעדכנות מתמדת.

 

איך אתם מתנהלים עם מידע סודי ורגיש?

אנו מתייחסים ברצינות למידע סודי ומשמרים אותו בצורה מאובטחת והוא תמיד נשאר סודי.

 

כמה זמן ייקח עד שאקבל הצעת מחיר?

כבר בשיחת הטלפון הראשונית נדאג לתת לכם הצעת מחיר מסודרת, שקופה ומפורטת.

כמו כן, ניתן להסתכל במחירון החקירות שלנו.

 

איך אתם מדווחים על התקדמות החקירה ותוצאותיה?

אנו מספקים דיווחים רציפים ומפורטים בווטסאפ ובטלפון על כל התקדמות החקירה, כולל תוצאות, ואנו זמינים לפגישות פרונטליות או כל מה שצריך לטובת שיקוף ההתקדמות.

 

האם יש לכם המלצות או עדויות מלקוחות קודמים שאנו יכולים לקבל?

כן, יש לנו המון המלצות מלקוחות מרוצים שהם הוכחה למקצועיותנו.

 

כיצד לבחור חוקר פרטי בעין מאהל?

אם בחרתם להיעזר בחוקר פרטי בעין מאהל שיסייע לכם לקבל את האינפורמציה שאתם זקוקים לה, עליכם להתחיל את התהליך בבחירת חוקר פרטי. בחירת חוקר פרטי הינה תהליך מורכב שיש לבצע בצורה מחושבת ויעילה. להלן מספר פקטורים מרכזיים שישפיעו על בחירת חוקר פרטי בעין מאהל:

  • בחירת תקציב: טרם תחילת תהליך בחירת החוקר הפרטי, עליכם לקבוע תקציב שמתאים להוצאה זו. מחיר של חקירה פרטית תלוי בדברים רבים אך לרוב מחיר שעת עבודה של חוקר פרטי מומלץ נע בין 300 – 600 שקלים.
  • הרקע של החוקר: מומלץ לבחור בחוקר פרטי בעל רקע ועבר מרשים בתחומים שונים כגון: עריכת דין, שירות צבאי ועבודה בשירותי הביטחון. חוקר עם רקע מרשים הוא בעל יתרון על חוקרים פרטיים אחרים, משום שהרקע מעיד על מקצועיות ואמינות.
  • ניסיון והמלצות: כאשר בוחרים חוקר פרטי בעין מאהל יש להתייעץ עם חברים ומכרים ולחפש המלצות וחוות דעת על עבודת החוקר. כך תוכלו לברר על דרכי העבודה של החוקר ועל היעילות שלו. בנוסף, ודאו שהחוקר מנוסה בתחום החקירות הפרטיות ושהוא טיפל בעבר במקרים דומים למקרה שלכם.
  • פרטים נוספים: מומלץ להיפגש עם חוקר פרטי בעין מאהל לפגישה ראשונית ולוודא שיש בניכם חיבור וקשר טוב ושהוא מדבר ברצינות, רוגע וקור רוח.

 

מחירון חוקר פרטי:

נושא החקירה הערות מחיר ₪
בדיקת אמצעי ריגול איתור מכשירי האזנה על מכשירים או ברכב נעה 1200-7000
פגישת יעוץ עם חוקר פרטים בין שעה לשעתיים 300-600
עקב של חוקר פרטי שעה 400-700
איתור מען אדם בודד 200-500
איתור מספר טלפון מספר אחד 400-1000
מסירה משפטית ניירתדיגיטלי 200-500
מסירה משפטית כולל מעקב ואיתור מעקב יסודי 1000
בדיקת פוליגרף לאדם 800-2000
חקיקה כלכלים בסיסית 1600-4000

 

מה זה חוקר פרטי ובאילו תחומים הוא עוסק?

אדם שהוסמך על ידי משרד המשפטים וקיבל רישיון מטעם המדינה לערוך חקירות פרטיות יכול לשמש כחוקר פרטי בעין מאהל ובכל עיר אחרת.

במסגרת תפקידו, על החוקר הפרטי להשתמש באמצעים חוקיים שונים על מנת לספק ללקוחותיו אינפורמציה ומידע מסוים. החוקר הפרטי צריך לבחור האם לבצע את עבודתו באופן עצמאי מול לקוחות פרטיים, או לשמש כחוקר במשרד חקירות מומלץ.

מה זה חוקר פרטי ובאילו תחומים הוא עוסק

חוקרים פרטיים מבצעים חקירות במגוון תחומים לרבות:

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן חלק מתחום החקירות העסקיות שמטרתן לבדוק ולנתח אספקות, תנועות כספיות, פעילות עסקית, תהליכי עבודה, תוצר ושירותים כדי להבין את המצב הכלכלי של ארגון, עסק, איש או קהילה מסוימת.

החקירות הכלכליות עשויות לכלול בדיקה של תקציבים, ניתוח רווחיות, חקירת נזילות כספית, חשיפת הונאה או שוחד, והערכת השפעות כלכליות של החלטות עסקיות.

חקירות כלכליות משמשות לעתים כדי לזהות ולמנוע התנהלויות פסולות, פעילות פלילית או נזק לפרטים ולקהילה כולה.

 

חקירות אישיות

חקירות אישיות הן תהליכי חקירה שמתרחשים כאשר נדרש לאסוף מידע ולנתח את הפרטים האישיים של אדם מסוים.

החקירה האישית עשויה לכלול בדיקת רקע, חקירת קשרים, סקרנות ציבורית, חיפוש אחר עדויות ונתח של מידע דיגיטלי.

כל המידע הזה מטרתו לסייע בגילוי עובדות, הבנת מצב או התנהלות של אדם במקרה כלשהו.

החקירה האישית יכולה להתבצע במסגרת חקירות פרטיות, עסקיות או משפטיות, והיא משמשת לעיתים כדי לתמוך בהחלטות, להבין רקעים אישיים או לחשוף פרטים חשודים.

כאשר אתם חושבים על חקירה אישית בישראל, חשוב לבחון את האפשרויות השונות ולבחור בחוקר פרטי מקצועי ומהימן.

אצלנו בסיירת החוקרים הפרטיים בישראל תוכלו למצוא מגוון רחב של חוקרים אישיים המספקים שירותים כמו חקירות רקע, בדיקת אמינות, חקירות פרטיות ועוד.

הם מצוידים בידע וניסיון רבים ומוכנים לספק לכם את המידע והתמיכה הנדרשים כדי להביא לכם את התוצאות הרצויות.

 

חקירות משפטיות

חקירות משפטיות הן חלק בלתי נפרד מתהליך משפטי, והן נעשות במטרה לאסוף מידע וראיות המשמעותיות לפתרון תביעה או סודנית בבית המשפט.

החקירה המשפטית עשויה לכלול גילוי ראיות, איסוף ראיות דיגיטליות, איתור עדים וחקירתם, ובדיקת אמינות פרטים מקוריים.

חשוב לציין כי החוקר הפרטי המקצועי מתקשר ומפעיל את החקירה בהתאם לחוקי המדינה ולהנחיות המקצועיות, על מנת להבטיח את תוקפם ואת ערכם של הראיות שנאספות.

אצלנו בסיירת החוקרים הפרטיים בישראל תוכלו למצוא מקצוענים עם ניסיון רב בתחום, המספקים שירותים כמו חקירות מחקריות, איסוף ראיות, בדיקת אמינות ועוד.

 

כיצד נגלה בגידה בעזרת חוקר פרטי בעין מאהל?

לעיתים תכופות מתעוררים קשיים בזוגיות שגורמים לאחד מבני הזוג לבגוד בשני. ניתן לזהות מקרה כזה על פי התנהגות לא רגילה של בן הזוג, היעדרויות תכופות מהבית, התרחקות מהמשפחה וניהול שיחות מסתוריות.

אם אתם חושדים שבן זוגכם בוגד בכם מומלץ לפנות לחוקר פרטי בעין מאהל.

בעזרת חוקר פרטי מוסמך ניתן לאמת או לבטל את החשדות ולקבל מידע נוסף על ההתנהגות המוזרה של בן הזוג. החוקר הפרטי יתייחס למקרה בעדינות הדרושה ויבצע את עבודתו באופן דיסקרטי ויעיל.

חקירת מידע: החוקר יכול לבצע חקירה מעמיקה ומקיפה על הנושא בו נדונת הגידה, כולל איסוף מידע רלוונטי ממקורות שונים כמו מסמכים, רשומות ציבוריות, וראיות נוספות.

ניתוח תנועות: החוקר עשוי להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת כגון מצלמות נסתרות או מערכות GPS כדי לעקוב אחר התנועות של המעורבים ולאסוף ראיות חשובות.

סיוע טכנולוגי: השימוש בטכנולוגיה כגון תוכנות חקירה מתקדמות, תוכנות קריאה של תוכן דיגיטלי, ותוכנות ניתוח דיגיטלי עשוי לסייע לחוקר בגילוי הגידה.

ראיות מראה: חוקר פרטי עשוי להשתמש במצלמות נסתרות, מעקב פיזי, או צילומי וידאו כדי לרשום את הפעילויות והתנהגויות של המעורבים.

חקירת נכסים: החוקר עשוי לחקור נכסים כמו רכוש, רכבים, או חשבונות בנק, כדי לאסוף ראיות שתומכות בחשדות על פעילות בלתי חוקית או בגידה.

חוקר פרטי מיומן ישתמש באופן מתוכנן ומקצועי בכלים אלו כדי לגלות בגידה ולספק ראיות מקיפות ומהימנות למטרת החקירה.

 

גילוי סכנות של בני נוער בעזרת חוקר פרטי בעין מאהל

בשנים האחרונות, בני נוער נחשפים לצרות וסכנות רבות מבעבר. אנו שומעים בתקשורת לעיתים תכופות על מקרים מזעזעים כגון אונס והתעללות מינית בבני נוער, הידרדרות של נער כתוצאה מהתמכרות לסמים ולאלכוהול ועוד.

אם אתם חוששים לביטחון ילדכם, ואתם מעוניינים למנוע ממנו להידרדר ולהסתבך פנו לחוקר פרטי בעין מאהל שיטפל בעניין באופן מקצועי, דיסקרטי ומהיר.

 

התכוננות לתיק גירושין בעזרת חוקר פרטי בעין מאהל

פעמים רבות הליכי גירושין מתנהלים בצורה מלוכלכת נקמנית ופוגענית. בני זוג רבים משקרים לגבי נושאים רבים במשך הליכי הגירושין וכך פוגעים ונוקמים בצד השני. כאשר אנו רוצים למנוע הפללה שתפגע בנו ובזכויותינו, עלינו לפנות לחוקר פרטי ולאסוף בעזרתו הוכחות שישמשו כראיות בבית המשפט, ימנעו הפללה ויעזרו לצד שלנו לנצח בתיק.

 

כיצד נסיר ספקות טרם חתונה בעזרת חוקר פרטי בעין מאהל?

חתונה היא עניין מרגש ומשמח אך עם זאת היא עלולה להלחיץ ולהעלות חששות רבים אצל החתן, הכלה וקרובי המשפחה. ישנם הורים שבוחרים לפנות לחוקר פרטי מומלץ בעין מאהל ולהסיר את הספקות הללו. החוקר הפרטי מבצע חקירה מעמיקה על נסיבות החתונה ועל העבר של בן הזוג. כך ההורים מונעים נישואי אינטרס, בגידה במהלך הנישואין ושקרים לגבי העבר.

 

 

כיצד חוקר פרטי בעין מאהל יסייע לכם בעולם העסקים?

עולם העסקים הוא עולם קשוח שדורש שימוש באסטרטגיות רבות, וכן באינטליגנציה, חוכמה ויצירתיות רבה. חוקרים פרטיים מסייעים באופן משמעותי בעולם העסקים. ניתן להיעזר בחוקר פרטי בעין מאהל על מנת לגלות על הרקע הכללי של השוק אליו העסק נכנס. החוקר יספק לכם אינפורמציה על המתחרים הגדולים בתחום ועל המוצרים המובילים בשוק.

יתר על כן, ניתן להיעזר בחוקר פרטי על מנת לגייס עובדים. החוקר הפרטי יבצע חקירת רקע על המועמדים, יבדוק את יושרו ויאסוף פרטים על תפקידו הקודם. בנוסף, ניתן להיעזר בחוקר פרטי בעין מאהל על מנת לבצע חקירות רקע בתחום השיווק ולהבין מה הציבור חושב על מוצרים מסוימים.

 

 

מתי יש צורך לבצע חקירות כלכליות?

אנשים רבים נעזרים בחוקרים פרטיים על מנת לבצע חקירות כלכליות חיוניות. לרוב, חקירות אלו מתבצעות ללא ידיעה של מושא החקירה. ניתן לבצע חקירה כלכלית על מנת לאתר חייבים, כלומר על מנת לאתר את האדם שאליו הועברו נכסים של אדם שני על מנת לטשטש את היכולות הכלכליות של האדם השני.

החקירה מתבצעת על מנת לספק מידע שיסייע בתיק גירושין, לקבל מידע אמין על עסק שפשט את הרגל או לחקור יכולת כלכלית של שותף לעסק. אם אתם מעוניינים לבצע חקירה כלכלית, פנו לחוקר פרטי בעין מאהל והסבירו לו את פרטי המקרה.

 

ציוד עזר לחקירה

חוקר פרטי בעין מאהל ישתמש במגוון רחב של טכניקות ואמצעים טכנולוגיים שיסייעו לו לאסוף את המידע הדרוש. אמצעים אלו כוללים בין השאר מכשירי ציתות, מצלמות נסתרות, מכשיר GPS ועוד. מכשירים אלו הינם כלים חשובים וחיוניים עבור ביצוע מעקבים באופן יעיל, מהיר ומקצועי. בעזרתם ניתן להשיג הוכחות חותכות ומידע חד משמעי.

 

כיצד מוסמכים להיות חוקרים פרטיים?

חוקרים פרטיים עוברים קורס אינטנסיבי שמסמיך אותם לשמש כחוקרים פרטיים מקצועיים.

במהלך הקורס החוקרים לומדים על טכניקות ופסיכולוגיה של חקירה, על שימוש בציוד טכנולוגי עבור חקירה, על אתיקה מקצועית, על ביצוע תשאול ועוד.

לאחר הקורס, על התלמידים לעבוד שלוש שנים במשרד חקירות ולעבור בחינה חיצונית של משרד המשפטים. לאחר ביצוע כל השלבים המפורטים לעיל, החוקרים הפרטיים מקבלים רישיון שמסמיך אותם לשמש כחוקרים מקצועיים.

כיצד לבחור חוקר פרטי

מה זה חוקר פרטי ובאילו תחומים הוא עוסק

התכוננות לתיק גירושין בעזרת חוקר פרטי

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים