7 פתרונות אבטחה שחובה שיהיו בכל בית

1)     חיישנית תנועה

אחד מפתרונות האבטחה הטובים ביותר שאפשר לשים בבית זה חיישן תנועה. חיישן זה מתריע לנו כל אימת שמישהו הולך בבית שלנו וכך הוא מאתר פורצים בצורה מעולה. החיישנים הללו לא יקרים במיוחד וכך אפשר לפזר אותם בבית ולהגן על הבית בצורה מעולה.

2)     חיישני אינפרא אדום

חיישני אינפרא אדום זה חיישנים שמאתרים את הפורצים בצורה מעולה והם מגנים על הבית שלנו בצורה איכותית ומקצועית. החיישנים הללו פועלים גם בחושך וזה יתרון גדול השומר עלינו גם בעת שאנו ישנים וזה שווה המון.

3)     מצלמות ווידאו

כל מערכת אבטחה חייבת לכלול מצלמות כאשר אפשר לשדרג את המצלמות כך שיתחילו לצלם כל אימת שיש תנועה בבית. המצלמות מתריעות לנו אם מישהו מסתובב בבית וגם מאפשרות לנו לזהות את הפורצים לאחר הפריצה. כדאי לשם חלק מן המצלמות ברחוב וזאת בכדי לאתר את הפרוצים מבעוד מועד.

4)     מצלמות תנועה

עוד אופציה מעולה של מצלמות אלו הן מצלמות תנועה שאפשר לשים בבית. לחברת אלסק מערכות אבטחה יש מצלמות תנועה מעולות וכדאי להכירן אם אתם רוצים להגן על הבית שלכם בצורה הטובה ביותר שיש.

5)     כספת

אם אנו רוצים הגנה מלאה על הבית שלנו אנו צריכים להגן על הרכוש שלנו גם אם פורצים הצליחו להיכנס לבית. כך כספת בבית תשמור על הרכוש שלנו ותבטיח כי אף אחד לא יוכל לגנוב מאתנו רכוש כמו תכשיטים או כל רכוש אחר שיקר לליבכם ושאתם לא רוצים שייגנב.

6)     אזעקה

אי אפשר לדבר על מערכת אבטחה לבית מבלי להזכיר אזעקה. אזעקה יכולה לצלצל בבית שלנו ברגע שיש פריצה אך היא יכולה גם לאותת לחברת השמירה שמישהו פורץ לבית שלנו ולכן הם צריכים לשלוח לנו עזרה באופן דחוף.

7)     סורגים

לא כל הפתרונות הם פתרונות של הייטק יש מקום גם לאמצעי שמירה ישנים כמו סורגים.  סורגים מקשים מאוד על הפורץ להיכנס לבית שלנו והם מונעים ממנו כניסה מחלונות הבית ולכן הם כלי מצוין בגנה על הבית שלנו וכדאי להתקין אותם אם אתם רוצים למנוע פריצות לבית.

8)     דלת רב בריח

עוד אופציה מעולה להגנה על הבית היא דלת רב בריח. עליכם לדעת כי דלת כזאת היא חזקה מאוד והיא תמנע מאנשים להיכנס מבעד לדלת שלכם וזה שווה המון.

9)     מצלמות נסתרות

אחד הכלים להילחם בפורצים זה לפזר בבית מצלמות נסתרות אשר לא רואים אותם וכך לתעד את הפרוצים בעת הפריצה וזה אחר כך יהיה ראייה נגד הפורצים כאשר המשטרה תתפוס אותם.

10)  כפתור חירום

לבסוף אנו חייבים לציין כי אפשר לשים בבית כפתור חירום שברגע שלוחצים עליו הוא שולח איתות לחברת השמירה שקרתה פריצה לבית ואז החברה שולחת שומרים לבית שלנו לראות שאנו בסדר או לתפוס את הגנבים.

 

מכשיר צילום

מערך אבטחה
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים