חקירת אישות

נכתב ע"י חוקר פרטי מוסמך

סקרנים עדכניים חופשים נתונים מדאיגים כי 85% מהישראלים הנשואים בגדו בבני או בנות זוגם, או שאינם פוסלים אפשרות לבגידה בעתיד. כאשר זה המצב שבו אנו חיים כיום אין ספק שתחושת החשדנות עולה בקרב הזוגות ומעלה רצון לגלות האם בן או בת הזוג שלנו בוגד בנו ולכן ניתן לפתוח בחקירת אישות באמצעות חוקרים פרטיים.

 

חקירת אישות

 

נוסף על גרף עליית הבגידות בקרב זוגות נשואים, כך גם יעילות חקירות פרטיות בעיקר בנושא חקירת אישות משתכלל ומשדרג בשנים האחרונות. היכולת לעקוב אחר אדם אחר ללא גילוי שלו אודות המעקב, משתפרת ככול שהטכנולוגיה מאפשרת אמצעי מעקב איכותיים ודיסקרטיים יותר.

בכל אופן, חקירת אישות הינה תחום מורכב ומסובך אשר דורש השקעה רבה של זמן וכסף. שאלת המסוריות סביב הפעלת חקירה אישית סביב אדם שקרוב לנו הינה קריטית וחשובה לדיון בפני עצמה.

בכל אופן, איך שיהיה אין מהווה חקירת אישות תחום לא חוקי כאשר הוא נעשה על ידי משרדים מוכרים ומאושרים לחקירות. במאמר הבא תקבלו סקירה משמעותית אודות חקירות אישות וכיצד תחום זה מתבצע. אם גם אתם חושדים, סקרניים ורוצים לחשוף את האמת העומדת מאחורי החשדות שלכם – הוסיפו לקרוא וגלו את כל הפרטים איך לעשות זאת.

 

מהי למעשה חקירת אישות

חקירת אישות הינה תחום בתוך החקירות הפרטיות אשר נעשות על אדם קרוב בחיים של הלקוח. לרוב, חקירות אישות נעשות אחר בן או בת הזוג וזאת בעקבות לעלייה נכרת במקרי הבגידות בתוך הנשואים במאה העשרים ואחת.

עוד נתון בולט הוא חקירות אישות המבוצעות סביב מקומות עבודה ועסקים בכירים אשר מתנהלים בשגרת עבודה המגלגלת סכומים רבים וכן עסקות הרות גורל, שם לרוב מבקרים קולגות לעבודה לבדוק אחד את השני ביושרם וכנותם.

 

מהי למעשה חקירת אישות

 

מתוך כך, חקירות אישות הינן תחום רגיש מאוד אשר ממצאיו כמו כן עלולים לשנות את חייכם ולגלות אמת מסוימת שיהיה קשה להתמודד עמה, עם זאת חיים תחת ספקנות הינם לא קלים בפני עצמם.

במהלך חקירות אישות, החוקרים עוקבים בצורה מדוקדקת אל תוך מערכות היחסים בין הלקוח לבין הנחקר – מכאן, שגם הלקוח מקבל חדירה רצינית לפרטיות שלו. סיבות נפוצות של לקוחות לפנות למשרדי חקירות עבור חקירות אישות:

  • חוסר אמון באדם קרוב אשר פוגע בטיב הקשר
  • התנהגות לא רגילה אשר מעלה חשדות וחשש
  • אם בתוך זוגיות – ירידה בחשק המיני והתנהגות רומנטית מחשידה
  • שיחות טלפון ארוכות ולא צפויות
  • שפת גוף תמוהה אשר מעלה חשדות להסתרת סודות
  • פליטות פה אשר מעידות על הסתרה
  • מציאת מסמכים מעידים – חיטוט בנייד, או מסמכים פיזיים אשר מראים על חשד לחוסר אמון

 

מהי למעשה חקירת אישות(1)

 

כאשר אתם עושים אחד ועוד אחד ומגיעים למסקנה שבני או בת זוגכם יתכן ובוגדים בכן או שהעמית שלכם לעבודה יתכן ומוהל בכספים או פועל בצורה לא אמינה – מומלץ לפנות לחוקר פרטי שיעזור לכם לפתור את התעלומה וזאת לאחר שקלול כל הסיכונים. אין ספק, שפנייה לגורמים מטפלים כמו יועצי זוגיות או מגשרים עשויים גם לעשות את העבודה מצוין ולעזור לכם.

חקירת אישות
חקירת אישות

השגת ראיות מדויקות

ניהול חקירות אישות מתבסס על טכניקות מרובות אשר מהוות תמהיל של כל יכולת הריגול הקיימות כיום בטכנוגליה בתחום, וזאת בהתאם למורכבות המקרה. כל מקרה מורכב לגופו, ואין ספק שישנם מקרים יותר קשים לפיצוח מאחרים. בשלב הראשון, החוקרים ישבו עם הלקוח ויקחו ממנו את כל המידע הקיים והנגיש אודות הנחקר ונעקב וזאת על מנת להגיע לנתונים מדויקים מאוד.

כאשר ישנו מאגר מידע רב אודות האדם אחריו עוקבים ניתן יהיה לנהל חקירה ממוקדת ולא לבזבז זמן. רוב החקירות מתנהלות בצורה של חשדה – בדיקתה – והפקת לקחים. שלב העלאת החשדה, הינו שלב הנחת כיוון מסוים לחקירה, שלב שני לבדוק האם החשד קיים ונכון ומשם הפקת לקחים להמשך החקירה.

 

השגת ראיות מדויקות

 

לדוגמה, ניתן להניח שבן הזוג בוגד עם אחת מעובדות המשרד שלו, בשלב השני, החוקרים יבדקו לעומק את מערכות היחסים וההתנהלות שלו איתן ומשם אם יעלו המשך ראיות – יוסיפו לחקור את הקשרים, במידה ויתגלה שלא מתקיים חשד נוסף, יעלו כיווני חקירה נוספים. חקירות אישות מסתבכות כאשר לא נמצאים ממצאים סופיים כלפי כיוון חקירה מסוים אך כן נוספים עוד ועוד כיוונים וכך יש הרבה מאוד לבדוק ולהוכיח.

יש להבין, שחקירות אישות הינו תחום שעלול לקחת הרבה מאוד זמן, מדובר בהליך מורכב אשר מתמשך בשלל אינטראקציות ולעיתים ההליך מסתבך ויש לפעול בעוד דרכים וטקטיקיות בכדי לקבל תוצאה. הרבה מחקירות האישות נסגרות בטרם עת על ידי הלקוח, וזאת מייאוש ומציאות לחוצה ומורטת עצבים לאורך זמן רב.

היכנסו להליך כזה רק במידה ואתם בטוחים שאתם מסוגלים לשאת בתהליך מורכב שנכנס לכם לחיים האישיים. כמו כן, ללקוח יש תפקיד חשוב מאוד בחקירה עצמה, וזאת בגלל שהוא אחת הדמויות הקרובות לנחקר ולכן יש לו גישה קריטית אליו. כמו כן, יש עליו לא לחשוף את היות קיום החקירה ולשמור על "פוקר פייס".

 

השגת ראיות מדויקות(1)

 

מה מומלץ לכם לעשות

במידה והגעתם להחלטה שאתם מוכרחים לדעת את האמת, ורוצים להיכנס להליך מורכב של חקירות אישות כדאי מאוד שתכירו לעומק את הסיכונים ותהיו מוכנים לשאת בהם. אין ספק שחקירת אישות תאפשר לכם לגלות את האמת אותם אתם כל כך כמהים לדעת וכמו כן תוכל לעזור לכם לקחת החלטות טובות יותר עבור המשך חייכם.

 

מה מומלץ לכם לעשות

 

ובכן, החלטתם לקחת חוקר פרטי, הקפידו לבדוק את כל הנתונים ועשו זאת אל מול משרד חקירות מנושא ואמין. בתחום זה יש הרבה בלוף, וכדאי מאוד שאם אתם כבר מחליטים לעשות מהלך קריטי כמו זה בחייכם האישיים שזה יעשה בצורה נכונה ומדויקת, כזו שתשאיר אתכם שקטים ומרוצים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

סיירת החוקרים הפרטיים בישראל

המאמר נכתב ע"י החוקרים המנוסים ביותר שלנו, מומחים בעלי עשרות שנים של ניסיון בחקירות. ב"סיירת החוקרים הפרטיים בישראל" אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להשיג עבורכם את המידע אותו ביקשתם - בזמן הקצר ביותר. כל פעולה שלנו מתבצעת תוך כדי מחשבה על שמירת הדיסקרטיות שלכם באופן מלא.

מחירון חקירות

המחירים המוצגים עלולים להשתנות בין מקרה למקרה ובהתאם לצורך של החקירה

סוג החקירה

עלות

הערות

מחיר שעת ייעוץ750 ₪ + מע"מפגישה שאורכה כשעה – במידה והתיק יצא לפועל, עלות פגישת הייעוץ תקוזז מעלות החקירה
מצלמות נסתרותהחל מ- 5,000 ₪ להתקנת מצלמות ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
בדיקת האזנות החל מ – 1,500 ₪ לבדיקת האזנה ברכב/בבית/במשרד – המחיר משתנה בהתאם לצורך בציוד ולגודל המקום
חקירות כלכליות2,500 – 15,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולשימוש באמצעים מיוחדים ומידע מודיעיני
איתור אנשים/חייבים 800 – 2,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה והצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
איתור טלפון/כתובת מגורים 600 – 1,500 ₪ המחיר משתנה בהתאם לצורך בביצוע מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים מיוחדים
מעקבים 400 – 750 ₪ לשעת מעקבהמחיר משתנה בהתאם לכמות החוקרים הנדרשת לביצוע המעקב, יש תוספת מחיר על כל קילומטר מעקב.
חקירות עובדים/חקירות עסקיות החל מ – 3,000 ₪ המחיר משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
בדיקת פוליגרף 1,500 – 2,500 ₪המחיר משתנה בהתאם לצורך ולשימוש
חקירות סייבר700 – 1,000 ₪ לשעת עבודההמחיר  משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולצורך בשימוש באמצעים מיוחדים
חקירה סמויה תחת כיסוי 3,500 – 5,000 ₪ למפגש המחיר משתנה בהתאם לצרכי החקירה והשימושים באמצעים מיוחדים