איך לגלות בגידות של בן הזוג

לאחרונה אתם מרגישים שמערכת היחסים שלכם עולה על שרטון. הפרטנר שלכם חוזר בשעות מאוחרות מאוד הביתה ויוצא ממנו מוקדם בבוקר, הוא נמצא לאורך זמן רב בטלפון הנייד שלו, הוא מצמיד סיסמאות לכל מכשיר אלקטרוני שנמצא בבית ובאופן כללי ההרגשה שלכם הולכת והופכת קשה יותר מרגע לרגע.

לאחרונה אתם מתחילים לחשוש שמשהו מתרחש מאחורי הגב שלכם, ואתם מחפשים דרך שבאמצעותה תוכלו לגלות בגידות של בן הזוג. אז איך אפשר לעשות את זה בצורה היעילה ביותר?

 

חוקר פרטי – לגלות בגידות של בן הזוג עם אפס מאמץ

חוקר פרטי הוא אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר שתעזור לכם לגלות בגידות של בן הזוג. חוקר פרטי יעשה עבורכם את העבודה – הוא יוכל לעקוב אחרי בן הזוג, לרגל אחריו, לצותת לשיחות טלפון שהוא מקיים ולנקוט במגוון אמצעים נוספים, חוקיים כמובן, על מנת לחלץ עבורכם את המידע שלו אתם זקוקים.

עבור שירותיו של חוקר פרטי תצטרכו להיפרד מכמה מאות או אלפי שקלים, אבל התשלום הזה בהחלט שווה את השקט הנפשי שילווה אתכם לאחר התהליך.

 

כדי לגלות בגידות של בן הזוג לא צריך ללכת רחוק – אפשר פשוט לשאול

התנהלות בוגרת בין שני בני הזוג היא הדרך הכי טובה לגלות בגידות של בן הזוג. בסופו של דבר, מדובר כאן על שני אנשים בוגרים שיודעים מה הם עושים, ובמידת הצורך גם צריכים לקחת אחריות על המעשים שלהם.

שבו עם בן הזוג לשיחה פתוחה ואמיתית ושאלו אותו בצורה הכנה ביותר האם הוא בוגד בכם. נסו לנהל את השיחה ממקום בריא, כזה שמעוניין להגיע לכדי פתרון – בין אם באמצעות שיפור מערכת היחסים ובין אם באמצעות פרידה ויציאה לדרכים נפרדות.

 

הציצו בחיוב כרטיסי האשראי שלו – יכול מאוד להיות שתגלו שם כמה דברים

כאשר בן הזוג בוגד, הוא בדרך כלל מתחיל להשקיע בקניית מוצרים, אביזרים ותמרוקים שישמשו אותו למערכת היחסים השניה שלו. היכנסו לחיוב כרטיסי האשראי שלו וחפשו מקומות חשודים שלא אתם נהניתם מהתוצרים שלהם – חנות סקס, חנויות פרחים, חנויות שוקולדים ומסעדות שלא ביקרתם בהן לאחרונה.

ככל שתמצאו יותר חיובים מהסוג הזה – כך תוכלו להגיע לכדי אישור ברור יותר שהטענה שלכם היא לא סתם טענה מופרכת, אלא היא מצביעה על המציאות.

 

ולפעמים האסטרטגיה היא דווקא הפוכה

לפעמים התנהגות חשודה היא זו שיכולה לעזור לכם לגלות בגידות של בן הזוג. אם אתם מוצאים זרי פרחים ענקיים בבית עם מכתבים אוהבים מדי, בובות דובי ענקיות ופרוותיות או עגילים יוקרתיים שהוא קנה פתאום אחרי ששנים הוא לא ראה לנכון לקנות – אתם בהחלט יכולים להתחיל לחשוד שבן הזוג שלכם בוגד.

גם במקרה הזה כדאי לאסוף את כל המתנות ולהציב אותו בפני השאלה הברורה – האם אתה בוגד? מאחלים לכם בהצלחה!

 

גבר עם שפתיים על הצווארון

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם חוקר פרטי, אשמח לקבל פרטים.