בלש פרטי במנחמיה

☑️ בלש פרטי במנחמיה ימצא עבורך את הפתרון.

☑️ זמינות מיידית לחקירה.

☑️ היכרות מלאה עם מנחמיה וסביבתה.

☑️ עובדים עם הציוד החדשני ביותר בשוק.

☑️ שירותי חקירה ובילוש במחירים אטרקטיביים!

☑️ ייעוץ ראשוני עם בלש פרטי – חינם.

לשיחת ייעוץ עם בלש פרטי במנחמיה:

077-803-9724 📞

 

בלש פרטי במנחמיה

תחום החקירות הפרטיות התפתח מאוד בשנים האחרונות. טכנולוגיית החקירה התפתחה והתקדמה, הצורך לחקירות פרטיות עלה ויותר אנשים מעוניינים לעסוק כחוקרים פרטיים. כיום קיימים ברחבי הארץ משרדי חקירות רבים שבהם עובדים בלשים פרטיים מוסמכים שמסייעים ללקוחות המשרד לקבל את המידע הנחוץ להם.

כאשר מתעורר אצלכם צורך במידע מסוים שאתם לא מצליחים להשיג בכוחות עצמכם, עליכם לפנות לבלש פרטי במנחמיה. הבלש הפרטי ישקיע את מירב מאמציו וינסה להשתמש בכל האמצעים החוקיים על מנת לסייע לכם.

 

מהו בלש פרטי ומתי הוא יסייע לכם?

בלש פרטי הינו אדם שהוסמך לעבוד במשרד חקירות ולסייע ללקוחות בעזרת איסוף מידע וניהול חקירה. בלש פרטי במנחמיה יעסוק בנושאים שונים בתחום האזרחי ויעבוד מול לקוחות עסקיים ופרטיים. מומלץ לפנות לחוקר פרטי כאשר אתם נתקלים באחד מהמקרים הבאים:

 • חשד בבגידה: כאשר בן זוג חושד שבן זוגו בוגד בו, עליו לפנות לחוקר פרטי ולבקש ממנו סיוע. הסימנים לבגידה כוללים: שינוי בהתנהגות, שינוי במראה חיצוני, פרנואידיות, היעלמויות תכופות ושקרים רבים.
 • אדם נעדר: כאשר אדם נעדר מביתו למשך זמן רב יש לפנות לבלש פרטי במנחמיה שיסייע במציאת הנעדר ויגלה פרטים נוספים בנוגע לגורלו.
 • צורך במודיעין עסקי: כאשר מתעורר צורך במודיעין עסקי הקשור למתחרים או מוצרים בשוק יש לפנות לבלש פרטי במנחמיה שיאסוף עבורכם את המידע.
 • חשד בעובדים: בעלי עסק רבים בוחרים לפנות לחוקרים פרטיים בשל חשד באחד מהעובדים בעסק שלהם. החוקרים הפרטיים מבצעים מעקבים אחר העובדים החשודים ובודקים האם הם פועלים נגד העסק.
 • רשלנות רפואית: ניתן לפנות לבלש פרטי על מנת לאסוף מידע הנוגע לרשלנות רפואית. החוקר הפרטי יבין את נסיבות המקרה ויאסוף עבורכם הוכחות שישמשו אתכם במהלך המשפט ויסייעו לכם להרשיע את הרופא או לקבל פיצוי הולם.

 

מדוע ישנה חשיבות לבחירה טובה של בלש פרטי

ישנה חשיבות גדולה לבחירת הבלש הפרטי. כאשר אנו פונים אל בלש פרטי אנו מעוניינים בעבודת מחקר יעילה ומהירה שמבוצעת בצורה טובה ומקצועית. העסקת בלש לא טוב עבור ביצוע העבודה עלולה לפגוע באנשים המעורבים במקרה.

בנוסף, ישנה חשיבות רבה לבחירת בלש אתי ומוסרי שידע לבצע החלטות נבונות ולהתייחס אליכם באופן ראוי. לפיכך, אם בחרתם לפנות אל בלש פרטי ודאו שאתם בוחרים בצורה נכונה.

 

כיצד תבחרו בלש פרטי?

כאשר אתם בוחרים בלש פרטי במנחמיה עליכם לוודא שאתם מבצעים את הבחירה בצורה נכונה ובוחרים בלש פרטי מומלץ, מנוסה, אמין ומקצועי.

ראשית, חפשו המלצות וחוות דעת על דרך העבודה של הבלש הפרטי. ודאו שלבלש יש מוניטין שמציג אותו כאדם אמין ומנוסה שיניב עבורכם תוצאות שירצו אתכם.

שנית, עליכם לברר כמה שנים הבלש עוסק בתחום והאם הוא התנסה בחקירת מקרים דומים למקרה שלכם. לאחר מכן, עליכם לבקש הצעת מחיר ולברר האם עלות השירות מתאימה לתקציב שלכם. לבסוף, עליכם לקבוע פגישה אישית עם הבלש הפרטי ולברר שהוא עומד בתנאים הבאים:

 • רישיון: ודאו שהבלש הפרטי הוסמך על ידי משרד המשפטים לעסוק כבלש פרטי ולעבוד במשרד חקירות. בנוסף, ודאו שהחוקר הפרטי פועל בדרכים חוקיות בהתאם לאתיקה המקצועית של העוסקים בתחום החקירות והבילוש.
 • יושר: ודאו שהבלש הפרטי שבחרתם הוא אדם ישר והגון שעובד עם לקוחותיו בשקיפות וגובה מחיר הוגן ומשתלם.
 • סבלנות: חוקרים פרטיים נתקלים במקרים רבים בהם הם זקוקים לסבלנות ולרוגע. הלחץ בתפקיד והמעקבים בחקירה עלולים לגרום לאיבוד העשתונות. לכן מומלץ לבחור בבלש פרטי סבלן ורגוע.
 • יכולת טכנולוגית מתקדמת: במהלך העבודה כבלש פרטי במנחמיה יש להשתמש באמצעים טכנולוגיים רבים שיסייעו לו לאסוף מידע באופן יעיל יותר. לפיכך, מומלץ לבחור אדם בעל יכולות טכנולוגיות מתקדמות והבנה בכלים הטכנולוגים השונים.
 • סודיות
 • חדות מחשבה
 • קשרים

 

חקירות עסקיות בעזרת בלש פרטי במנחמיה

לעיתים תכופות בעולם העסקים מתעורר צורך לאסוף מידע מסוים על מנת לדעת כיצד לפעול ובאילו אסטרטגיות לבחור. במקרים כאלו מומלץ לפנות לבלש פרטי במנחמיה שיעזור לבעל העסק לגלות מידע עסקי חיוני. הבלש הפרטי יסייע לבעל העסק לגלות מידע על המתחרים שלו ועל היכולות הכלכליות שלהם.

בנוסף, חוקרים פרטיים יסייעו לכם לאסוף מידע הנוגע למוצרים מסוימים, לעובדים ומועמדים לעבודה, ולחקירות רקע חיוניות. בלש פרטי במנחמיה יבצע את העבודה בדיסקרטיות, מהירות ויעילות ויסייע לבעל העסק לפעול בצורה חכמה ולהחליט החלטות מחושבות ושקולות.

 

איתור אנשים בעזרת בלש פרטי

כאשר אדם נעדר רוב האנשים יפנו למשטרה בבקשה לעזרה. אך לצערנו למשטרה אין את כל האמצעים לטפל בכל המקרים ולכן במקרים מסוימים היא מתייאשת מהמקרה. לפיכך, מומלץ לפנות לבלש פרטי במנחמיה שיפעל במהירות ויעילות וישקיע את כל מאמציו על מנת לפתור את המקרה.

במשך התהליך החוקר הפרטי יפנה למשרד הפנים, יבדוק את הכתובות של הנעדר, יבדוק את הרכישות של כרטיס האשראי של הנעדר ויתשאל אנשים קרובים אליו.

 

חשיפת בגידות בעזרת בלש פרטי במנחמיה

כיום בגידה מהווה תופעה שכיחה ונפוצה בקרב זוגות נשואים. כאשר אחד מבני הזוג חושד שהשני בוגד בו הוא יפנה לחוקר פרטי שיברר האם החשדות נכונים בצורה דיסקרטית ומהירה. חשיפת הבגידה יכולה לסייע בהליכים משפטיים ולגרום לבן הזוג להודות באמת. החוקר הפרטי יועיל בחשיפת בגידות מכל הסוגים לרבות בגידה וירטואלית, בגידה ממושכת, בגידה חד פעמית ועוד.

 

איסוף ראיות למשפט בעזרת בלש פרטי

כאשר אדם נתבע או תובע במשפט, עליו להגיע מוכן עם ראיות שמוכיחות את טענתו במשפט. ככל שהראיות אמינות ואיכותיות יותר כך הסיכוי לניצחון במשפט גדול יותר. לפיכך, מומלץ לפנות לבלש פרטי במנחמיה שיסייע לכם לאסוף מידע ולהגיע למשפט עם הוכחות שיצדיקו את הצד שלכם ויובילו לניצחון במשפט.

 

אילו סוגי חקירות מבצע הבלש?

בלש פרטי במנחמיה מבצע חקירות מסוגים שונים כגון:

 • חקירות כלכליות: חקירות בהם הבלש הפרטי אוסף מידע לגבי היכולות הכלכליות והחובות של אדם מסוים. חקירות אלו יסייעו לבעלי עסק לבחור אסטרטגיות ולהחליט כיצד לפעול.
 • חקירות סיעודיות: חקירות בהם הבלש מתחקה אחרי אנשים מבוטחים ובודק האם הם דיווחו אמת בנוגע למסוגלות ולכישורי החיים שלהם.

 

מהו המחיר של בלש פרטי במנחמיה

עלות השירות של בלש פרטי תלויה במשתנים רבים. לפיכך, כאשר אתם מעוניינים להעסיק חוקר פרטי שיפתור את המקרה שלכם עליכם לפרט בפניו את המקרה שלכם ולבקש הצעת מחיר על עלות שירותיו. המחיר של השירות תלוי במשתנים הבאים:

 • שעות העבודה: העלות של שירות הבלש תלויה במספר השעות שהוא משקיע עבור העבודה. רוב הבלשים הפרטיים יבקשו כ- 350 שקלים עבור שעת חקירה.
 • מרחק: המרחק שהבלש הפרטי יעבור במהלך עבודתו ישפיע על העלות של השירות.
 • כוח אדם: מספר החוקרים שעוסקים במקרה ישפיע על עלות השירות. ככל שדרוש יותר כוח אדם עבור החקירה כך עלות השירות תהיה גבוהה יותר.
 • סוג המקרה: סוג המקרה והפרטים הקטנים ישפיעו על עלות השירות. ככל שמקרה מסובך יותר ודורש יותר מאמץ כך העלות תהיה גבוהה יותר.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים