תפקידי הבלש הפרטי

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

אם לאחרונה הבנת שכנראה שאחד מהעובדים בעסק שלך לא מתנהג כשורה, פוגע בעסק או גונב ממנו, ברור שתרצה לעשות משהו בנידון. עם זאת, רגע לפני שאתה תובע את אותו עובד, מפטר אותו או יוצא כנגדו לכל מלחמה אחרת, ברור שאתה צריך להיות בטוח בעובדות. לכן כדאי שתפנה אל בלש פרטי, שכן התפקיד הראשי של בלש כזה הוא לשפוך אור על הדברים. למעשה בלש פרטי צריך להיות עסוק בליקוט המידע לגבי הסוגיה שעליה מדובר. לשם כך יש לא מעט פעולות שהוא יוכל לבצע, כמו חקירות מול אנשים, מעקבים ועוד. לא אחת קורה שלבשל הפרטי יש תפקיד מפתח בהמשך התהליך שכן בסופו של דבר הוא האדם שישפוך אור על המצב והוא זה שיעזור לך להבין האם החשדות שלך היו נכונים או לא. לכן אנחנו ממליצים לך לבדוק היטב באיזה בלש אתה בוחר, כי ברור שלא כל איש מקצוע כזה יידע לבצע את התפקיד שלו בצורה מספיק טובה ומוצלחת.

גבר מוסווה

הדרך לבחור את הבלש הפרטי שלך

יש לך התלבטות? לא בטוח לאיזה בלש פרטי כדאי לך לפנות? אם כך, כדאי שתבדקו כל מה שאתה יכול אודותיו ואודות השירות שהוא מציע. האם, לדוגמא, מדובר על איש מקצוע שיש לו כישורים בתחום היחסים הבינאישיים? והאם אותו בלש פרטי יודע גם לתפעל את כל הציוד האלקטרוני שבו נעשה שימוש בתחום הזה? האם הלקוחות האחרים שכבר קיבלו מהבלש ומהמשרד שלו שירות יצאו מרוצים? כמובן שכדי לענות על כל השאלות האלה לא מספיק לדבר עם הבלש. זה אומנם טוב ויפה שהבלש המלומד יזמין אותך למשרד שלו, אך בסופו של דבר, אין כמו לקרוא חוות דעת אודות השירות שלו. יש היום לא מעט אתרים ופלטפורמות שונות שבהן תוכל לקרוא את כל המידע אודות לא מעט בלשים פרטיים, אז למה שלא תעשה זאת? כך תוכל להתרשם מהשירות שכל אחד יוכל להציע לך, מה שיעזור לך לבחור את הבלש הנכון לך.

בלש שעובד בצורה חוקית

לא כל האנשים מודעים לכך, אך כדי להיות בלש פרטי זה לא באמת מספיק להיות אדם סקרן או מהיר חשיבה. זה גם לא מספיק לעשות קורסים שונים בתחום החקירה, שכן בסופו של דבר, צריך גם רישיון. לכן, אם חשבת לרגע לקבל שירות מבלש פרטי שאין לו רישיון, כדאי שתעצור לרגע. לא תהיה לך שום אפשרות להשתמש בכל הנתונים של החקירות שיבצע הבלש אם הוא יעבוד בצורה לא חוקית ואם הוא יעבוד ללא הרישיון הנדרש. לכן, אם אתה יכול לבדוק את הנושא הזה ולראות שאתה בוחר איש מקצוע שיש לו רישיון, זה כמובן עדיף. לבסוף, יש טעם גם לראות כמה זה יכול לעלות לך. כמובן שהמחיר יכול להשתנות בין הבלשים הפרטיים השונים שעובדים בתחום הזה, אך גם נתוני החקירה המבוקשת ישפיעו על העלות. האם המעקב והחקירה מתבצעים בישראל או מחוצה לה? האם מדובר על חקירה מורכבת שיש בה לא מעט מעורבים או שצריך לעקוב רק אחרי אדם אחד? כדאי לזכור שאומנם שירותיו של הבלש לא זולים, אך פעמים רבות הם בלתי נמנעים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים
מידע נוסף בנושא