3 שלבים עבור הסרת שורשים בביוב

מערכות הביוב שמקיפות כל בניין, בית או מבנה שאנו נמצאים בו הן חלק חשוב ביותר בתפקוד התקין של חיינו. ללא מערכת ביוב מתפקדת הפועלת כראוי, בעיות רבות יכולות לצוץ, אשר יגרמו למצבים שהם במקרה הטוב מאוד לא נעימים, ובמקרה הרע יעלו לנו הרבה כסף, לחץ נפשי ויגרמו נזק לתשתיות ולמבנים.

במאמר זה נספר לכם על הסרת שורשים מהביוב, ואיך עושים זא נכון כדי לשמור על מערכת ביוב מתפקדת לטווח האורך.

 

מדוע חשוב לטפל מהר בשורשים בביוב

הביוב הוא מערכת מסועפת ומורכבת, אשר פועלת באופן קבוע, 24/7, ממש מתחת לרגליים שלנו. כאשר ישנן בעיות או הפרעות במערכת זו, ההשלכות עלולו להיות הרסניות. למשל, כאשר שורשים כלשהם סותמים את הביוב, במצב יכול להגיע לכך שהשורש צומח לאורך כל הביוב, חוסם את הדרך לפסולת מכל הסוגים, ויוצר מצבים של דליפות חמורות שגורמות לנזק עצום לרכוש וכן לתשתיות הבית.

בעיה בביוב היא לא בעיה שאתם רוצים לחכות איתה – כי היא רק מחמירה עם הזמן.

שורשים בביוב במהירות

שלבי הסרת שורשים מהביוב

מה הם השלבים שחשוב לבצע בתהליך של זיהוי והסרת שורשים מהביוב? איגדנו לכם כאן את הצעדים החשובים ביותר:

 

זיהוי הבעיה

זיהוי הבעיה הוא השלב הראשון בתהליך שיוביל אותנו לפיתרון אפקטיבי, שמותאם לבעיה הספציפית שלכם ולא לפרון גנרי שאולי יעזור באופן רגעי אבל לא יפתור את הבעיה מהמקור שלה. קראו עוד: https://www.bonfil-s.co.il/שורשים-בביוב.

 

קריאה למומחה בתחום

הדבר המיידי שצריך לעשות כאשר אנו מזהים בעיה בביוב היא לקרוא למומחה מהתחום. איש מקצוע בעל ניסיון רב, עם כל ההכשרה הנדרשת, הכלים הנכונים והידע הנרחב בכדי לטפל בבעיה – ולא רק באופן חד פעמי, אלא ממש לרדת לשורש הבעיה.

מומחים כמו צוות חברת בונפיל טכנולוגיות, אשר מנוסים ומכירים את עולם הסרת שורשים מביוב כמו את כף ידם, ידעו איך לאבחן את הסיטואציה, כיצד לבדוק מהי חומרת המצב, ולהסביר לכם הלקוחות את הסיטואציה באופן הכי ברור שיש, בגובה העיניים, ובשקיפות מלאה.

 

שימוש בטכניקות משוכללות עבור הזרת השורשים לצמיתות

לאחר שמומחה מהתחום הגיע אל ביתכם, סיים את האבחון המקצועי שלו ונתן לכם את תמונת המצב המלה, אפשר לעבור הלאה אל שלב הביצוע. אנשי מקצוע רציניים ומהימנים ידעו להשתמש במגוון של שיטות – לא רק כאלו שיגרמו נזק רב לתשתיות הביוב שלכם.

למשל, במקום להשתמש רק בשיטה המסורתית של שימוש במחפרון, מה שגורם להרס רב וכאוס מוחלט במערכת הביוב – ישנן אופציות מתקדמות ומודרניות כמו החדרת צינור חבל משיכה עד ל-20 מטר אל תוך הביוב ביחד עם בלון, ובדיקת הצנרת בעזרת מצלמה קטנה ומשוכללת.

לאחר הבדיקה נין ליצור מעין שרוול פנימי שמאפשר לאיש המקצוע לשחרר את הביוב מהשורשים כולם וגם להבטיח שהם לא יצליחו להיכנס אל תוך הביוב בפעם הבאה. שיטה זו לא רק אפקטיבית יותר, היא גם הרבה פחות הרסנית, לא גורמת נזק משמעותי, ומבטיחה תוצאות לעתיד הרחוק.

הסרת שורשים

הסרת שורשים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים