הכירו את המערכות הביטחוניות שכדאי שלא ידעו עליהן מחוץ לישראל

באמצעות טכנולוגיה חדישה מתוצרת בית, החברות הישראליות הבאות עושות כמיטב יכולתן לשמור על בטיחותנו בבית ובעבודה, גם בתקופת הקורונה כשמדובר אותו מקום.

עם מגיפת הקורונה, שמאלצת מיליארדי אנשים ברחבי העולם להישאר בבית, וחברות וארגונים בכל רחבי העולם לעבור לשיטות עבודה בריחוק חברתי, האיום של שחקנים זדוניים לשים את ידם על נתונים חיוניים או לגרום נזק למערכות חשובות גדל מאוד.

תחום אבטחת הסייבר הישראלי עובד קשה בחיפוש אחר פתרונות טכנולוגיים חדישים כדי לשמור על כולנו בטוחים, בכל מקום שאנחנו נמצאים. נספר כאן על כמה חברות שהצליחו לעשות זאת.

 

אקסוניוס

המוצר: שירות ניהול נכסי אבטחה ברשת.

שנת הקמה: 2017

מייסדים: אבידור ברטוב, דין סיסמן ועופרי שור.

מספר העובדים: 80

תקציב: 95 מיליון דולר.

בעולם בו המחשוב מגיע בצורות רבות ומגוונות, והגישה אליו הופכת לצורך אוניברסלי, ארגונים נאבקים למול נושאים בסיסיים ופשוטים ביותר, כולל אפילו קביעת מספר המחשבים שיש להם.

אקסוניוס מציעה שירות ניהול נכסי אבטחת סייבר המשלב נתונים מכל המכשירים המחוברים, כולל מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים, המאפשרים לצוותי טכנולוגיית מידע (IT) וצוותי אבטחה לנהל ולאבטח אותם בקנה מידה.

 

IntSights

המוצר: מודיעין סייבר

שנת הקמה: 2015

מייסדים: גיא ניזן, אלון ארבץ, גל בן דוד.

מספר עובדים: 170

תקציב: 70 מיליון דולר.

אחת מתופעות הלוואי המטרידות ביותר של מגיפת הקורונה אולי אינה חלק מהעולם הפיזי, אך היא פורחת באופן מקוון- תרבות ה"פייק ניוז" בקשר לנגיף. התופעה הפכה לכל כך רחבה ומסוכנת שאפילו פייסבוק הודיעה לאחרונה כי תנקוט פעולות להסרת מידע לא מאומת על הנגיף מאתרי המדיה החברתית שלה.

במרכז המלחמה בחדשות מזויפות היום עומדת IntSights Cyber ​​Intelligence Ltd, סטארט-אפ ישראלי שחבר לאחרונה עם ארגון הבריאות העולמי (WHO).

 

BigID

המוצר: ניהול מדיניות פרטיות ברשת.

שנת ייסוד: 201

מייסדים: דימיטרי סירוטה, נמרוד וקס.

מספר העובדים: 195

תקציב: 146 מיליון דולר.

חברת אבטחת הסייבר BigID Inc גייסה 100 מיליון דולר בשבעת החודשים האחרונים. BigID מפתחת שירות הגנה על נתונים המשתמש באלגוריתמים של Machine Learning כדי לעקוב, ולשמור על נתוני לקוחות ועובדים ארגוניים.

מוצר החברה נועד לסייע לארגונים להתמודד עם דרישות חדשות להגנה על נתונים, פרטיות ומשילות כגון תקנת הגנת המידע הכללית של האיחוד האירופי (GDPR), שנכנסה לתוקף בשנת 2018. במהלך שנת 2019 החברה הגדילה פי ארבעה את מכירותיה וחתמה על שיתופי פעולה עם חברות ענק כמו: מיקרוסופט, SAP ו- AWE.

האתגר בניהול מדיניות הפרטיות של האדם רק גדל על רקע עידן הנוכחי של עבודה מרחוק. אך העבודה מהבית פתחה בפני BigID גם הזדמנויות עסקיות רבות, אותן היא מנצלת כדי לחזק את מעמדה.

לפרטים נוספים – https://www.noimanb.com/he

 

תוכן מאובטח
תוכן מאובטח
מנעול
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים