חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב

☑️ חוקר פרטי במשמר הנגב שמכיר את החוק מכל כיוון.

☑️ ייעוץ ראשוני עם חוקר פרטי מומלץ ומנוסה בתחום.

☑️ ניסיון רב מלא בהצלחות.

☑️ שירותי חקירה, מעקבים, איתור אנשים ועוד.

☑️ מחירים אטרקטיביים – שירות מנצח!

☑️ התאמת הפתרון הטוב ביותר עבורך.

לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי מומלץ שנותן שירות במשמר הנגב:

077-803-9724 📞

 

תחום החקירות הפרטיות התפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות. ההתפתחות והשגשוג של תחום זה נובעים הן מעליית הצורך לחקירות פרטיות עבור צרכים פרטיים, עסקיים ומשפטיים והן מההתפתחות הטכנולוגית של תחום זה. כיום, אנשים ומוסדות רבים נעזרים בחוקרים פרטיים על מנת לגלות ולפתור דברים שונים.

כאשר בוחרים להיעזר בחוקר פרטי על מנת לקבל מידע יש לשים לב שהעבודה והחקירה מתבצעת על פי החוק. יש לוודא שבחרתם בחוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב שהוסמך לעסוק בתחום על ידי משרד המשפטים ושאופן עבודתו עומד בתקנים ובחוק הישראלי.

 

איך לבחור נכון חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב?

בחירת חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב היא תהליך מורכב שיש לבצעו באופן מחושב ובהקפדה רבה. כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי עליכם לוודא שהוא אדם אמין, מקצועי וישר שניתן לסמוך עליו שיבצע את העבודה באופן דיסקרטי ויעיל. לפיכך, עליכם לשים לב למספר פרמטרים חשובים שיסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה:

 

ניסיון

ראשית, עליכם לבדוק שהחוקר הפרטי הוא בעל ניסיון וותק רב בתחום. מומלץ לחפש חוקר שעבד בעברו במשטרה או שעוסק גם בעריכת דין. חוקר פרטי בעל ניסון וותק יבצע את העבודה בצורה יעילה, איכותית ומקצועית הרבה יותר.

 

המלצות

כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב, חפשו עליו המלצות וחוות דעת טובות. התייעצו עם חברים וקולגות וחפשו חוקר פרטי שביצע עבודה באופן יעיל ומהיר.

 

חיבור לחוקר

כאשר אתם נפגשים עם החוקר הפרטי בפעם הראשונה, ודאו שיש בניכם חיבור טוב, שאתם מקבלים ממנו תחושת רציניות ומקצועיות ושהוא מגלה אמפתיה ורגישות למצב שלכם. בחרו בחוקר עניו, שלב ולא פטפטן.

 

חוקר מעודכן

חוקר פרטי מקצועי יהיה אחד שמעודכן בחידושים השונים של הטכנולוגיה ושל כל החקירות והמודיעין.

 

מהו חוקר פרטי?

חוקר פרטי הינו אדם שאוסף מידע על הזולת על מנת לשרת ולספק מידע ללקוחותיו. חוקרים פרטיים עוסקים בתחומים שונים בתחום האזרחי כגון: איתור נעדרים, מעקבים, ענייני אישות, ריגול עסקי, איתור רכוש, חקירות נוער ועוד. חוקר פרטי מוסמך הינו אדם שקיבל רישיון ממשרד המשפטים שמאשר לו לעסוק בתחום זה.

ניתן למצוא חוקרי פרטי מומלץ במשמר הנגב שעובד במשרד חקירות וחוקר פרטי שיבצע את עבודתו באופן עצמאי. חוקרים פרטיים מסוימים בוחרים להתמקד בנושא ותחום מסוים. לעומת זאת, ישנם חוקרים פרטיים שעוסקים בחקירה פרטית בכל הנושאים והתחומים.

 

מתי יש להיעזר בחוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב?

פעמים רבות בחיינו אנו נתקלים במצב בו אנו מעוניינים לגלות מידע ואינפורמציה שאינה נגישה לנו. במקרים כאלו אנשים רבים בוחרים להעסיק חוקר פרטי שיסייע להם לקבל את המידע המדובר. החוקרים ישתמשו באמצעים טכנולוגיים ובשיטת שונות שיסייעו להם לבצע את החקירה באופן מקצועי, יעיל, מהיר ואיכותי.

חוקרים פרטיים יסייעו לכם לקבל מידע בתחומים שונים. אם אתם מעוניינים לבצע חקירה פרטית מסוימת, פנו לחוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב ופרטו לו על המקרה והסיטואציה אליה נקלעתם. החוקר יבקש פרטים רבים על המקרה שיסייעו לו למצוא את המידע שאתם מחפשים.

 

גילוי בגידה בעזרת חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב

זוגיות היא עניין מורכב מאוד. פעמים רבות מתעוררות בעיות, מריבות וסיבוכים בזוגיות שעלולים לגרום לבגידה של אחד מבני הזוג בשני. בגידה מעורבת בשקרים רבים, בערעור האמון ובהרבה צער ועוגמת נפש. כאשר אנו נראה את בן הזוג נעדר הרבה מהבית, מסתיר ממנו דברים חשובים, משנה את מצב רוחו לעיתים תכופות מנהל שיחות טלפון מסתוריות וכדומה אנו עלולים לחשוד שהוא בוגד בנו.

על מנת לגלות בוודאות ולעבוד עם הוכחות ברורות יש לעבוד עם חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב שמומחה בחקירות אישות. בעזרת החוקר הפרטי תקבלו הסבר ומידע על השעות הרבות בהן בן הזוג נעדר מהבית ועל התנהגותו המוזרה.

 

מעקב אחר עובדים ע"י חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב

אם אתם חושדים שאחד העובדים בעסק פועל נגד העסק בצורה מסוימת, עליכם לפנות לחוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב שיאסוף עבורכם אינפורמציה שתאמת או תשלול את השערתכם. חוקר פרטי יסייע במקרה כזה יותר ממשטרה משום שהוא יבצע את העבודה בדיסקרטיות ורגישות בלי שהעניין יתפרסם ויצור בלגן גדול.

 

כיצד להשיג ראיות למשפט בעזרת חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב?

כאשר אתם נתבעים או תובעים במשפט, עליכם להגיע אליו מוכנים עם ראיות רבות שיסייעו לכם להתנהל ולהציג את עמדתכם בצורה טובה ומקצועית. על מנת להדוף את הטענות שהועלו נגדכם במהירות עליכם להגיע למשפט עם הוכחות רבות שמסבירות מדוע הצד שלכם צודק.

לפיכך, אם אתם צריכים למצוא ראיות שיועילו לכם במשפט, מומלץ להעסיק חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב שינהל עבורכם את העבודה וימצא לכם הוכחות חותכות וטובות.

 

חקירת נעדרים ע"י חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב

כאשר אדם נעדר במשמר הנגב השלב הראשון שמבצעים הוא פנייה למשטרה. המשטרה תבצע חיפוש מקיף ברחבי הארץ, תפיץ תמונות של הנעדר במדיה ובתקשורת ותשלח ניידות וקרובים שיחפשו את הנעדר. פעמים רבות במקרה של היעדרות, עולה החשש שהמשטרה לא מגייסת את מיטב מאמציה ומשאביה לחיפוש או שהיא התייאשה ממנו.

במקרים כאלו מומלץ לפנות לחוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב שיתייחס למקרה ברצינות ובעדינות וישקיע את כל מאמציו על מנת למצוא את הנעדר. לחוקר הפרטי ציוד טכנולוגי משוכלל שיסייע לו למצוא את הנעדר במהירות.

 

כמה עולה חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, העסקת חוקר פרטי אינה מותרות שרק עשירים יכולים להרשות לעצמם. ברוב המקרים הסכום שאתם משקיעים עבור חוקר פרטי ישתלם ויהיה שווה הרבה פחות מערך המידע שתקבלו מהחוקר. המחיר של חקירה פרטית ישתנה בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • שעות המעקב: הפרמטר המרכזי שישפיע על מחיר החקירה הוא שעות המעקב. בדרך כלל משרדי חקירה וחוקרים פרטיים יגבו 300-400 שקלים לשעת מעקב.
  • מרחק: המרחק שהחוקרים עברו במהלך המעקב עלול להשפיע על מחיר החקירה הפרטית.
  • כמות החוקרים שביצעו את העבודה.

 

באיזו טכנולוגיה משתמש חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב?

חוקרים פרטיים משתמשים בכלים טכנולוגיים רבים במהלך החקירה. לפיכך, כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב או בכל עיר אחרת, עליכם לוודא שיש לו ידע רחב בתחום הטכנולוגיה בכלל ובציוד הטכנולוגי של חוקרים פרטיים בפרט.

פעמים רבות, חוקר פרטי ישתמש בצילום סמוי במהלך החקירה. האיכות והיעילות של הצילום הסמוי תלויה באיכות הטכנולוגיה בה משתמשים, ביצירתיות והטכניקות של החוקר ובניסיון והמקצועיות שלו. צילום סמוי הוא אחד מהכלים היעילים ביותר שיסייעו לחוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב לבצע את העבודה.

 

סוגים נוספים של חקירות פרטיות

חוקר פרטי מבצע עוד סוגים רבים של חקירות פרטיות. להלן שלוש דוגמאות לתחומים בהם חוקרים פרטיים מבצעים חקירות:

  • חקירה כלכלית: החוקר אוסף מידע לגבי היכולות הכלכליות, הנכסים והחובות של אדם מסוים.
  • תשאול ודיבוב: שתי שיטות לקבלת מידע ממתוחקר. כאשר החוקר מדובב, הנחקר אינו יודע שהאדם שמדבר איתו הינו חוקר פרטי. תשאול לעומת זאת מתבצע כאשר המתוחקר יודע שעומד מולו חוקר פרטי.
  • חקירה סיעודית: חקירה הכוללת התחקות של חוקר פרטי מומלץ במשמר הנגב אחר מבוטחים ובדיקה אם הם מבצעים "כישורי חיים".

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים