5 סוגי חקירות שניתן לעשות עם חוקר פרטי

חוקר פרטי הוא בעל מקצוע העוסק באיסוף מידע עבור לקוחות. בניגוד לחוקרים משטרתיים, חוקר פרטי עושה זאת באופן אזרחי לחלוטין ומשרדי חקירות פרטיים מתוגמלים לפי התיקים אותם הם בוחרים לקחת. חוקר פרטי משתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שונים במסגרת עבודתו עבור איסוף המידע ועליו לפעול בהתאם לחוק החוקרים הפרטיים וכללי אתיקה מחמירים.

 

מהם סוגי החקירות הפרטיות שניתן לבצע?

ישנן סוגים מגוונים של חקירות פרטיות העשויות להיות רלוונטיות לסיטואציות רבות. לדוגמא:

 

  1. חקירות בנושאי זוגיות ומשפחה

אחד הנושאים הנפוצים בהם אנשים נעזרים בחוקרים פרטיים היא בנושאי זוגיות ומשפחה, ובפרט נאמנותו של בן או בת הזוג. מטרתה של חקירה פרטית בנושאים אלו היא לשפוך אור על התמונה המלאה על מנת שהצד שהזמין את החקירה ידע כיצד להתנהל על בסיס האמת לאמיתה ולא רק על בסיס חשדות לא מבוססים. מדובר בנושאים רגישים מאוד ולכן ישנה חשיבות רבה לדיסקרטיות, מקצועיות ושמירה על כללי האתיקה.

 

  1. חקירות עסקיות

חקירה של חברות וארגונים למטרות שונות. חקירה עסקית יכולה להיות למטרת למידה ממתחרים ואיסוף מידע עליהם או לחילופין עבור קבלת מידע אמיתי ומהימן על מצבן הכלכלי של חברות בטרם אנחנו עושים איתן עסקים. חקירה עסקית יכולה להתקיים כולה בתוך ישראל ולעיתים נדרש גם לבצע חקירה בין לאומית על חברה הפעילה גם בחו"ל.

 

  1. חקירות בחו"ל

ישנן סיטואציות מגוונות בהן יעלה הצורך לבצע חקירה פרטית בחו"ל. סיטואציות שכאלו יכולות לכלול איתור נעדרים, חקירה אודות מעשיו של בן או בת זוג שעובד בחו"ל, חקירה אודות עסק מתחרה, חקירה אודות מצב כלכלי של חברה שאנחנו עושים איתה עסקים ועוד. במקרים רבים חקירה בחו"ל יכולה להתפתח מתוך חקירה שאנחנו מבצעים בארץ כאשר "העלילה" מסתבכת, למשל: מבצעים חקירה אודות נאמנותו של בן זוג ובמסגרתה מגלים שהוא מסתיר נכסים בחו"ל וכדומה.

 

  1. חקירות טכנולוגיות

כיום לא ניתן להתנהל ללא טכנולוגיה: רוב האנשים פעילים ברשתות החברתיות, מחליפים מסרים באפליקציות, מתניידים ונעזרים בטכנולוגיות GPS ועוד. ישנם מקרים בהם אנחנו חושדים שגורמים עוינים עושים שימוש בטכנולוגיה לרעתנו, למשל: הטרדות באפליקציות שונות, גניבת מידע סודי, פריצה לחשבונות אישיים וכדומה. בדיוק למטרה זו נעזרים בחוקר פרטי טכנולוגי המתמחה בתחום זה וברשותו האמצעים לבדוק את העניין.

 

  1. חקירה בשירות עורך דין

במקרים רבים עורכי דין נעזרים בשירותם של חוקרים פרטיים, למשל על מנת להשיג ראיה שהם נזקקים לה כדי לשפר עמדות בהליך משפטי. לעיתים גם במקרים שנראים אבודים ניתן לשנות את המצב. מקרים נוספים בהם חוקר פרטי יכול לסייע לעורך דין הם איתור חייבים, הקלטות, ביצוע מסירות אישיות, שירותי פוליגרף ועוד.

 

זקוקים לשירותו של חוקר פרטי? פנו למשרד המתמחה בעניין

ליאור משרד חקירות הינו משרד מנוסה לחקירות פרטיות המתמחה בכל סוגי החקירות השונים. בזכות מקצועיות בלתי מתפשרת, ניסיון רב שנים והאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, ליאור משרד חקירות יסייעו לכם בכל עניין שתצטרכו ויספקו תשובות לשאלות שלכם בלי לשרוף אתכם.

 

חקירות

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לא תאמינו כמה פשוט זה יהיה כשאנחנו בצד שלכם, חייגו עכשיו:
(דיסקרטיות מובטחת)
תוכן עניינים
שירותים נוספים באותו איזור
איזורי שירות נוספים
חוקרים פרטיים
חוקר פרטי
חוקר פרטי משקיף