זיהוי והוכחת בגידות

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

ישנן בגידות רבות אשר לאחר הגילוי שלהן כלל הנקודות מתחברות ונוצרת הרגשה כי הכל חיכה לנו מתחת לאף, אלו ילוו לרוב גם בתחושות קשות המעלות שוב ושוב את השאלה – איך לא עליתי על זה. ולכן, חשוב להכיר בסימני זיהוי לבגידה ולהיות עם יד על הדופק. כמו כן, כאשר עולה החשד, נכון יהיה לפנות לחוקר פרטי לשם זיהוי והוכחת בגידות ולא לנסות לעקוב אחר בן\בת הזוג לבד בכדי לקבל תשובות.

 

כמה זה כבר קורה?

ישנה נטייה טבעית לחשוב שבגידות מתרחשות יותר בסרטים, בקרב ה'סלב', ופשוט לא אצל האנשים 'הרגילים', ובעיקר לא בסביבה שלנו. אך מדובר בטעות, מתרחשות בגידות רבות, ותמיד התרחשו, אך כעת ישנן דרכים נוספות לבגוד ובהתאם דרכים נוספות לזהות זאת. כל שנותר הוא להיות ערניים, לשים לב לסימנים מחשידים ולפעול בהתאם. עם זאת, חשוב לזכור שלצד סיכויים לבגידה, ישנם גם סיכויים לא מבוטלים שבן\בת הזוג נאמנים לחלוטין ומדובר בטעות ולכן יש לבחון את הצעדים ולפנות לגורם חיצוני מקצועי שמבין בתחום וידע לאמת את המידע ולהכווין על דרך הפעולה.

 

כמה זה כבר קורה?

 

איך נזהה

ישנם סימנים מוכרים המעידים כי יש סיבה לחשוד, וכי יש צורך בבדיקה לעומת האם מתרחשת בגידה. להלן כמה סימנים שאמורים להדליק אצלכם נורה אדומה:

  • בן\בת הזוג מבצעים פעולות חריגות בענייני כספים – אלו יבואו לידי ביטוי הן בהוצאות חריגות במעקב האשראי והן במשיכת מזומנים רבים.
  • בן\בת הזוג מפגינים אהבה בצורה שונה – לרוב, במקרי בגידה, ירגיש הצד הבוגד לא בסדר עם הבגידה ולכן ינסה 'להרעיף' אהבה על הצד השני על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמו.
  • בן\בת עסוק עוסקים במראה בצורה שונה מהנורמה – בעת שנכנס אדם חדש לחיים בתחום הרומנטי, לרוב ישנה הנטייה לנסות ליצור רושם, יצירת הרושם מלווה בטיפוח הגוף וכן בלבוש ובאקססטוריז השונים. ולכן, בעת בגידה ככל הנראה נזהה התעסקות רבה בחיצוניות.
  • בן\בת הזוג מנסים לשמור על פרטיות יתר – בכדי לשמור על עניין הבגידה בסוד, יצטרך הצד הבוגד לטשטש כל אפשרות שהצד הנבגד יגלה את הבגידה, ולכן, בכדי למחוק את עקבותיו יוסיף סיסמאות למכשיר הנייד ולמחשב וכן יבצע שיחות בסודיות.

 

איך נזהה

 

במידה ואתם מזהים לפחות אחד או שניים מסימנים אלו, יכול להיות שאכן מתרחשת בגידה ועליכם לפעול בהתאם.

זיהוי והוכחת בגידות
זיהוי והוכחת בגידות

ולכן, מה הלאה?

לאחר שזיהיתם סימנים מחשידים ועולה בכם החשד כי בן\בת הזוג שלכם בוגדים, כדאי יהיה לפנות לגורם חיצוני אשר עוסק ומבין בסוגיות אלו על מנת לבדוק האם יש אמת בחשדות. חשוב שלא לקפוץ למסקנות טרם קבלת ראיות חותכות המאמתות את הבגידה, שכן האשמת שווא עלולה לפגוע ביחסים בינכם לבין בן הזוג שלא לצורך, פגיעה אשר יכולה להיות אף בלתי הפיכה.

רק לאחר קבלת הוכחות כי אכן התרחשה הבגידה יהיה ניתן לשקול את הצעדים הבאים ודרך העימות מול הצד הבוגד. צעדים אלו משמעותיים ביותר שכן משפיעים על חיינו האישים ועל כן יש לפעול עם שיכול דעת ולא עם הרגש על אף הפגיעה.

למה הוכחות?

במקרי בגידה יהיה חשוב ביותר טרם העימות עם הצד השני לקבל הוכחות בלתי ניתנות לערעור. זאת לאור שתי סיבות: האחת, ללא הוכחות מתאימות, נוכל לגלות כי הייתה זו טעות ובעצם לחבל לעצמנו במערכת היחסים בצורה קשה ביותר.

והשנייה, הוכחות יהיו חשובות בתהליכים משפטים, לרוב בזמן נישואים, מאחר וישפיעו על חלוקת הזכויות בין בני הזוג לטובת הצד הנבגד. בנוסף, במידה וננסה להוכיח את הצד הבוגד טרם קבלת ההוכחות, יהיה זה קשה ביותר למצוא הוכחות מאחר והצד הבוגד מתוקף הידיעה כי מצאו שבוגד, ינסה לטשטש יותר את עקבותיו ואף ינתק את הקשר עם האדם עימו מנהל קשר.

 

למה הוכחות?

 

זיהוי והוכחת בגידות – צעדים חשובים

כאמור ישנם צעדים חשובים ביותר בהם צריך לנקוט בהתעורר חשד על בגידה של בן\בת הזוג:

  • ראשית, אין להטיח את חשדותינו בפני בני הזוג ללא בדיקה.
  • יהיה נכון לפנות לגורם חיצוני, חוקר פרטי אשר יחקור את העניין לעומקו ויציג הוכחות בנושא.
  • לאורך כל החקירה יש לשמור על דיסקרטיות מאחר ובמידה ויתעורר חשד בקרב הצד הנבגד כי הוא נחקר – בהתאם הוא ישנה את צעדיו ויקשה על מציאת הראיות.
  • צריך לקחת בחשבון שיכול להיות שמדובר בחשד שווא וישנה האפשרות כי הצד השני נאמן אלנו ואלו רק צירופי מקרים.
  • יש לבצע הפרדה בין הקושי הרגשי לבין ההחלטות על נקיטת פעולות בהתאם לחשדות ולתוצאות החקירה, שכן פעולה אימפולסיבית מתוך רגש עלולה לשבש את החקירה ואף להביא למבוי סתום.

 

טיימינג משנה?

חשוב לפנות לחוקר פרטי ישר כאשר עולה החשד בבן\בת הזוג, שכן כל יום עלול להיות דרמטי במציאת הראיות. הן מאחר ובן הזוג יכול להתחרט לאחר תקופה ולמעשה בכך לצמצם כמעט לחלוטין את אפשרויות ההוכחות מתוך מעקב, והן מאחר וכל יום בו חיים לצד החשד עלולה להפוך את מערכת הזוגיות לפצצה מתקתקת שכן אי הידיעה המוחלטת ותחושות העלבון מהחשד לבגידה עלולים להתפרץ ולשנות את פני הדברים לשלילה.

 

למה חוקר פרטי?

חוקר פרטי כאמור ידע לפעול בהחלטות שקולות תוך ניסיון, מקצועיות וידע אשר רכש בתפקידו, וזאת בהפרדה מוחלטת מהרגש המעורב בעניין אותו מביא הצד החושד. אלו יחדיו יביאו להוכחות קבילות בצורה יעילה ומהירה. פרט לכך, חוקר פרטי ידע לבצע מעקבים בצורה הדיסקרטית ביותר אשר תבטיח כי הצד הנעקב לא יחוש במעקב ובכך באם יהיה זה חשד שווא – מערכת היחסים בין בני הזוג לא תיפגע.

 

למה חוקר פרטי?

 

סיכום

חשוב מאוד במערכת היחסים להיות ערניים לסימנים מחשידים ולזהותם, אלו יהוו את השלב הראשון בגילוי בגידות. לאחר מכן, יש לפנות לחוקר פרטי, גורם מקצועי אשר ימצא עבורכם את ההוכחות הנצרכות, אלו יאמתו עבורכם האם התרחשה בגידה וכן יהיו חשובים בחלוקת זכויות במידה והעניין יגיע לבית המשפט.

עם זאת, יש לקחת בחשבון כי חשדות יכולים להימצא גם כחשדות שווא, ולכן יש לבחון לעומק את הסימנים ולפעול רק בהינתן הוכחות מתאימות.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים