איך להתקין מזגן במשרד בלי להפריע לעובדים בו?

 מזגן VRF, או בתרגום קל – מזגן של זרימת קירור משתנה מהווה סוג של טכנולוגיה חדשנית, שמסוגלת לשנות בד בבד את הטמפרטורות בכל מיני חללים, בתור תגובה לתנאי מזג אוויר חיצוניים. מערכת שכזאת מוודאת הגעה לטמפרטורות הנדרשות בכל מקום, קירור או חימום החלל באופן נפרד. העזרה האנושית המתבקשת היחידה היא הגדרה בהתחלה של לוח הבקרה הראשי של מזגן זה בהתאם לטמפרטורות בחלל האופטימליות, כמו גם המערכת תעשה את כל השאר במשך הזמן.

 

מה היתרונות הכי חזקים של מזגן VRF?

קצרה היריעה מלהכיל את כל היתרונות הכי חזקים של מזגן VRF , אבל בכל זאת נציג בפניכם את ארבעת המובילים שבהם – נוחות מדהימה, גמישות מרבית, חיסכון באנרגיה, תחזוקה, עיצוב והתקנה מאוד קלים. אפשר לכוון את הטמפרטורות במזגן זה בהתאם לדרישה, תוך כדי שמירה בלי שינויים, וכן מניעה של חוסר נוחות למי שגר במבנה.

המזגן הזה מאוד אפקטיבי לאנרגיה, משום שהינו פועל אך ורק בקצב המבוקש, וכן מייצר חיסכון ניכר באנרגיה, מה שבתורו מביא לכדי שליטה מרבית בטמפרטורות פנימיות שבמבנה באמצעות הדיירים שבו, ובתמורה מהווה פתרון בלתי ישוער לחיסכון בהוצאות כספיות.

 

איך להתקין מזגן במשרד בלי להפריע לעובדים בו?

מזגן מודרני גדול בשיעור של בין עשרים אחוזים לבין חמישים אחוזים ברוחב, בגובה או באורך, מה שמאפשר סליל יותר גדול, שהופך את המזגן המודרני להרבה יותר אפקטיבי. בשל גודלו הרב, שמא המיקום כרגע שלו לא יתאים במשרד החדש שלכם. מה שמחיים לעיתים שינוי של המיקום שלו, בפרט באם הוראות היצרן מחייבות יצירת מרווחים שונים, ושמירה על מרחק ספציפי ממד השירות.

המזגן הנוכחי במשרד שלכם מכיל חומרי קירור, שצריכים להסיר אותם בטרם שיהיה אפשר להתקין מזגן חדש במשרד, בעוד אין להוציא את המזגן באופן גלוי לאטמוספירה. צריך לעשות שימוש במכשור של המזגן שנקרא מכונת שחזור ביחד עם מיכל החילוץ, על מנת להתקין את המזגן במשרד בלי להפריע לעובדים, באופן הכי בטיחותי, מדובר בתהליך ייחודי, שמאפשר פינוי שקט ובטוח של יחידת הקירור של המזגן במשרד.

יש סוגים של מזגנים חדשים, גבוהים וגדולים יותר מסוגי המזגנים שהיו בעבר במשרד. קיימים אף תרחישים שבהם שוקעת האדמה. בטרם הגדרה של הרפידה החדשה, צריך ליישר את האדמה, על ידי חצץ, שיישר או שיבנה את המקום שבו יתקינו בשקט ובאופן נכון את המזגן החדש במשרד.

קיימים בני אדם אשר מאמינים כי כדאי להציב בטון בשטח, על מנת לוודא תחילת פעילות של מזגן חדש במשרד, אך זה ממש לא הכרחי, בעוד הבטון עשוי להיסדק ולזוז באופן קיצוני. בתרחיש קשה, יקשה עליכם לתקן את המצב. החלופה האפשרית זה להציב פד מרוכב, שמטרתו לתפקד בחוץ ולשרת אתכם נאמנה לטווח הארוך של חיי המזגן החדש במשרד. כמו כן, בדרך כלל הוא יהיה מצויד היטב בבטון, על מנת לספוג רעידות מהמזגן, דבר שעשוי להפחית את הרעידות ואת הרעשים במקום.

מיזוג

 

מכשיר חשמלי
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים