חקירה פרטית בטל-אל

☑️ חקירה פרטית בטל-אל – איכות ללא פשרות.

☑️ ייעוץ ראשוני עם חוקר פרטי, ללא עלות.

☑️ מכירים את אזור טל-אל כמו שצריך, לטובת חקירות איכותיות.

☑️ עובדים עם הציוד החדשני ביותר בשוק.

☑️ שירותים מקצועיים במחירים אטרקטיביים!

☑️ התאמת הפתרון הטוב ביותר עבורך.

לשיחת ייעוץ לשירות חקירה פרטית בטל-אל:

077-803-9724 📞

 

תחום החקירות הפרטיות נהפך לתחום פופולרי מאוד בשנים האחרונות. כיום, אנו משתמשים בחקירות פרטיות על מנת לאסוף מידע הנוגע לתחומים עסקיים, פרטיים, פליליים ועוד. אנשים רבים פונים למשרדי חקירות על מנת לבצע חקירה פרטית בטל-אל ולהשיג מידע שהם לא יכולים להשיג בכוחות עצמם. לחוקרים הפרטיים יש ניסיון ומיומנות בתחום ולכן הם מבצעים חקירות בצורה מקצועית, דיסקרטית ויעילה.

 

מהי חקירה פרטית בטל-אל?

חקירה פרטית בטל-אל היא הליך דיסקרטי שמתבצע על ידי חוקר פרטי מקצועי על מנת לספק מידע אמין ללקוח. החוקר הפרטי יכין תיק חקירה בנושא, יערוך בדיקות רקע, יבצע מעקבים, ישתמש באמצעים טכנולוגיים שונים ויתשאל אנשים על מנת להשיג את המידע.

תהליך חקירה פרטית בטל-אל מתחיל בפנייה אל חוקר פרטי מקצועי ופירוט המקרה בפניו. לאחר מכן, החוקר הפרטי יכין תיק חקירה ויבצע בדיקת רקע על הגורמים המעורבים בחקירה. בדיקה זו תסייע לחוקר הפרטי לדעת פרטים חשובים נוספים על המעורבים. לאחר מכן, החוקר הפרטי יבצע מחקר מעמיק בעזרת מעקבים, בדיקות ברשתות חברתיות, שאיבת מידע ממקורות שונים ועוד.

 

כיצד נבחר חוקר פרטי עבור חקירה פרטית בטל-אל?

על מנת לוודא שהחקירה הפרטית מתבצעת כראוי בצורה יעילה ומקצועית, דרוש חוקר פרטי מקצועי ומיומן. מומלץ להשקיע מחשבה רבה בתהליך בחירת החוקר הפרטי ולהתחשב בפרמטרים הבאים:

 • מוניטין: עליכם לבחור חוקר פרטי על פי המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים שלו. ודאו שלחוקר הפרטי יש מוניטין של אדם רצינו ומוסרי שמבצע חקירות במסירות, יעילות ומקצועיות.
 • ניסיון: מומלץ לבחור חוקר פרטי שעוסק בתחום החקירות הפרטיות זמן רב. בחקירות פרטיות מסוימות, מומלץ לבחור בחוקר פרטי שעסק בעבר בשירותי הביטחון או כפסיכולוג. מומלץ לוודא שהחוקר הפרטי התנסה בעבר במקרים דומים למקרה שלכם.
 • רצינות ומקצועיות: יש לוודא שהאדם שבחרתם עבור ביצוע החקירה יתייחס אליה ברצינות ומקצועיות.
 • רגישות למקרה: חקירות פרטיות מסוימות עלולות להיות רגישות במיוחד מכיוון שהן מעורבות עם עניינים אינטימיים כגון: חיי המשפחה והזוגיות, חשדות בפלילים, קרבה לנעדר, פשיטת רגל של עסק ועוד. לפיכך, יש לוודא שהחוקר הפרטי יתייחס למקרה ברגישות ועדינות ויבצע את החקירה בלי לפגוע ברגשות הלקוח.
 • חדות מחשבה ויצירתיות: במהלך החקירה, החוקר הפרטי ייאלץ לאלתר ולפעול ביצירתיות.
 • מחיר: ודאו שהצעת המחיר מתאימה לתקציב שקבעתם מראש.
 • אמינות.
 • הבנה ויכולת טכנולוגית.

 

ציוד עזר עבור חקירה פרטית בטל-אל

כאשר חוקר פרטי מבצע חקירה פרטית בטל-אל הוא נעזר במגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים שמסייעים לו באיסוף המידע וההוכחות. אמצעים אלו כוללים: מצלמות נסתרות מתקדמות, מכשירי הקלטה והאזנה, מכונת אמת, חיישני תנועה, רחפנים, תוכנות לאיתור טלפון, מכשירים לאיתור לוויני ועוד.

האמצעים הללו מסייעים לחוקר הפרטי לסיים חקירה פרטית בטל-אל במהירות ולהגיע לתוצאות מדויקות ומועילות יותר. בשנים האחרונות הטכנולוגיה של תחום החקירות התפתחה והתקדמה ולכן חוקרים פרטיים כיום מבצעים חקירות פרטיות בצורה קלה, מהירה ויעילה יותר מבעבר.

 

חקירה פרטית בטל-אל הנוגעת לעולם העסקים

אנשים רבים בוחרים לפנות לחוקר פרטי על מנת לבצע חקירה פרטית הנוגעת לעולם העסקים. עולם העסקים תלוי מאוד בענף החקירות והבילוש ומסתייע בו פעמים רבות. כיום, עסקים רבים מסוגים שונים משתמשים במשרדי חקירות על מנת לבצע חקירה פרטית בטל-אל מהסוגים הבאים:

 • חקירת עובדים בעסק: ניתן לפנות לחוקר פרטי על מנת לבצע חקירה של העובדים בעסק.
 • חקירת מועמדים לעבודה בעסק.
 • איסוף מודיעין עסקי.
 • איסוף מידע שיווקי.

 

גילוי בגידה

ניתן לבצע חקירה פרטית בטל-אל על מנת לגלות בגידה וחוסר נאמנות של בן הזוג. כיום, בגידות הן תופעה נפוצה ביותר בקרב זוגות נשואים. כאשר אדם מבחין בשינוי בהתנהגות, במראה החיצוני או בסדר היום של בן זוגו ומרגיש התרחקות קיצונית בזוגיות, הוא עלול לחשוד שבן זוגו בוגד בו.

על מנת לאמת את החשדות, יש לבצע חקירה פרטית בטל-אל שתתבצע על ידי חוקר פרטי מנוסה ומקצועי שיתייחס למקרה ברגישות ורצינות. במהלך החקירה, החוקר הפרטי יבצע מעקבים ותצפיות אחר בן הזוג הבוגד, יתעד ראיות לבגידה וכך יספק את המידע ללקוח. ניתן להיעזר בחוקר פרטי עבור חקירות בגידות מכל הסוגים בין אם מדובר בבגידה וירטואלית, בגידה חד פעמית או רומן מתמשך.

 

איסוף ראיות למשפט

כאשר אדם עומד למשפט, עליו לאסוף ראיות רבות שיסייעו לו במלך המשפט ויוכיחו שהוא חף מפשע. על מנת להשיג את הראיות הללו, מומלץ להיעזר בחוקר פרטי ולבצע חקירה פרטית בטל-אל.

יש להקפיד לבצע את החקירה בדיסקרטיות ולאסוף ראיות בעזרת אמצעים חוקיים בלבד. שימוש באמצעים לא חוקיים על מנת להשיג את הראיות הנחוצות עלול לפגוע באדם ולסבך אותו בפלילים. חקירה פרטית זו תסייע לאדם לנצח בתיק, למנוע הפללה ולהביא צדק.

 

כיצד אוספים מידע במהלך חקירה פרטית?

במהלך חקירה פרטית בטל-אל, החוקרים הפרטיים משתמשים באמצעים רבים על מנת לאסוף את המידע הנחוץ ללקוח. האמצעים הללו כוללים: תצפיות ומעקבים, צילום סמוי, איסוף מידע מרשתות חברתיות, תשאול, דיבוב ועוד. החוקרים הפרטיים לומדים כיצד להשתמש בשיטות הללו במהלך ההכשרה שלהם כחוקרים פרטיים. חוקרים פרטיים מנוסים יותר ישתמשו בשיטות הללו יותר במקצועיות.

 

כיצד מקבלים רישיון על מנת להיות חוקרים פרטיים?

ילדים רבים חולמים להיות חוקרים פרטיים כמו בסרטי המתח והבילוש. אצל רוב הילדים, החלום נגוז לאחר מספר שנים והם פונים לעסוק בתחומים אחרים לחלוטין. אך, קיימים אנשים שבוחרים להגשים את החלום ולקבל רישיון שמאשר להם לעסוק כחוקרים פרטיים במשרדי החקירות בישראל.

תהליך קבלת הרישיון אינו הליך מסובך. ראשית, עליכם ללמוד בקורס שמכשיר חוקרים פרטיים. במהלך הקורס, תרכשו מיומנות בביצוע חקירות פרטיות, תלמדו את השיטות והטכנולוגיה של התחום ותתמודדו בסיטואציות לא פשוטות.

לאחר סיום הקורס, יש להתמחות במשך 3 שנים במשרד חקירות מורשה. במהלך שנות ההתמחות תתנסו באופן פיזי בביצוע חקירות פרטיות ותלמדו להכיר את התחום טוב יותר. לאחר ההתמחות, עליכם לעבור מבחן מיוחד של משרד המשפטים. לבסוף, יש להגיש מועמדות לרישיון חוקר פרטי למשרד המשפטים שיקבל אתכם אם אתם עומדים בכל התנאים הבאים:

 • אתם בגירים שעברו 12 שנות לימוד.
 • אתם בעלי אזרחות ישראלית.
 • אין לכם עבר פלילי.

 

מהי העלות של חקירה פרטית בטל-אל?

העלות של חקירה פרטית בטל-אל תלויה במשתנים רבים. ראשית, משרדי חקירות רבים קובעים את עלות השירות על פי מספר שעות החקירה. רוב משרדי החקירות יגבו 300- 400 שקלים עבור חקירה פרטית פשוטה.

חקירות פרטיות הדורשות התייצבות בבית משפט או עבודה בשבת וחגים עלולות לעלות יותר מחקירות רגילות. עלות שירות החקירות תלויה גם בסוג החקירה, במרחק שעובר החוקר הפרטי במהלך החקירה, במספר החוקרים שעובדים על החקירה ובגודל והניסיון של משרד החקירות שמטפל בחקירה.

 

סוגי חקירות פרטיות נוספות

להלן מספר דוגמאות לסוגי חקירות פרטיות נוספות

 • חקירות סיעודיות
 • חקירות כלכליות
 • חקירות סייבר
 • חקירות ביטוח
 • חקירות גירושין
 • חקירות פליליות

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים