משרד חקירות מומלץ בדרום

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

☑️ משרד חקירות מומלץ בדרום עם ניסיון רחב מלא בהצלחות.

☑️ ייעוץ ראשוני עם משרד החקירות מומלץ, ללא עלות.

☑️ היכרות מלאה עם הדרום והסביבה.

☑️ עובדים עם הציוד החדשני ביותר בשוק.

☑️ שירותים מקצועיים במחירים אטרקטיביים!

☑️ התאמת הפתרון הטוב ביותר עבורך.

לשיחת ייעוץ עם משרד חקירות מומלץ בדרום:

077-803-9724 📞

 

אנשים רבים נתקלים במהלך חייהם במצבים בהם הם זקוקים למידע מסוים שאינו נגיש אליהם. מידע זה יכול להיות קשור לעניינים פרטיים, עסקיים, כלכליים או פליליים. במצבים כאלו מומלץ לפנות למשרד חקירות מומלץ בדרום ולהיעזר בו על מנת להשיג את האינפורמציה הנחוצה.

פנייה למשרד חקירות בדרום עדיפה על פנייה למשטרה משום שמשרד החקירות יבצע את העבודה בצורה יעילה, מהירה ומסורה יותר. משרד החקירות יסייע לכם לגלות את האמת, יפעל בצורה מקצועית ויסודית וישתמש באמצעים טכנולוגיים, מיוחדים ועדכניים.

 

מהו משרד חקירות מומלץ בדרום?

משרד חקירות מומלץ בדרום הינו משרד מיוחד העוסק באיסוף מידע וביצוע מחקרים פרטיים עבור לקוחותיו. המשרד יסייע ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ישקיע מאמצים רבים וייעזר בכל האמצעים החוקיים הנגישים לו על מנת למצוא את המידע ולסייע ללקוח. המידע שהצוות המנוסה של משרד החקירות יאסוף ישמש את הלקוח עבור תהליכים פרטיים, משפטיים ועסקיים.

 

באילו תחומים משרד חקירות מומלץ בדרום עוסק?

משרד חקירות מומלץ בדרום יעסוק בתחומים רבים ושונים. משרדי חקירות מבצעים עבודות מחקר עבור עניינים פרטיים כגון חקירות אישות ועבור עניינים עסקיים. קיימים משרדי חקירות המתמקדים בנושאים מסוימים ומעדיפים להתרכז בתחום ספציפי. להלן רשימה חלקית של תחומים בהם משרדי חקירות עוסקים:

 • חקירת בגידה: ניתן להיעזר במשרד החקירות על מנת לאמת בגידה של בן הזוג. הצוות של משרד החקירות יבצע מעקבים וישתמש במגוון אמצעים על מנת לחשוף מה בן הזוג מסתיר והאם הוא בוגד בלקוח.
 • חקירה טרם חתונה: פעמים רבות אנשים בוחרים לפנות למשרד חקירות על מנת להשיג מידע בנוגע לאדם איתו הם מתחתנים. בעזרת חקירה זו הם מגלים מידע שבן זוגם הסתיר מהם וחושפים מי הוא באמת.
 • חקירה כלכלית: ניתן לפנות למשרד חקירות על מנת שיבצע חקירה כלכלית שתשקף את היכולות הכלכליות של אדם או של עסק מסוים.
 • חקירות פליליות: ניתן להיעזר במשרד חקירות על מנת להשיג ראיות שמעידות על התנהגות פלילית של אדם מסוים.

משרד חקירות מומלץ בדרום

 

כיצד לבחור משרד חקירות מומלץ בדרום?

בחירת משרד חקירות מומלץ בדרום היא תהליך מסובך. ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של משרד חקירות. לפיכך, כאשר בוחרים משרד חקירות יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים ומשמעותיים:

ראשית, עליכם לבחור תקציב מתאים לחקירה הפרטית ולבחור את משרד החקירות על פי העלות של השירות שלו. עלות של חקירה פרטית תלויה במשתנים רבים לרבות: מספר שעות העבודה, מספר החוקרים הפרטיים המסייעים למקרה והמקצועיות של משרד החקירות.

שנית, יש לבדוק האם משרד החקירות מנוסה בחקירות פרטיות בכלל ובתחום החקירה הפרטית שלכם בפרט. ניסיון וותק בתחום יסייע למשרד החקירות לבצע את העבודה ביעילות, מהירות ומקצועיות ולהניב תוצאות טובות יותר.

לאחר מכן, חפשו המלצות וחוות דעת על צורת העבודה של משרד החקירות וקבעו פגישה ראשונית עם צוות המשרד. ודאו שהחוקרים הפרטיים העובדים במשרד הם עובדים מסורים, רציניים, חביבים ומתחשבים שמתייחסים למקרה שלכם ברגישות וכובד ראש.

 

עריכת חקירה עסקית בעזרת משרד חקירות מומלץ בדרום

עסקים רבים משתמשים במשרדי חקירות על מנת לאסוף מידע בעניינים עסקיים שונים לרבות:

 • איסוף מידע הנוגע למתחרים ואיומים פוטנציאלים.
 • איסוף מידע שילמד את בעלי העסק על השיטות ועל דרכי העבודה של המתחרים בשוק.
 • חשיפת הזדמנויות עסקיות יעילות וטובות שיועילו ויסייעו לעסק.
 • ביצוע בדיקת רקע וחקירות כלכליות.
 • ביצוע מחקר מקיף על העובדים בעסק ועל המועמדים לעבודה.
 • איתור נכסים.

 

עריכת חקירת גירושין בעזרת משרד חקירות מומלץ בדרום

פעמים רבות משתמשים בחוקרים פרטיים על מנת לקבל סיוע באיסוף מידע וראיות עבור משפטי גירושין. משרד חקירות העוסק בתחום חקירות הגירושין צריך לעבוד בצורה רגישה ולהתחשב במצב העדין ובמורכבויות הנפשיות. החוקר הפרטי יסייע ללקוח לקבל מידע שיועיל לו ויגרום לו לנצח בתיק ולקבל את מבוקשו. במידע עשוי לסייע הן בחלוקת הרכוש והן בהסדרי המשמורת.

 

ביצוע מעקב אחר עובדים

ניתן לפנות למשרד חקירות על מנת לבצע מעקב אחר עובדים בעסק או אחר מועמדים לעבודה. מנהל העסק יפנה למשרד חקירות מנוסה בתחום ויבקש לבצע מעקב אחר עובד או מועמד.

משרד החקירות יאסוף מידע בעזרת הרשתות החברתיות, בעזרת מעקבים וצילום סמוי ובעזרת תשאול ודיבוב של מקורבים לעובד. בעזרת מידע זה המנהל יקבל מידע על העובד ויבין האם הוא אמין ונאמן לעסק או לא.

 

חקירת בגידה

זוגיות היא עניין מורכב ומסובך שעלולים להתעורר בו בעיות שונות. אחת הבעיות הנפוצות שמתעוררות בזוגיות היא בגידה של אחד מבני הזוג בשני. ישנם מקרים בהם אחד מבני הזוג חושד שבן הזוג השני בוגד בו אך הוא לא מצליח להוכיח זאת.

שינוי בהתנהגות ובהופעה החיצונית, ביצוע שיחות טלפון מסתוריות והיעדרויות תכופות מהבית עלולים לעורר חשדות לבגידה שיובילו לפנייה למשרד חקירות בדרום. משרד החקירות יאסוף מידע לגבי הבגידה וישלול או יאמת את החשדות של בן הזוג.

 

ביצוע מעקבים ותצפיות בעזרת משרד חקירות מומלץ בדרום

המעקבים והתצפיות מהווים כלי ראייתי משמעותי שמסייע לחשיפת האמת בחקירה הפרטית. משרד חקירות מומלץ בדרום ייעזר במעקבים בהם הוא מתחקה אחר אדם ובוחן את צורת ההתנהגות שלו על מנת להשיג מידע. מעקבים ישמשו אותנו לחקירות פרטיות בכל התחומים והסוגים לרבות: חקירות בגידה, חקירות כלכליות ואיתור אנשים.

 

אמצעים טכנולוגיים לחקירות פרטיות

משרד חקירות מומלץ בדרום ישתמש במגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים על מנת לקבל את המידע ולסיים את החקירה. להלן רשימה חלקית של מספר אמצעיים טכנולוגיים שיסייעו לחוקרים פרטיים במהלך החקירה הפרטית:

 • מצלמות נסתרות: חוקרים פרטיים ישתמשו במצלמות נסתרות עדכניות שיסייעו לנו לקבל תמונות באיכות גבוהה של המתרחש בבית, בכלי הרכב או במשרד בו התקנו אותן. כאשר מתקינים מצלמות נסתרות יש לפעול ביצירתיות ולוודא שאף אחד לא יבחין בהן.
 • חיישני תנועה: נשתמש בחיישני תנועה על מנת להשיג מידע אודות אובייקטים שונים. מערכת זו מציגה תמונה והקלטה עשר שניות טרם הכניסה של האובייקט למרחב.
 • איתור מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה: ניתן להשתמש ש בציוד משוכלל על מנת לזהות מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה ולמנוע מעקב אחרינו. ציוד זה מבוסס על זיהוי אותות השידור של המכשירים.
 • ציוד הצפנה משודרג לטלפון: על מנת להשתמש בטלפון בדיסקרטיות ובחופשיות ניעזר בציוד ההצפנה שימנע מעקב והאזנה אחר הטלפון והשיחות המבוצעות בו.
 • רחפנים: רחפנים הם כלי יעיל ושימושי שיסייע לנו לקבל תמונה גם ממקומות צפופים, ללא שימוש בכוח אדם ובעלויות יקרות במיוחד.
 • תוכנות לאיכון טלפוני.

 

כיצד ניתן לעבוד במשרד חקירות מומלץ בדרום?

בגירים בעלי אזרחות ישראלית וללא עבר פלילי שסיימו 12 שנות לימוד רשאים להתחיל בתהליך קבלת רישיון לעבוד כחוקרים פרטיים במשרד חקירות מומלץ.

אנשים אלו ייעזר בקורסים מיוחדים לחוקרים פרטיים בה ילמדו טכניקות חיוניות וחשובות לעבודתם. לאחר מכן, הם יגישו מעומדות להתמחות במשרד חקירות מוסמך ומנוסה. לאחר שנות ההתמחות משרד המשפטים יעניק להם רישיון המאשר להם לעסוק בתחום.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

0 +
שנות ניסיון
% 0
דיסקרטיות וסודיות
0 +
מקרים שטופלו
7/ 0
זמינים עבורכם מסביב לשעון

רוצים שנחזור אליכם לייעוץ חינמי? השאירו פרטים

100% סודיות ודיסקרטיות - בהתחייבות!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים
מידע נוסף בנושא