בגידות בחדר כושר

חדר הכושר הפך בשנים האחרונות למקום שוקק חיים, אליו מגיעים רבים ושוהים בו במשך זמן לא מבוטל. הוא מספק מכשירים ומאמנים לנוחות המנויים, אך לצד זאת גם מספק חברה אשר לעיתים מעודדת, תומכת, ומתמרצת אך לעיתים גם עלולה להוביל ליצירת קשרים רומנטיים כאשר המעורבים נשואים או במערכות יחסים אחרות, לכך יש לשים לב ובמידת הצורך אף לפנות לחוקר פרטי. במאמר זה נסקור את כל מה שאתם צריכים לדעת על בגידות בחדר כושר.

 

מפגשים בחדר כושר

הן בשביל לשמור על הבריאות והן בשביל ליצור\לשמור על המראה המונים נוהרים לחדרי הכושר בתדירויות שונות, יש שההגעה לחדר הכושר והאימון בו יהיו לסימון וי עבורם ויש שחדר הכושר יהווה בשבילם פעולה מהנה. בשני מקרים אלו המטרה היא כאמור בריאות ומראה.

אך לעיתים נוספת מטרה, פגישת קבועה עם אדם וקיום רומן עימו. העניין טבעי והגיוני לחלוטין, שכן פגישה בתדירות גבוה וקבועה עם אדם מסוים יכולה להביא להיכרות קרובה ורצון לקרבה בין השניים. אך אין זה נכון כאשר אחד או שניים מן המעורבים ברומן נשואים או נמצאים במערכת יחסים אחרת.

 

מפגשים בחדר כושר

 

בגידות בחדר כושר – למה דווקא שם?

חדר הכושר הינו מקום לבריאות הגוף ולפיתוחו ואליו מגיעים מגוון רחב של אנשים בכלל הגילאים. עם זאת, כחלק מההגעה של אנשים רבים לאותו מקום, הוא הופך גם למקום מפגש, וכך למעשה נוצרת היכרות ואף פגישה חוזרת באופן קבוע ותדיר עם אנשים שונים כאשר נרכש מנוי שנתי לחדר כושר.

אך איך למעשה מתפתחת ההיכרות כאשר אימון עוסק בפיתוח אישי? פרט ל'שמירה' בהרמת משקולות המחייבת שיתוף פעולה בין שניים, לעיתים ישנה המתנה בתור למכשיר המעודדת שיחה.

ויותר מכל, הן המחמאות שניתנות מסביב ו'ניסיון' ללמד כיצד לבצע את האימון בצורה הטובה ביותר כאשר לעיתים אף מעורבות נגיעות שונות לטובת ההכוונה. אלו מהווים בסיס יציב ליצירת קשרים שעלולים להתפתח לרומנים. אך עם זאת, חשוב לדעת כי אין זה בהכרח מוביל ישירות לרומנים, ולרוב, הביקור בחדר הכושר אכן ממלא את תפקידו בלבד – בריאות ופיתוח הגוף.

 

בגידות בחדר כושר - למה דווקא שם?

 

מתי לחשוד?

כמובן שאם בן\בת הזוג מנויים לחדר כושר ומבקרים בו באופן תדיר ואף רב, אין זה אומר בהכרח כי מדובר בבגידה, שהרי מכון כושר נועד למילוי הצורך של אימון בצורה טובה ונוחה, ולרוב בהחלט משמש לכך. אך כן רצוי לשים לב לסימנים מחשידים במידה ומופיעים.

 

מתי לחשוד?

 

אלו יכולים לבוא לידי ביטוי באימונים ארוכים מהנורמה, התגנדרות מוגזמת לאימון, רכישות באופן חריג של מותגי ספורט שונים, וכן הסימנים הידועים המעידים על בגידה באופן כללי – שמירה מוקצנת על פרטיות המתבטאת בסיסמאות במכשירים טכנולוגים, רכישות חריגות, הוצאת מזומנים רבים ועוד.

בגידות בחדר כושר
בגידות בחדר כושר

מה עושים כשיש חשד?

כאשר מתעורר החשד יש להיות זהירים איתו, שכן עדיין מדובר בפעולה נורמטיבית, והטחת האשמות ללא כל בסיס עלולה לערר את מערכת היחסים לשווא וליצור תחושות של חוסר אמון כלפי הצד השני. ולכן, יש ראשית לחקור את העניין עד לקבלת תשובה וודאית.

לכך, כדאי יהיה לפנות לחוקר פרטי לענייני בגידות אשר בקיא בנושאים אלו וידע לזהות זאת בקלות וביעילות וללא כל חשד מהצד השני כי מתבצעת חקירה אחריו.  החוקר הפרטי הינו גורם מיומן ומקצועי אשר מכיר לעומק את הסיטואציות השונות וסוגי הבגידות וכן מיומן בהגעה לסיטואציות המתאימות ותיעודן לטובת קבלת הראיות המתאימות.

כמו כן, החוקר הפרטי ידע גם לפעול בדיסקרטיות הדרושה על מנת שלא לעורר חשד בקרב הצד הנחשד , שכן חשד מצידו עשוי לשבש את החקירה וליצור מצבים לא נעימים בין בני הזוג.

 

מה עושים כשיש חשד?

 

כיצד יפעל החוקר הפרטי?

החוקר הפרטי ראשית יאסוף את כלל הפרטים הרלוונטיים אודות הצד הנחקר לטובת בניית תוכנית עבודה.  בין פרטים אלו יהיה כמובן מקום חדר הכושר, החשדות ומקורן. לאחר מכן, לרוב יבצע מעקב, ולכך ירכוש גם הוא כניסה לחדר הכושר בו מתאמן הצד החשוד.

פעולה זו לרוב אינה מסובכת מאחר וחדר הכושר הינו מקום ציבורי המאפשר כמעט לכל אדם להיכנס אליו (בתשלום כמובן) ולכן החוקר לא יראה חשוד, בנוסף, הצד החשוד ככל הנראה לא מכיר את החוקר שכן הוא גורם חיצוני ולכן לא יחשוד בדבר.

החוקר יכול להשתמש במצלמות נסתרות ואף לשוחח עם הנ"ל ובכך להשיג פרטים אשר יסייעו בהגעה לראיות. לאחר קבלת תמונה מלאה עם הוכחות לקיום או אי קיום בגידה, יביא אותן החוקר אל הצד הפונה בכדי שיוכל לקבל החלטה שקולה.

 

כיצד יפעל החוקר הפרטי?

 

למה חשוב לפנות לחוקר פרטי?

כאשר ישנו חשד לבגידה, עם כמה שנרצה, הוא לא פשוט יעלם, הוא יישאר, וכן חיים לצד חשד במערכת היחסים הם חיים לא פשוטים שעלולים להוביל לפרידה וגירושין – גם אם לא באמת התרחשה בגידה אלא קיים רק החשד.

ולכן, חשוב מאוד שאם יש חשד, להפיג אותו בחקירה לעומק של המקרה באמצעות חוקר פרטי – כך, מחד באם יתברר כי אכן התרחשה בגידה, יהיו לכם הראיות והוודאות שזה קרה ועימן אף תוכלו להגיע לבית משפט אם תבחרו בגירושין, ומאידך, אם יתברר כי היה זה חשד שווא, תוכלו להמשיך בחייכם ברוגע ובוודאות שהצד השני נאמן לכם.

 

למה חשוב לפנות לחוקר פרטי?

 

לסיכום

מטרתו של חדר הכושר היא קודם כל אימון ופיתוח הגוף, אך לצד זאת, יש רבים שעבורם ישנה מטרה נוספת בחדר הכושר – מקום מפגש, הן ליצירת חברים והן ליצירת קשרים רומנטיים. קשרים רומנטיים הנרקמים בחדר הכושר יכולים להיות קשרים יפים אך לא כאשר אחד או שני הצדדים כבר במערכת יחסים עם אדם אחר.

כאשר עולות החשדות כי בני הזוג מבלים בחדר הכושר גם לטובת המטרה השנייה עקב סימנים שונים, חשוב מאוד יהיה לפנות לגורם מקצועי, חוקר פרטי אשר יברר האם החשד נכון וידע להביא לפניכם את כלל הראיות והמידע הנחוץ על מנת שתוכלו לקחת את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Picture of סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

ברוכים הבאים לסיירת החוקרים הפרטיים בישראל, המובילה בתחום החקירות הפרטיות בארץ. עם ניסיון של עשורים בתחום, אנו מציעים שירותים מקצועיים ומהימנים ללקוחותינו. צוות החוקרים שלנו מיומן ומתמחה בכל סוגי החקירות, ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ולמענה מהיר ויעיל לכל צורך. בחירת סיירת החוקרים הפרטיים בישראל היא בחירה של ביטחון ואמינות. צרו איתנו קשר עכשיו!

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים