הכל קל"ב: 3 תיקונים שניתן להזמין עד הבית!

בזמנים שלנו, שכולם רוכבים על אופניים חשמליים או קורקינטים חשמליים, אנחנו זקוקים לשירותי דרך במקרים של תקלות מסוגים שונים. בדיוק כמו שירותי דרך לרכבים ולאופנועים. השירותים המקובלים והשכיחים ביותר הם כמובן תיקון של פנצ'ר בגלגל, החלפת גלגל בעקבות נזק בלתי הפיך או תיקון בלמים.

למעשה, מספיק שקיימת רק בעיה אחת ש"תשתק" אותנו בדרכים. שירותי דרך אלו הגיעו לעולמנו לאחר ההבנה שהרבה מאוד אנשים מתניידים עם מכשירים בעיקר מתוך הרצון לא לעמוד בפקקים או בתחנות התחבורה הציבוריות שמלאות כל הזמן.

 

אין סיבה להיבהל או להילחץ, יש שירותי דרך עד אליכם

במקרה של בעיה או תקלה מסוימת בשעת הרכיבה על קורקינט או אופניים, או רגע לפני שיוצאים לעבודה או לסידורים, אין סיבה להיבהל, להתעצבן או לחשוש משום שכיום על ידי שיחת טלפון ניתן להזמין שירות דרך מהיר ומקצועי עד ללקוח. חשוב לציין שאנשי המקצוע שלנו יכולים לפתור מגוון תקלות בתחומים שונים כמו למשל –

  • בעיות בגלגלי הקורקינט או האופניים – בפרט בעת פנצ'ר. איש מיומן ומקצועי יגיע עד אליכם וידאג לאתר את מקור הפנצ'ר במהירות ולתת טיפול מהיר ככל האפשר. חשוב לדעת שמדובר בחבילה נהדרת אשר כוללת בתוכה בין היתר גם כיוון ברקסים, חיזוק ברגים וניפוח אוויר בשאר הגלגלים.
  • בעיות ברקסים מכל סיבה שהיא – לעיתים, עוד בתחילת הנסיעה ניתן לחוש שהמערכת הבלמים באופניים או בקורקינט, אינה מגיבה כראוי, מיותר לציין עד כמה חשיבות המערכת בלימה היא קריטית ובלתי ניתנת להמתנה, לכן במקום לסכן את עצמנו עד למקום התיקון היום ניתן להזמין תיקון אופניים עד הבית בקלות ובמהירות כאשר פתרון הבעיה תטופל על ידי איש מקצועי. בין היתר ניתן לקבל בחבילה זו גם ניקוי קאליפרים, שימון שרשרת ועוד.
  • בבעיות קשות יותר של צמיגים ניתן גם כן להזמין את השירות עד אליכם. בעיות אלו יטופלו על פי הצורך ולפי אופי הבעיה. בין היתר בחבילה זו יוחלפו זוג צמיגים קדמי ואחורי, החלפת פנימיות ועוד.

תיקון אופניים

כמה דגשים חשובים שכדאי לדעת –

כרגע אזורי הפעילות שהחברה נותנת שירותים הם – אזור רעננה, הרצליה, רמת השרון ובאזורים מסוימים בתל אביב כמו הצפון הישן. הרעיון המרכזי שעומד כמטרת החברה היא לטפל בבעיות בשטח אך לעיתים עולה הצורך בתיקון מעמיק יותר שמצריך מאתנו זמן ממושך יותר ולכן כחלק מהשירות אנחנו ניקח את הכלי שלכם בין אם זה קורקינט או אופניים, נטפל בבעיה ונחזיר לכם בסיום. בנוסף, זמני השירות מאוד מהירים ואם לא ניתן להגיע ביום הקריאה, ביום למחרת יגיע השירות עד אליכם.

 

לסיכום

אופניים וקורקינטים חשמליים הם בהחלט כלי תחבורה שמשרתים הרבה מאוד אנשים בעיקר באזור המרכז. בגלל סיבה זו, חשוב לתת שירותי דרך כמו בכלי תחבורה אחרים כדי שאנשים יוכלו לנוע בנוחות ובבטחה.

תיקון אופניים

תיקון אופניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים