האם מומלץ לבצע תמלול משפטי בזמן חקירה?

ישנן שאלות רבות בנוגע לתחום של תמלול משפטי, ואנחנו כאן כדי לענות על כולן. המשיכו לקרוא כדי לדעת מה זה תמלול משפטי, למה זה חשוב ואפילו תוכלו לקבל המלצה לחברת תמלול מקצועית.

 

מה זה תמלול משפטי?

תמלול משפטי הוא תהליך הקלדת כל סוג של הליך משפטי מהמילה המדוברת (כולל קבצי שמע) למסמך טקסט כתוב שעוצב בקפידה כך שתוכל למצוא את המידע שאתה זקוק לו בקלות.

לעורכי דין ולכל מי שעובד לצידם יש הרבה דברים שמעסיקים אותם, לא משנה באיזו תעשייה ובמומחיות הם עובדים. רבים עובדים בסופו של דבר בשעות ארוכות בזמן שהם עוברים על מסמכים חיוניים, ראיונות ואפילו הקלטות בבית המשפט.

מציאת דרכים לייעל את התהליך היא חיונית, במיוחד אם ברצונך להגדיל ולתת יותר לקוחות.

תמלול יכול לעזור בכך, ומאפשר לך למסור קבצי שמע של ראיונות, הקלטות בבית משפט, ולקבל בתמורה מסמך טקסט קל לקריאה ומהיר לסריקה. אם אתה חושש שלמתמללים לא יהיה את הניסיון הדרוש בכדי לבצע את העבודה היטב, יש לנו חדשות טובות: חברת ד"ר לוגי מציעה שירותי תמלול משפטי מקצועיים.

 

איך עובד התמלול המשפטי?

כיום, תעשיית התמלול צומחת במהירות. השירותים יכולים לכלול תמלול של תצהירים, עדויות, דיונים רשמיים בבית המשפט, חקירות, מכתבי לקוח, תסקירים משפטיים והתכתבויות משפטיות כלליות. כל זה נעשה מהקלטות שמע – כולל קלטות פיזיות, קבצים דיגיטליים ווידאו – ויוביל בתמורה למסמך מעוצב לחלוטין.

זה יכול להיות שינוי במשחק עבור עורכי דין, במיוחד מכיוון שיש להם היקף כל כך גדול של מידע לסקור ולתעד המתרחש בנקודות זמן שונות.

 

במה שונה תמלול משפטי מקלדני בית משפט?

עורכי דין רבים בעבר הסתמכו אך ורק על כתבי בית משפט ועל התמלילים שהם מספקים מבלי להבין שיש אפשרויות נוספות העומדות בפניהם בנוסף לשירותים הספציפיים הללו.

באופן מסורתי, קלדני בתי משפט הם עובדים מורשים אשר השתתפו בהליך בבית המשפט ויצרו תמליל של המתרחש במהלך המשפט. זה קורה בזמן אמת ודורש קצב עבודה מהיר. למרבה המזל, הקלדנים מסוגלים להקליד קיצורים, שהמחשבים שלהם ממירים אחר כך למילים ומשפטים מלאים לפני שהקלדן מבצע הגהה למסמך כולו טרם השליחה לבתי משפט ולעורכי דין.

 

מדוע כדאי להשקיע בתמלול משפטי?

תעשיית התמלול המשפטי פורחת בימים אלו, וזאת מכיוון שמדובר בזמן יציב והשקעה כספית עבור משרדי עורכי דין מכל הסוגים והגדלים.

אחת הסיבות הגדולות והברורות ביותר לשימוש בשירותי תמלול חוקיים, כמובן, היא שזה יחסוך לכם כמות מדהימה של זמן. במקום לנסות להאזין דרך קבצי שמע לקטעי מידע שאתה צריך או לשכור מישהו אחר לשם כך, תקבל מסמך יחיד קל לסריקה המכיל את כל מה שאתה צריך. אז אל תבזבז זמן וצור קשר עם ד"ר לוגי עבור תמלול משפטי.

 

כלי משפטי

ספר חוקים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לא תאמינו כמה פשוט זה יהיה כשאנחנו בצד שלכם, חייגו עכשיו:
(דיסקרטיות מובטחת)
תוכן עניינים
שירותים נוספים באותו איזור
איזורי שירות נוספים
חוקרים פרטיים
חוקר פרטי
חוקר פרטי משקיף