3 סיבות לבחור באינסטלטור

הקיר מתקלף או קיבל "בטן נפוחה"? סימני ירוקת בתקרה? חשבון המים מנופח ללא סיבה? כל אלו הם נורות אזהרה אדומות לכך שמשהו בלתי תקין מתרחש מתחת לפני השטח. על מנת לטפל בבעיות השונות בתחום האינסטלציה נדרשים בדיקה, אבחון וטיפול של איש מקצוע מוסמך.

לעיתים לא מספיקות ידיים טובות וחוש טכני מפותח – במקרים של בעיות אינסטלציה מורכבות הפיתרון נמצא בידיו של איש המקצוע. למה לבחור בשירותי אינסטלציה? כל הסיבות בפנים.

 

ההשלכות של נזקי אינסטלציה בלתי מטופלים

רטיבות תת רצפתית ולחות תת רצפתית וכן, ריקבון, סדקים ושברים בצנרת הם סיטואציות שלא תמיד נראות מעל פני השטח. סימנים מעוררי חשד הם סימני רטיבות על הקירות, חשבון מים מופרז או התקלפות טיח. לנזקים אלו השלכות משמעותיות במגוון תחומים: בהיבט הבריאותי, קיימת סכנה להשפעה שלילית של טחב והצטברות חיידקית על מערכות הנשימה בעיקר אצל ילדים.

בהיבט הקונסטרוקטיבי, נזקים ממושכים ורטיבות תת רצפתית בטווח הארוך עלולים לגרום להיחלשות המבנה והתרועעותו. בנוסף, קיים גם האספקט האסתטי – נזקים בצנרת עלולים "לקשט" את הבית בסימני טחב, ירוקת וכתמים שחורים בלתי אסתטיים בעליל.

 

היתרונות בשירותי אינסטלציה מקצועיים

על מנת לטפל בליקויי צנרת, רטיבות תת רצפתית ותיקון מערכות מים וביוב נדרשת מיומנות רבה, הכשרה מקצועית ומכשור טכנולוגי מתקדם. אינסטלטור מומלץ בתל אביב יוכל לאבחן באמצעות דגימת מעבדה או מד לחות את רמת הרטיבות שתחת הרצפות ולשקול בצורה מושכלת את אפשרויות הייבוש. אינסטלטור מומחה יוכל לאתר בקלות את מוקד הבעיה ויטפל בה באופן נקודתי במקום לגרום להרס רב עד למציאת המקטע הלקוי בצנרת.

 

הכירו: ייבוש תת רצפתי ללא הרס

על מנת לצמצם ככל האפשר את השפעות פעילות האינסטלציה, ישנם אינסטלטורים מומחים המציעים שירות ייבוש תת רצפתי ללא כל הרס באמצעות מכשור אינסטלציה מתקדם. האינסטלטור ירים מרצפת אחת, יקדח לעומק הרצפה וישחיל צינור ניקוז משוכלל, הצינור יפעל ליניקת הנוזלים במשך מספר שבועות ללא שיפריע להתנהלות השוטפת של המבנה ובסיום פעולת השאיבה ידאג לייבוש כללי של החלל התת רצפתי.

 

איך לבחור אינסטלטור?

חפשו איש מקצוע שעבר הכשרה מקצועית והסמכה לעבודה בתחום. העדיפו לשכור שירותי שרברבות של בעל מקצוע המתמחה בתחום הבעיה הנקודתית שלכם. בררו האם הוא מחזיק במכשור מקצועי מתקדם והאם הוא בקי בתפעולו. ערכו סקר שוק למציאת איש המקצוע המוסמך הזול ביותר.

 

שירותי אינסטלציה – בחרו במומחים

חפשו אינסטלטורים מובילים באינטרנט וחפשו המלצות וחוות דעת, בדקו את רמת הדירוג של החברה בגוגל והקפידו לתשאל גם מכרים וידידם שסבלו מנזקי צנרת דומים. אל תתפשרו, לכו על אינסטלטור מומלץ שיודע את העבודה על מנת לסיים עם הבעיה במהירות וביעילות האפשריים. זכרו שלכשלי אינסטלציה יש השלכות שליליות במגוון תחומים – אינסטלטור מומלץ הוא האיש שלכם לפתרון הבעיה מהשורש ללא טיוח המצב.

שרברב

שרברב
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים