הטיפים שצריך לדעת לפני שמשכירים מנקה

היום מנקה טובה זה מוצר נדיר ויקר ערך. יש כל כך הרבה מנקות שמבריזות, נעלמות, לא מנקות באופן יסודי, שמועות על גנבות או כל מיני סיפורי זוועה ששמענו ונדהמנו. בקיצור מסתבר שלמצוא מנקה טובה זה לא דבר פשוט, אז נחלצנו לעזרתכם וכתבנו כאן כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את המנקה המושלמת.

 

מנקה לדירה, למשרד או לעסק שלכם:

אז לפני כל הטיפים השווים שאספנו עבורכם חשוב לנו רגע לכתוב שאם אתם תהיו מעסיקים טובים המנקה תהיה טובה אליכם חזרה. כמו בכל מקצוע שעובדים בו עם אנשים, חשוב להיות אנושיים, בעלי לב טוב ולתת יחס מכבד וראוי. יש לציבור נטייה לזלזל במנקות ואחר כך להתפלא שיום אחד הן הפסיקו להגיע ולא נתנו התראה מוקדמת. אם נהיה טובים יהיו טובים אלינו בחזרה. לחברת ניקיון מעולה ומומלצת, מוזמנים להיכנס לאתר: shoshanzahor.co.il

 

כמו כל בעל מקצוע טוב – המלצות:

מנקה זו מישהי שאנחנו מכניסים אותה הביתה ומרשים לה "לחטט" ולפלוש לכל חדר ומגירה בבית שלנו. לכן, לפני שאנחנו נבחר להכניס כל אחד אלינו הביתה חשוב לשכור את השירותים של מנקה שקיבלנו עליה המלצות מחברים, מכרים, שכנים או כל אדם שאנחנו סומכים עליו ונמצא בסביבתנו. מי שמרוצה מהמנקה שלו הוא אינדיקציה מעולה לכך שהמנקה אכן אמינה ומקצועית.

 

מנקה זה לא משרה במשרד, תהיו גמישים איתה והיא תהיה גמישה איתכם

כשמדובר בכל שירות שהוא, כל אחד חושב שהוא הכי חשוב ושלו הכי מגיע. תתנו למנקה לעשות את הבחירות וההחלטות שלה ותנסו לזרום ולא להיות כבדים ולהעיק עליה. היא בכל זאת לא עובדת במשרד 08:00-17:00 והיום שלה עמוס ופיזי יותר. גלו גמישות בימים, בשעות, בזמינות והרווחתם אותה לתקופת זמן ארוכה יותר.

 

לנקות לפני המנקה?

כמובן שאנחנו לא מתכוונים שבאמת תנקו לפני שהמנקה מגיעה, אבל מי שיהיה גם בתוך הבלגן וחוסר הניקיון מעט יותר מסודר ונעים שם המנקה תרצה להישאר לעבוד. בעבור המנקה, להיכנס בכל פעם מחדש לכאוס ולכלוך בלתי נגמרים יכול להיות מתסכל, קשה ולא מספק מספיק. נסו לשמור על הסדר שהמנקה הכניסה הביתה מהביקור האחרון ותגרמו לה להרגיש שהיא אכן עושה עבודה טובה.

 

דגשים שחשובים לכם

מותר לכם שיהיו לכם דברים בבית שיותר חשובים לכם, שהמנקה לא עושה בצורה שאתם אוהבים או כל דבר שמפריע לכם בשיטת העבודה של המנקה. אבל, חשוב לתקשר את זה בצורה נעימה ומתחשבת לצד השני ממש כמו לכל עובד שיש לכם\ שעובד איתכם. יש דברים בשיטות העבודה שלה שהם מוטמעים בה ותצטרכו להתרגל לזה או לחילופין להחליף אותה. ויש דברים שהיא תוכל לשנות ולהתחשב.

 

מכורים לניקיון? גם אנחנו

מנקות הם האדם האהוב עלינו, מכורי הניקיון הבלתי מעורערים. ומי שעושה אותנו כל כך שמח אנחנו נעשה אותו שמח כפול 3 (:

להעסיק מנקה

להעסיק מנקה
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים