כל פתרונות האריזה שרציתם באתר פליינג קרגו

את כל פתרונות האריזה שרציתם תוכלו למצוא באתר פליינג קרגו, אבל חשוב קודם כל לדעת ולהגדיר במדויק את הצרכים הלוגיסטיים של כל עסק, חברה או ארגון. הנה מה שצריך לדעת על שירותי לוגיסטיקה, אריזה, אחסון ועוד. 

בכל הנוגע לשירותים לוגיסטיים, פתרונות אריזה, הובלה ואחסון ועוד, כמובן שיש הרבה מה לקחת בחשבון. מתכנון תקציב, דרך תזמון וקורלציה בין עבודות שונות ועד לבחירת הספק המתאים לצרכים משתנים, התחום מורכב. כנגזרת ממורכבות תחומי הלוגיסטיקה, נדרשת חברה שיכולה לספק את השירותים הבאים:

 • ניהול פעילות לוגיסטית מקיפה 360
 • שירותי הפצה, שינוע וטיפול בסחורה או החזרות
 • הזנה לקווי ייצור של מפעלים
 • פתרונות אריזה מתקדמים ואחסנה לכל סוגי הפריטים
 • ליקוט והכנת הזמנות הכוללות אריזת קרטון
 • תובלה יבשתית על סוגיה
 • פתרונות רכש, הבניית שרשרת אספקה גלובאלית, שירותי מטען, מכס ועוד.

 

לוגיסטיקה של חברות וארגונים: מה לקחת בחשבון?

כאשר מדובר על חברות וארגונים גדולים, תהליכי קבלת ההחלטות מהווים משימות לא פשוטות, במיוחד כאשר יש צרכים לוגיסטיים תפעוליים מורכבים. תהליכים אלו מצריכים כוח אדם מנוסה, בעל כלים וידע נכונים, כאשר חברות רבות בוחרות למקר את משימות אלו לטובת מיקור חוץ.

כאשר בוחרים שירות מסוג זה של מיקור חוץ, חשוב במיוחד לקחת בחשבון את המוניטין והניסיון של אותן חברות חיצוניות. בסופו של דבר, הן יהיו אחראיות על משימות הרות גורל בכל הקשור לניהול והתפעול התקינים של חברה או ארגון נתונים.

כל פתרונות האריזה שרציתם באתר פליינג קרגו

פליינג קרגו: לוגיסטיקה 360 תחת קורת גג אחת

בין אם מחפשים שירות לוגיסטי מסוג כזה או אחר, פליינג קרגו פתרונות אריזה מספקים את כלל השירותים הנדרשים לכל חברה או ארגון גדולים. החברה עוסקת בתחומים:

 1. שירותי מטען לחברות תעופה.
 2. נושאי רכש ופתרונות אריזה או אחסנה מכל הסוגים.
 3. תובלה יבשתית הכוללת הבניית שרשרת אספקה גלובלית.
 4. קמעונאות על סוגיה ולוגיסטיקה לכל סוגי הרשתות והתעשיות.

בין אם הצרכים הלוגיסטיים מורכבים פחות או יותר, עם ניסיון של שנים בתחומים רבים ובכל סוגי התעשיות בארץ, חברה מקצועית אמורה להיות מסוגלת לטפל בכל משימה.

 

לבסוף, כמה טיפים לבחירת חברת לוגיסטיקה

כאשר מחפשים ספק לוגיסטי במיקור חוץ, יש לזכור כמה דברים עיקריים, כמו למשל הניסיון הספציפי של החברה בתעשייה כזאת או אחרת בארץ או בעולם. בתוך כך, חשוב לוודא שיש לחברה את הכלים והמשאבים הנכונים לבצע כל עבודה במהירות וביעילות.

במהלך הבדיקות שמבצעים, חשוב לשאול על היכולות הטכנולוגיות של חברת הלוגיסטיקה. למשל, באילו תוכנות חברת הלוגיסטיקה משתמשת? האם יש לה אפשרות לעקוב אחר ניטור נתונים בזמן אמת? באילו כלים הנדסיים החברה משתמשת? לבסוף, חשוב גם לבדוק את הגורמים השונים שהחברה מספקת להם שירותים.

כל פתרונות האריזה שרציתם באתר פליינג קרגו

כל פתרונות האריזה שרציתם באתר פליינג קרגו
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים