לוגו חוקר פרטי רקע שקוף

מחירים

עלות חקירות / מחירון חקירות, הם דינאמיים ביותר ומשתנים, מפני שסוג העבודה, גם הוא, עתיד להשתנות ולקבל גוון אחר בכל פעם.

לפעמים, חוקרים פרטיים יוצאים לשטח ואינם יודעים כמה זמן הם יצטרכו להיות שם, ולעיתים שעת מעקב תהיה יקרה יותר בשל מורכבותה.

מחירי חקירות וסוגי חקירות לפניכם. רשמו.

אם שאלתם את עצמכם לאחרונה כמה עולה חוקר פרטי באזורכם, אתם כנראה נמצאים באיזושהי מצוקה, וכדאי תמיד להסתייע אך ורק במקצוענים אמתיים שיספקו לכם דיסקרטיות מוחלטת, תוצאות מהירות ואת האמת שאתם תרים אחריה.

מחירון של שעת מעקב חוקר פרטי מתחילה ב-300 ₪. במקרים מסוימים מעקב חוקרים פרטיים גם יעלה 600 ₪, והכול תלוי במורכבות הכרוכה במעקב.

האם צריך להוציא לשטח חוקרים פרטיים, או שמא מספיק חוקר פרטי אחד? האם צריך לעקוב בלילה, מה שמקשה על הסוואה ומייקר את המעקב? אלו הם פקטורים המשפיעים על תמחור חוקר פרטי לצרכיי מעקבים.

עלויות חוקר פרטי  – עלות חקירות פרטיות

אם אתם זקוקים לשירות פוליגרף במשרד חקירות פרטיות, היו מוכנים לכך שבמקרים מסוימים, חברת חקירות פרטיות תספק לכם בדיקת פוליגרף בעלות של 800 ₪ ומעלה. במקרים מסוימים, בדיקות פוליגרף יעלו גם 1,800 ₪.

אחת השיטות המצוינות עבור מעקבים, התפתחה בשנים האחרונות. לא פעם, אנשים מבקשים לבצע מעקבים באמצעות רחפן.

מחירון מעקב רחפן יעלה לכם בין 2,000 ₪ ל-5,000 ₪, ועליכם לוודא כי אתם בוחרים במקצוענים אמתיים בלבד. כל בחירה אחרת, עשויה להוביל לחשיפת החקירה, לחשיפתכם ולנזקים רבים שאף אחד לא מעוניין בהם.

במידה ואתם זקוקים לשירות חקירה פרטית בסיוע של רכבים, קחו בחשבון שעל כל ק”מ נסיעה ברכב עם חוקר פרטי, התשלום הוא 3.5 ₪.

מחירון חקירות כלכליות, איתורים וזיהוי רכבים

לא פעם, אנשים נזקקים לשירות של חקירות כלכליות. חקירה כלכלית עשויה לנוע בטווח מחירים שבין 1,600 ₪ לבין 3,800 ₪, כאשר המחיר נקבע בהתאם לחקירה כמובן. אם מדובר על חקירות כלכליות מודיעיניות הכוללות עבודה חשאית ומורכבת, המחירים ינועו בין 4,000 ₪ לבין 10,000 ₪.

ניתן לבצע איתור בעזרת חוקר פרטי. חוקרים פרטיים לאיתור מספרי טלפון יעלו לכם בין 400 ₪ ל-1,000 ₪. איתור של בעל חוב עשוי לנוע בין 300 ₪ לבין 1,700 ₪, והכול תלוי בסוג החקירה ובמורכבותה.

לא פעם, אנשים מבקשים את איתורם של רכביהם ותפיסתם. איתור רכב בלבד יעלה לכם עד 2,00 ₪ (מתחיל בדרך כלל ב-800 ₪), ואיתור רכב הכולל תפיסה והחזרה ללקוח יעלה לכם בין 2,500 ₪ ל-6,000 ₪.

איתור כתובת מגורים

איתור כתובת מגורים עם חברת חקירות פרטיות, יעלה לכם 200 ₪ ובמקרים מסוימים גם 500 ₪.

בכל מקרה בו חוויתם עוולה ואתם דורשים פיצוי כזה או אחר, פנו אל חברת חוקרים פרטיים מקצועיים להשבת הסדר. החזירו את עצמכם לשגרה כמה שיותר מהר.

כיצד לבחור משרד חקירות

בחירת משרד חקירות פרטיות נכון, עשויה לחולל את כל ההבדל בין תיקים נחקרים שמסתיימים על צידם הטוב, לבין כאלו שמסתיימים עם תוצאות לא מספקות. משרד

בריונות ברשת וברשתות החברתיות

לצערנו, אנו שומעים חדשות לבקרים על מקרי בריונות ברשתות החברתיות ובכלל בעולם האינטרנט. הסטטיסטיקות מראות תמונה ברורה ומצערת כאחת: ישנה עלייה ניכרת בכמות מקרי הבריונות

מודיעין עסקי

מודיעין עסקי כשמו כן הוא, הנו תהליך שמטרתו איסוף מידע שמאפשר ביצוע וקבלת החלטות שונות במגזר העסקי. ביצוע מחקר מודיעיני עסקי, הנו פעולה ידועה ומוכרת

סקר סיכונים

תנאי הכרחי להצלחתו של כל עסק או מוסד הוא גרף שיפור. גרף השיפור מעיד על תהליך של התקדמות והפקת לקחים מדברים שהחברה עשתה בעבר בצורה

צוואות וירושות

ניתן לשכור חוקרים פרטיים עבור מקרים רבים, ביניהם גם מקרים שאנשים מזייפים חתימות על חוזים, מסמכים, צוואות וירושות. אחד מהמקרים הפליליים המצערים ביותר, הוא המקרה

מחפשים חוקר פרטי ? השאירו פרטים - דיסקרטיות מובטחת!